Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc poměrně velmi lehký a nedochází ke změně (zvýšení) těžiště vozidla, což je dobré také z hlediska bezpečnosti.

FORNAL trading s.r.o.: nosiče výměnných nástaveb

Multifunkčnost a využití napříč celou sezónou . To je nosič výměnných nástaveb

Nosiče výměnných nástaveb v provedení NN3 vám umožní, abyste mohli u jednoho a téže vozidla fungovat s více různými nástavbami. Stejně tak může být jedna nástavba umisťována na více vozidel. Jedná se tedy o prvek, který vám zajistí velkou míru multifunkčnosti.

Nosiče nástaveb s praktickým využitím


Využitelnost pracovních nástaveb není narušena ani při výměně vozu

Při obměně vozového parku se tak díky nosičům výměnných nástaveb nemusíte omezovat. I když si totiž pořídíte vozidlo nové, a to včetně nové modelové řady, využitelnost provozovaných pracovních nástaveb nebude díky našim nosičům nijak narušena.


Nosiče výměnných nástaveb se hodí pro všechny váhové kategorie vozidel

Další zajímavé produkty z našeho portfolia jsou také nosiče kontejnerů – ať už hákové nebo ramenové, nebo třeba sklápěče. Stejně jako u nich, také pro nosiče výměnných nástaveb platí, že je možné je aplikovat na vozidla prakticky všech hmotnostních kategorií (od N1 až po N3 a návěsy a přívěsy).


Jak nosič pracovních nástaveb funguje

Nosič pracovních nástaveb vám umožní, abyste mohli na podvozku vašeho nákladního vozidla zaměňovat prakticky kterékoli nástavby. Ať už se jedná o nástavby sklápěcí, cisternové, kontejnerové, kropiče, sypačky nebo jiné typy, díky nosiči pracovních nástaveb se váš vůz stane skutečně multifunkčním. Velmi potěšující přitom je, že celý proces netrvá déle než osm až deset minut!

Nosič pro sklápěcí i kontejnerové nástavby


Nosič pracovních nástaveb zvládne obsloužit jeden člověk

Jak mechanismus zvedání nástavby, tak její fixace je v případě modelu NN3 na plně hydraulické bázi. Další výhodou také je, že i při záměně nástaveb je možná zátěž dokonce až o hmotnosti 12 tun. Tuto záměnu nástaveb přitom může provádět pouze řidič sám – nepotřebuje k tomu pomoci žádných dalších spolupracovníků, což je velmi praktické.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://fornal.cz/

Vydáno 07.09.2015
490 Zhlédnutí
Topováno 14.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel
Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč ...

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče
Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma ...

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody
V roce 2006 vyrobila firma Fornal trading s.r.o. první model traktorového nosiče kontejnerů. Od té doby uplynulo několik let, dnes jsou tyto nosiče hojně využívané a oblíbené. Vůbec první ucelenou řadu výrobků uvedla firma v roce 2010.

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu
K čemu přesně slouží ramenové nosiče kontejnerů? Dennodenně produkujeme velké množství odpadu. Již nepotřebné věci vyhazujeme do košů, které následně vynášíme do popelnic a kontejnerů. Tam většinou vše ztrácíme z dohledu a o osud odpadků se dále nestaráme. Tuto povinnost přenecháváme povolaným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORNAL trading s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORNAL trading s.r.o.
www.fornal.cz
Adresa

Adresa

Měrůtky 80
Lutopecny 767 01

obchod@fornal.cz
+420 573 514 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha