AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Komunální služby Praha: odvoz odpadu

AVE CZ – odpadové hospodářství nejen ve městě Praha

Odpadové hospodářství je hlavním oborem společnosti AVE CZ již od jejího vzniku. Díky dlouholetým zkušenostem a moderním technologiím jsme tak dnes schopni nabídnout kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství a nakládání s odpady a to nejen v hlavním městě Praha, ale i po celé České republice. Problém pro nás tak není svoz a likvidace komunálního odpadu, zpracování druhotných surovin, sanace starých ekologických zátěží, poradenství ani facility management. Obrátit se na nás tak mohou průmyslové podniky, obce i soukromníci.


Úklidové služby pro sklady i kanceláře

Svoz a zpracování odpadů ale není to jediné, co vám ve společnosti AVE CZ nabízíme. My totiž máme vždy něco navíc. V případě, že potřebujete uklidit výrobní halu, kanceláře, sklad nebo ubytovací zařízení, můžete využít naše komplexní úklidové služby. Postaráme se o precizní úklid jakýchkoli prostor, a to včetně mytí oken, voskování podlah a čištění koberců. Nezáleží tak na tom, jestli chcete uklidit malou kancelář nebo velký sklad. Naše úklidové služby zahrnují vše od ručního mytí až po strojový úklid větších ploch.

Nabízíme úklidové služby ruční i strojové.


Technická správa budov vám už nemusí dělat starosti

Hledáte někoho, kdo vás zbaví starostí s údržbou budov a jejich revizemi? I v tomto případě je pro vás AVE CZ správnou volbou. Technická správa budov je totiž naším dalším oborem. Kompletně se tak postaráme o provoz vašich budov, zajistíme potřebné kontroly i stavební úpravy. Technická správa budov u nás navíc zahrnuje také energetický management, nemusíte se tak vůbec o nic starat, my se postaráme o to, aby vaše objekty byly vždy v perfektním stavu.

Technická správa budov vám ušetří čas i peníze.


Zajistíme vám schopné recepční i hlídače

Zaujaly vás naše úklidové služby nebo technická správa budov? Pak vězte, že to stále není vše. My se totiž postaráme nejen o perfektní stav vašeho objektu, ale zajistíme také jejich bezproblémový chod. Jak? Jednoduše. Na vaše přání pro vás totiž najdeme zkušené recepční i další vyškolený personál. Recepční tak zajistí všechny poštovní, administrativní, i recepční služby v objektu. Najatí strážní se zase postarají o jeho bezpečnost.

Chcete i vy zajistit bezproblémový chod vašeho podnikání od začátku až do konce? Obraťte se na společnost AVE CZ. K dispozici jsme vám v hlavním městě Praha i v jednotlivých regionálních pobočkách.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ave.cz

Vydáno 01.09.2015
337 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti

Odpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti
Společnost AVE CZ, zabývající se odpadovým hospodářstvím a spadající do mezinárodního koncernu AVE s více než 160 certifikovanými pobočkami v centrální a východní Evropě, se vyznačuje širokým portfoliem služeb ve svém oboru. Specializuje se na služby odpadového hospodářství, jako je sběr odpadu a ...

AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství

AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství
Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství a zajišťuje nejvyšší technologickou a ekologickou kvalitu zpracování odpadu od sběru přes svoz odpadu až po zpracování či likvidaci odpadu, pokud není možné jeho znovuzhodnocení.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
www.ave.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1321/38a
Praha 10 102 00

beroun@ave.cz
+420 377 237 364


Najdete nás také zde:

ARES
captcha