Nábytek Strakoš – kvalitní židle a stoly pro každého

Kvalitní a hezké vybavení je polovinou úspěchu každé místnosti. Nábytek umí dotvořit celkovou atmosféru nebo ne až tak výrazný prostor proměnit k nepoznání. Může to být právě váš dům nebo oblíbená restaurace, kam se rádi vracíte nejen za dobrým jídlem. Zcela jistě vás také musí oslovit celkový koncept místa. A to dokáže i kvalitní nábytek, který nejen dobře vypadá, ale je pohodlný k užívání a dokresluje celkovou náladu místa. I vy máte šanci vnést nezapomenutelné kouzlo do vašeho domu díky správně zvolenému vybavení. Nábytek Strakoš v tom pomůže nejen jednotlivcům, ale také restauracím, hotelům nebo kulturním domům.

Nábytek Strakoš – nábytek z kvalitního masivu

Vyberte si nábytek z kvalitního masivu

Zřizujete novou restauraci? Nebo rekonstruujete a potřebujete kompletně nové vybavení, které by více odpovídalo vašemu stávajícímu záměru? Jestliže jste na předchozí otázky odpověděli kladně a sháníte gastro nábytek vašemu podniku na míru, vsaďte na společnost Nábytek Strakoš. Vybírat u nás můžete jídelní sety, ale také samostatné židle a stoly. Ve vaší restauraci nebo hotelu budou u nových stolů sedět spokojení zákazníci, které vámi zvolený design jistě osloví a budou se k vám pokaždé rádi vracet. Nábytek pro restaurace z masivního dřeva je záruka dlouhé životnosti s maximální možnou provozní zátěží.


Rodiny si naším nábytkem mohou vybavit jídelnu i kuchyň

Dodáváme kvalitní nábytek po celé ČR a zabýváme se také jeho velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Našimi většími odběrateli jsou firmy, hotely, obecní úřady a restaurace, ale i jednotlivci si u nás mohou pohodlně nakoupit. Každá rodina potřebuje místo, kde se mohou všichni scházet. Právě takové prostředí můžete vytvořit jídelní set od společnosti Nábytek Strakoš. Žádným problémem pro nás není ani doladění prostoru kvalitními výrobky jako jsou kredence nebo kuchyňské skříňky.

Jídelní sety


Nábytek pro restaurace – zvolte si styl i barevné provedení

Pokud by vám náš gastro nábytek nevyhovoval v jídelních setech, ve kterých je sestaven, nemusíte zoufat. Není žádný problém kombinovat stoly a židle libovolně dle vašeho požadavku a vytvořit si tak na míru vlastní jídelní set, který bude maximálně sedět do vámi zvoleného prostoru. Nábytek pro restaurace samozřejmě není pouze o kvalitním dřevu, ale také o barevném provedení. Čeká na vás široká škála vzorníků a barev, ze kterých můžete vybírat. K výrobě zátěžových stolů a židlí však používáme pouze kvalitní masiv z bukového dřeva.


Gastro nábytek za výhodné ceny

Pokud i vás zaujal nábytek pro restaurace nebo si chcete pořídit nový jídelní set do vaší kuchyně, neváhejte naši společnost kontaktovat. Rádi vám poradíme a vybereme s vámi nábytek, který vám bude dělat radost dlouhá léta. Jídelní židle u nás pořídíte již od 790,-!

Nábytek pro restaurace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strakos.eu

Vydáno 14.09.2015
455 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytek Strakoš – Výhodné nabídky pro každého

Nábytek Strakoš – Výhodné nabídky pro každého
Kvalitní nábytek pro každého nabízí společnost Nábytek Strakoš. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, pokoj nebo se chystáte otevřít novou restauraci - my totiž nabízíme gastro nábytek, nábytek do kuchyně, ložnice i originální nábytek do dětského pokoje. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.

Nábytek Strakoš – židle, stoly i ostatní součásti nábytků pro vybavení restaurací, hotelů, kulturních domů i domácností

Nábytek Strakoš – židle, stoly i ostatní součásti nábytků pro vybavení restaurací, hotelů, kulturních domů i domácností
Nábytek Strakoš je nábytek prvotřídní kvality, který obstojí v domácnostech, ale i v náročných provozech restaurací či hotelů. Vybavujete i vy dům, hotel, kulturní dům nebo hospodu? Obraťte se na Nábytek Strakoš a nebudete litovat. Umíme vám nabídnout, kvalitní a originální nábytek všeho druhu. ...
PODSTRÁNKY

Hotelové a restaurační židle

Hotelové a restaurační židle
Zátěžové dřevěné a kovové židle pro hotelové a restaurační provozy

Stoly pro hotely a restaurace

Stoly pro hotely a restaurace
Dřevěné a kovové jídelní stoly, barové i skládací stolky pro hotely a restaurace

Postele a pohovky

Postele a pohovky
Komfortní postele, rozkládací pohovky a sedací soupravy
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jaroslav Strakoš
WEBOVÁ STRÁNKA
Jaroslav Strakoš
www.strakos.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akční nabídka
Adresa

Adresa

Místecká 1120/103
Ostrava - Vítkovice 703 00

info@strakos.eu
+420 603 178 031


Najdete nás také zde:

ARES
captcha