Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady a dlažby patří dlouhodobě mezi oblíbené prvky, které vynikají svou praktičností a originalitou. Obklady a dlažby jsou vhodné do všech koupelen, kuchyní i dalších prostor včetně exteriérů, v současnosti je trh plný nepřeberného množství materiálů i barev. Velkou renesanci v dnešní době prožívají obklady z přírodního kamene, které vynikají v mnoha ohledech.

KERSTAV SZABOVÁ s.r.o., Teplice: obklady z přírodního kamene

Přírodní kámen – materiál s duší

Přírodní kámen se stal moderním materiálem, který posouvá obklady i dlažby na zcela jinou úroveň. Obklady z přírodního kamene se mohou pyšnit jemnou elegancí, navíc se velmi snadno instalují. Přírodní kámen se hodí do interiérů i exteriérů a je oblíbený také díky své proměně v závislosti na okolních vlivech. Aktuální vzhled obkladů z přírodního kamene totiž závisí na počasí. Dopadají-li na přírodní kámen paprsky slunce, krásně se třpytí, při dešti zase zešedne a zvýrazní své kontury.

O obkladech z přírodního kamene by mohli hovořit dlouhou dobu odborníci ze společnosti Kerstav, kteří se distribucí a prodejem obkladů a dlažeb zabývají již od roku 1990. V současnosti nabízí obklady z přírodních kamenů břidlice, křemence, pískovce, vápence a čediče. Obklady z přírodního kamene jsou však jen nepatrnou částí nabízeného sortimentu.

Přírodní kámen je ozdobou každého interiéru


Mozaika – designový prvek do koupelny i kuchyně

Vyhledávaným typem obkladů a dlažeb jsou mozaiky, které slouží jako designové prvky do koupelen a kuchyní. Díky krásným barevným kombinacím je estetický efekt dokonalý, také instalace není díky prodeji v podobě mozaikových plátků náročnou záležitostí. Společnost Kerstav nabízí v současnosti mozaiky výrobců CE.SI, Bärwolf a Trend. Vybrat si můžete z pestré nabídky skleněných mozaik, metalických mozaik nebo mozaik z již výše zmiňovaného a opěvovaného přírodního kamene.


Obklady a dlažby prvotřídních výrobců

Cílem společnosti Kerstav je nabídnout takové obklady a dlažby, které budou vynikat svou kvalitou a také vzhledem. Proto se firma zaměřuje na distribuci produktů významných výrobců, zmiňme např. tuzemského výrobce RAKO, který zastupuje velkou část nabízeného sortimentu. K dispozici jsou však obklady mnoha zahraničních výrobců – Iris Ceramiche, Impronta, La Futura, Floor Gres a dalších. Velkou část nabízeného zboží si pak mohou zákazníci prohlédnout ve vzorkovně společnosti.

Pokud se chystáte na pořízení obkladů či dlažeb, Kerstav je skvělou volbou nejen pro samotný nákup, ale také pro radu či nahlédnutí do vzorků. Mnohaletá tradice, bohaté zkušenosti a široký sortiment s profesionálním personálem jsou pádné důvody k tomu, využít při výběru obkladů a dlažeb právě služby firmy Kerstav.

Obklady a dlažby předních výrobců


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kerstav.cz

Vydáno 01.09.2015
204 Zhlédnutí
Topováno 28.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Koupelnové studio Kerstav Teplice

Koupelnové studio Kerstav Teplice
Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého
Vybaví se vám při slovu dlaždice pouze šedé kostky? Dlažba ale nemusí být jen nudná jednolitá hmota. Že to jde dělat i moderní, vkusnou a zábavnou formou ví dobře společnost KERSTAV SZABOVÁ. Díky špičkovým strojům vám splníme jakékoliv přání.

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?
Obklady, dlažby, mozaiky, sanitární keramika nebo baterie. Všechny tyto prvky napomáhají našemu domovu získat nejen ojedinělý vzhled, ale zároveň také zaručují jeho praktičnost. Dnes už si navíc můžeme vybrat z nepřeberného množství materiálů, barev a povrchů, takže se každá koupelna, kuchyně, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
www.kerstav.cz
Adresa

Adresa

Mánesovo náměstí 813/6
Teplice 415 01

kerstav@kerstav.cz
+420 417 577 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha