Ubytování v klidu a soukromí nabízí penzion, kde je Pálava nadohled

Období prázdnin a letních dovolených se rychle blíží a s ním také vybírání destinace a ubytování. Jestliže ještě váháte, kam zavítat letos, máme pro vás tip. Pokud nechcete vyrážet za exotikou či do zahraničí a užijete si chvíle volna i v České republice, navštivte Pálavu na jižní Moravě. Tento kraj skýtá spoustu možností vyžití, oblast je vhodná pro cyklisty, turisty, využít můžete také koupání a na své si přijdou i milovníci vína. Kouzelný kraj pod Pálavou a obec Dolní Dunajovice nabízí ubytování U Zábojů nedaleko města Mikulov

Ubytování U Zábojů, penzion, Dolní Dunajovice, Jižní Morava

Pohostí vás Dolní Dunajovice

Sluníčko, krásná krajina, vinice. I tohle může být vaše dovolená v letošním roce. Hezké prostředí k strávení letních prázdnin nabízí jih Moravy, konkrétně Dolní Dunajovice nedaleko Pálavy. Pokud preferujete soukromí a klidnou lokalitu, je ubytování U Zábojů přesně to, co hledáte. Nově postavený penzion se nachází v okrajové části obce nedaleko obce Mikulov. Dolní Dunajovice jsou situované v mírném údolí, které na jedné straně zdobí výhled na Pálavu a z druhé strany sklípky místních vinařů. Skutečně se tedy máte na co těšit.

Ubytování u Zábojů


Cyklostezky vás provedou krajem křížem krážem

Pokud hledáte ten pravý penzion nedaleko Pálavy, který bude mít navíc výhodnou turistickou polohu, Dolní Dunajovice jsou tím pravým místem. Rádi vyrážíte na kola? Rozhodně je ani letos nenechávejte doma. Místní cyklostezky jsou jednou ze skvělých náplní volného času v regionu. Otevře se vám díky nim nejen celá Pálava, ale vedou také přes Lednicko-valtický areál až do sousedního Rakouska. Pokud si kola přivezete, nemusíte se obávat, že byste si je neměli kde schovat. K dispozici je úschovna jízdních kol zdarma, auto zaparkujete pohodlně před přímo před penzionem U Zábojů.


Když vás omrzí vinice, vydejte se za kulturou

Pálava a celý region skýtá mnoho míst k objevování. Rozhodně se nemusíte obávat, že byste se zde na týdenní dovolené ukousali nudou. Pokud nejste aktivní jezdci na kolech, můžete se vydat poznávat památky a zajímavá místa i bez nich. Za zmínku rozhodně stojí zámek v Lednici, Minaret, zámek ve Valticích, město Mikulov nebo Svatý kopeček. Jestliže byste měli chuť se zchladit, také máte možnost. Navštivte Novomlýnské nádrže, vyzkoušejte si vodní sporty nebo se vydejte do Aqualandu Moravia a zkuste některou z adrenalinových atrakcí.

Penzion U Zábojů se bude těšit na vaši návštěvu. K dispozici je celkem deset lůžek, ve třech pokojích. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://zabojovi-ubytovani.webnode.cz/

Vydáno 13.09.2015
218 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Luděk Záboj Ubytování U Zábojů
WEBOVÁ STRÁNKA
Luděk Záboj
zabojovi-ubytovani.webnode.cz
Adresa

Adresa

Polní 273
Dolní Dunajovice 691 85

zabojovi.ubytovani@seznam.cz
+420 724 986 080


Najdete nás také zde:

ARES
captcha