Stále ještě hledáte kvalitní elektromotory, čerpadla, brusivo, elektronářadí či jiné vybavení dílny? Už nemusíte!

Elektromotory, elektronářadí či brusivo používá denně nejen spousta kutilů, ale i těch, kteří tyto věci potřebují k výkonu svého zaměstnání. Aby mohl člověk svou práci udělat kvalitně, potřebuje k tomu samozřejmě také kvalitní vybavení dílny. Pořídit ho můžete ve firmě KRES spol. s r.o., která se zaměřuje na prodej a servis elektrických strojů, elektrospotřebičů a elektromotorů.

KRES spol. s r.o., Krnov, Opava: elektronářadí, brusivo, čerpadla,

Vysoká kvalita díky odbornosti a letitým zkušenostem zaměstnanců

Společnost KRES nabízí své služby již od roku 1991. Během této doby vedení i zaměstnanci firmy nabyli bohatých zkušeností, díky nimž jsou schopni poskytovat služby na vysoké úrovni. K té přispívá i vysoká odbornost pracovníků, kteří jsou vybíráni dle přísných pravidel a pravidelně školeni, aby byli vždy schopni poradit vám a vyhovět vašim přáním. Pokud sháníte elektronářadí, brusivo, čerpadla či elektromotory, můžete si být jistí, že tady získáte ty nejkvalitnější. Kromě toho firma nabízí také servis těchto produktů i dalšího vybavení dílny. Nabízené zboží pochází výhradně z oficiální české distribuce a můžete se spolehnout na jeho kvalitu, spolehlivost i kompletní dodávku.


Brusivo od předních výrobců

Kvalitní brusivo je základem úspěchu při jakémkoli broušení. Firma KRES dodává brusiva používající technologie z celého světa, jako jsou například řezné kotouče, brusiva na podložkách, hrubovací brusné kotouče, drátěné kartáče, brusné lamelové talíře, keramické kotouče nebo i diamantové programy. Díky tomu jsou možné nejrůznější postupy broušení i řezání přesně podle potřeb zákazníků.

Firma si zakládá na nejnovějších technologiích, spolehlivosti, kvalitě a perfektním zákaznickém servisu.


Elektromotory i převodovky z kvalitních materiálů

Společnost KRES nabízí také spolehlivé elektromotory, převodovky a transformátory. Ať už potřebujete elektromotory jednofázové, třífázové, brzdové, nevýbušné, repasované, s frekvenčním měničem či pro frekvenční měnič, zde najdete, co hledáte. Firma disponuje také širokou nabídkou převodovek, například čelních, šnekových, pravoúhlých, planetových či variátorů. Vybírat můžete taky mezi oddělovacími transformátory, bezpečnostními transformátory, autotransformátory či mnohým příslušenstvím. Firma KRES zastupuje velmi žádané výrobce, jimiž jsou mimo jiné i SIEMENS nebo BONFIGLIOLI.


Profesionální elektronářadí pro každou příležitost

Práce s nářadím bývá mnohdy náročná a chce jistý cvik či zkušenost. Pořiďte si kvalitní elektronářadí a usnadníte si práci. Správně zvolené elektronářadí vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků bez zbytečné námahy. V sortimentu najdete například vrtačky, zahradní a hobby nářadí, mikro nářadí, brusky, řezačky, ale i profesionální nářadí. U firmy KRES si můžete vybrat elektronářadí od výrobců jako je BOSCH, NAREX, DEWALT, FESTOL, MAKITA, FLEX, UNICRAFT, HONDA, HERON, BOW, ALFRA, DREMEL, ELKO, NORTON a od spousty dalších.


Vybavení dílen i rychlý a spolehlivý servis pro zákazníky

V nabídce firmy naleznete kromě zmíněných produktů také čerpadla, svařovací techniku, vzduchotechniku a další vybavení dílen. Předností a výhodou pro zákazníky je také poskytování odborného servisu elektronářadí, čerpadel, elektromotorů transformátorů a komponentů kolejových vozidel.

Navštivte webové stránky společnosti KRES a dozvíte se víc.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kres.cz/

Vydáno 07.09.2015
303 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektromotory a další stroje pro vás vyrábí a opravuje už 25 let firma KRES

Elektromotory a další stroje pro vás vyrábí a opravuje už 25 let firma KRES
Hledáte spolehlivost a odbornost v oboru elektromotorů a elektrického nářadí? Pak se obraťte na krnovský elektroservis KRES spol. s r.o.. Letos slavíme výročí 25 let působení na trhu. Již čtvrt století pro vás tedy zajišťujeme prodej a opravy elektromotorů, ale i elektronářadí a dalších strojů. ...

Vybavení dílen pro řemeslníky

Vybavení dílen pro řemeslníky
Prodejem elektrického ručního nářadí a jakéhokoliv ostatního vybavení do dílny se zabývá firma Kres spol. s.r.o. Dále mají pod palcem také servis tohoto ručního elektrického nářadí nebo i svou vlastní výrobu, která se zaměřuje na navíjení statorů trojfázových trakčních elektromotorů.
PODSTRÁNKY

Elektronářadí prodej a servis

Elektronářadí prodej a servis
Elektronářadí pro řemeslníky i domácí kutily, záruční a pozáruční servis

Elektromotory a čerpadla

Elektromotory a čerpadla
Výroba, izolace a zakládání cívek z profilového vodiče a navíjení statorů trojfázových trakčních elektromotorů

Zahradní a lesní technika Husquarna

Zahradní a lesní technika Husquarna
Zahradní, lesní a komunální technika Husquarna, autorizovaný prodej a servis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KRES spol. s r.o. servis elektronářadí, čerpadel, motorů
WEBOVÁ STRÁNKA
KRES spol. s r.o.
www.kres.cz
Adresa

Adresa

Cvilínská 325 / 7
Krnov 794 01

kres@kres.cz
+420 733 702 194


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha