Snižte náklady na energie - využijte solární panely na výrobu elektřiny

Jak uspořit na vytápění domu nebo energiích, řeší nejedna domácnost. Hledáme ta nejefektivnější řešení, která budou co nejvíce šetřit naši peněženku. Elektřina a topení jsou jednou z položek, kterou nemůžeme nijak ošidit, pokud chceme vést spokojený život. Jednou z alternativních možností jsou solární panely na výrobu elektřiny, které jsou vhodné pro domácnosti. Využití nacházejí také jako varianta pro ohřev vody. Zužitkování solární energie je v poslední době často diskutovaným tématem, zejména proto, že se řadí mezi obnovitelné přírodní zdroje. Velký výběr solárních panelů má společnost ifTECH, u které pořídíte i fotovoltaické panely.

ifTECH s.r.o., Olomouc: solární panely na výrobu elektřiny, solární panely pro ohřev vody

Solární panely pro domácnost

Solární panely jsou vhodné i pro domácnosti. Prostřednictvím tohoto druhu vytápění či zdroje energie pro váš dům si může společnost zachovat i do budoucna energetické nároky a současně nebude muset řešit dopady na životní prostředí. Toto řešení můžete realizovat prostřednictvím firmy ifTECH, která má v nabídce solární panely na výrobu elektřiny, ale také fotovoltaické solární panely. Zastupuje nejen české, ale také evropské výrobce. Mezi přední české dodavatele patří především značka Benq. Každý z našich klientů má prostor vybrat si produkt dle svého přání. Záleží zcela na něm, zda chce vsadit na vyšší kvalitu a za produkt si připlatit nebo mu bude dostačovat levnější varianta od čínských dodavatelů. Vše jen záleží na vašich preferencích, společnost ifTECH je vám plně k dispozici.

Ohřívejte vodu pomocí fotovoltaiky

Ceny dodávek energie jsou neustále na vzestupu. Nejen proto byste měli myslet na budoucnost, kdy solární panely pro domácnost mohou být účinným řešením. Sluneční energie je snadno dostupná a v podstatě je zadarmo. Náklady na provozování domácnosti vám mohou výrazně klesnout a to nejen, co se týče fotovoltaiky a elektrické energie, ale můžete využít solární panely pro ohřev vody. Neváhejte tedy a objednejte si i vy u firmy ifTECH solární panely. Veškeré zboží je skladem přímo na firmě, tudíž k expedici dochází během dvaceti čtyř hodin, na Slovensko dodáváme do dvou pracovních dnů. Firma rozvoz zajišťuje sama nebo využívá služeb přepravní služby.

Všechny druhy solárních panelů k dostání u ifTECH

Věděli jste, že solární panely mají dlouhou životnost? Ještě po 25 letech provozu dosahují stále 80% svého výkonu. Fotovoltaické solární panely za velmi výhodné ceny můžete vybírat přímo na e-shopu firmy ifTECH a to ve všech třech dostupných druzích. Najdete zde typ polykrystalický, který patří mezi nejrozšířenější fotovoltaické panely. Těmto nevadí ani mírný odklon od jihu. Monokrystalické jsou ideální solární panely pro domácnost, neboť jsou vhodné na jižní střechy rodinných domů. Posledním typem jsou amorfní panely, které nacházejí uplatnění na severních nebo odkloněných střechách od jihu. Elektrickou energii vyrábí pomocí difuzního záření.

 

Jestliže vás nabídka na solární panely pro ohřev vody nebo výrobu elektřiny zaujala, či máte ohledně fotovoltaiky jakékoliv další dotazy, neváhejte společnost ifTECH kontaktovat. Poradíme vám s výběrem vhodných produktů právě pro váš dům a zajistíme veškeré příslušenství. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.iftech.cz

Vydáno 02.09.2015
305 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Záruční podmínky výrobců solárních měničů

Záruční podmínky výrobců solárních měničů
Při pořizování solárních měničů se zákazníci velmi často ptají, jaká je jejich životnost a jaké záruční podmínky uvádí výrobci těchto měničů. Samotnou životnost a záruku solárních měničů je třeba striktně odlišovat, je jasné, že životnost může být mnohem delší než záruka. Je třeba upozornit na to, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ifTECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ifTECH s.r.o.
www.iftech.cz
Adresa

Adresa

Roháče z Dubé 7
Olomouc 779 00

obchod@iftech.cz
+420 724 486 390


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha