Malování bytu nemusí být noční můra

Chystáte se na rekonstrukci a malování bytu, potřebujete natřít plot nebo provést sofistikovanější stavební práce a netroufáte si na to sami? Nejen v okolí Moravského Krumlova vám se starostmi tohoto typu pomůže firma BARVY & TÓNY Makovický. Kromě stavebních prací se totiž zaměřuje na malířské a natěračské práce, a to včetně prodeje produktů z oblastí barvy, laky a nátěry.

BARVY & TÓNY Makovický: malířské a natěračské práce, Znojmo, Třebíč, Jihlava

Malířské a natěračské práce od malování bytu po nátěry střech

Malířské práce provádí forma BARVY & TÓNY Makovický prakticky pro všechny typy prostor. Nezáleží na tom, zda potřebujete vyřešit malování bytu, vymalovat celý dům nebo třeba obchodní prostory vaší společnosti. Naši malíři zvládnou vymalovat denně až 3000 m2, což jistě oceníte zejména v případě, že chcete mít zakázku hotovou v co nejkratším čase. Z oblasti nátěrů pak zastaneme nejen nátěry oken a dveří, ale třeba také:
- nátěry fasád a střech
- nátěry potrubí a konstrukcí
- nebo třeba nátěry strojních zařízení

V rámci našich malířských a natěračských prací provádíme také vysokotlaké stříkání.

Malířské a natěračské práce


Zednictví včetně zateplování fasád

Zaměřujeme se ale také na "těžší" práci, než jsou malířské a natěračské práce. Kromě malování bytu nebo nátěru fasády či střechy pro vás totiž zajistíme široké spektrum služeb z oblasti stavebních prací a zednictví. Provádíme tak například rekonstrukce rodinných domů, demoliční a bourací práce, izolace, instalaci sádrokartonů, všemožné vyzdívky nebo pokládku chodníků a zámkových dlažeb. K zednictví pak samozřejmě patří také správná omítka a fasáda. Zajišťujeme tak nejen venkovní a vnitřní omítky, ale také zateplování fasád a jejich nátěry.

Stavební práce, zateplování fasád


Obkladačské práce: Od dlažeb po obklady koupelen

Kvalitní omítka nebo fasáda samozřejmě není všechno - v koupelnách nebo v exteriéru se zkrátka neobejdeme bez obkladů a dlažeb. Firma BARVY & TÓNY Makovický pro vás proto provádí také obkladačské práce. Instalujeme venkovní i vnitřní obklady, pokládáme dlažbu. Zajistíme také montáž izolačních systémů teras nebo bazénů.


Barvy, laky a nátěry k prodeji v Moravském Krumlově a Ivančicích

S malováním, lakováním a samozřejmě dalšími pracemi vám pomůžeme nejen v oblasti jejich realizace, ale na našich prodejnách pro vás máme připravený také široký sortiment potřebného materiálu - barvy, laky a nátěry všeho druhu. Naše prodejny najdete v Moravském Krumlově v Zámecké ulici a v Ivančicích na ulici Oslavanská. Pro kontakty na naše prodejny neváhejte navštívit také přímo webové stránky společnosti BARVY & TÓNY Makovický. Bude nám potěšením ukázat vám, co nejen v oblasti malířských a natěračských prací včetně malování bytu dokážeme.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.makovicky.cz

Vydáno 13.09.2015
803 Zhlédnutí
Topováno 26.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Malířské práce, stavební práce i nátěry fasád tvoří důležitý krok ke skvělému bydlení (Moravský Krumlov, Ivančice)

Malířské práce, stavební práce i nátěry fasád tvoří důležitý krok ke skvělému bydlení (Moravský Krumlov, Ivančice)
Plánujete stavbu či rekonstrukci vašeho domova? Nebo budete provádět úpravy pracovních prostor? Nechcete být na celou tuto činnost sami? Jsou vašim bydlištěm Ivančice, Moravský Krumlov či okolí? Potom je tu pro vás na jakékoli stavební, malířské i natěračské práce společnost BARVY & TÓNY MAKOVICKÝ. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební firma Michal Makovický
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební firma
www.makovicky.cz
Adresa

Adresa

č. 59
Vémyslice 671 42

prodej@makovicky.cz
+420 725 355 678


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha