ZVG CZ s.r.o.
Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Každý z nás musí čas od času navštívit veřejné toalety. V dnešní době se servis na těchto místech neustále zlepšuje a tak se nemusíme obávat hygienicky nevyhovujících podmínek. Stále populárnější jsou na záchodech také osoušeče rukou, namísto klasických papírových utěrek. Tryskový osoušeč rukou je vysoce hygienický, neboť nedochází k žádnému fyzickému kontaktu mezi vašima rukama a samotným přístrojem.

Tryskový osoušeč rukou, ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka, Znojmo

Osoušejte vaše ruce rychle a hygienicky

Rozhodně nikdo z nás nechce z veřejného záchodu odcházet s pocitem, že před ním použily umyvadlo desítky lidí. Stejně je tomu při osoušení rukou. Nechceme se utírat do textilního ručníku, který je nasáklý vodou od předchozích návštěvníků. Tento stav mohou změnit jedině provozovatelé toalet, pro které se skvělou vizitkou stane užívání tryskového osoušeče.
Tryskový osoušeč rukou je skvělý v tom, že odfouká vodu z vašich rukou do sběrné nádobky asi během deseti vteřin. Oproti standardním vysoušečům, na jaké jsem zvyklí, jsou tedy vaše ruce suché až čtyřikrát rychleji. Současně také nedochází k žádnému kontaktu s přístrojem a tím pádem ani k šíření nebezpečných bakterií. Nemusíte se tedy bát, že byste si z toalety snad odnesli nějakou chorobu.
Váš pobyt v umývárně se díky osoušeči zkrátí na minimum, což by mělo těšit nejen vás, ale také každého provozovatele toalet. A kde je tryskový osoušeč rukou k dostání? Objednat si jej můžete u společnosti ZVG AG ze Znojma.

Hygiena je pro naši společnost na prvním místě


Myslete ekonomicky: ušetřete čas a provozní náklady

Už žádné praní nehygienických textilních ručníků nebo dokupování papírových jednorázových ubrousků do vašich zásobníků. Toho všeho se zbavíte díky jednorázové investici, když si pořídíte tryskový osoušeč rukou. Jediným nákladem na jeho provoz pro vás bude elektrická energie, která je však zanedbatelnou položkou. Pokud srovnáme jeho roční provoz s jinými typy osoušení, je tryskový osoušeč desetkrát levnější variantou.
Tryskový osoušeč rukou firmy ZVG AG šetří nejen provozní náklady, ale také čas. Jen si spočítejte, kolik hodin musíte trávit nákupem, vyměňováním nebo úklidem jednorázových papírových ručníků? To vše se vám díky elektrickému vysoušeči vrátí. Jeho provoz je zcela bezpečný, díky několika čidlům a spínačům se nemáte vy ani vaši zákazníci čeho bát.
Hygiena je pro nás na prvním místě, pro vás by měla být také. Neváhejte zlepšit vaše služby díky efektivnímu a cenově výhodnému pomocníkovi v oblasti vybavení veřejných toalet. Tryskový osoušeč rukou vás přebytečné vody zbaví raz dva a vy můžete odcházet z toalety s dobrým pocitem.

Objednejte si tryskový osoušeč rukou u ZVG AGVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvg.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po několika přetřeních.

Vydáno 28.08.2014
Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.

Vydáno 25.12.2018
Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.

Vydáno 21.10.2016
Výroba ochranných pracovních oděvů

Výroba ochranných pracovních oděvů

Ochranné oděvy a další ochranné pomůcky se v moderních zaměstnáních vidí čím dál častěji. Nejenom, že se na ně spoléháme z pracovního hlediska, často jsou potřebné pro správnou výrobu výrobků, ale také jsou velice důležité z pohledu vlastního zdraví.

Vydáno 16.11.2017
Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.

Vydáno 04.09.2014
Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pro zajištění nutného standardu v oblasti hygieny, čistoty i pracovní ochrany je třeba používat celé spektrum nejrůznějších pomůcek, které se liší v závislosti na konkrétním odvětví a místu využití. Společnost ZVG, která existuje již přes 40 let, se zabývá výrobou a distribucí těchto pomůcek a přípravků do celého světa. Výjimkou tak není ani Česká republika – v březnu roku 2007 byla zřízena ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka jako zahraniční subjekt společnosti ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG.

Vydáno 20.05.2016
ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

Dokonalého výsledku čištění dosáhneme jen s pomocí kvalitního materiálu. Své o tom ví společnost ZVG AG, zabývající se řešením čistoty, hygieny a pracovní ochrany v profesionálních sférách. Jedním z nabízených produktů, které vedou k dokonalému vyčištění podkladových ploch, jsou utěrky z mikrovlákna, tzv. švédské utěrky. Švédské utěrky ZVG jsou vyráběny s maximální pečlivostí a s využitím moderních výrobních postupů tak, aby odpovídaly náročným požadavkům průmyslových podniků i profesionálních úklidových společností.

Vydáno 22.09.2016
Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Když chcete i ve velmi náročných provozech udržovat pořádek a čistotu, je třeba mít po ruce velmi kvalitní čisticí prostředky a prostředky pro průmyslovou hygienu. Takové, které se nezastaví před ničím, a žádná skvrna, dokonce ani ta od olejů či maziv, před nimi nezůstane v bezpečí. I ty nejnáročnější požadavky splňují papírové průmyslové utěrky, savé sorpční utěrky a utěrky z mikrovlákna společnosti ZVG.

Vydáno 11.09.2014
S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

Dopřejte sobě i svým zaměstnancům bezpečnost při práci. Základní ochranou jejich bezpečí je ochrana kůže. K tomu nejlépe slouží ochranné pracovní oděvy, jednorázové obleky a overaly. Všechny tyto výrobky najdete v nabídce společnosti ZVG.

Vydáno 20.08.2014Vydáno 13.09.2015
137 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2017

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky

Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®