Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.

Úklid průmyslových prostor, Úklidová firma Geisler,  Olomouc, Brno

Bezprašné uklízení průmyslových hal a výrobních prostor

Jednou ze služeb, které často v péči o průmyslové areály a výrobní závody naši klienti využívají, je takzvané bezprašné uklízení. To zajišťujeme díky speciálním strojům pro úklid velkých ploch. Podlahové krytiny také speciálně ošetřujeme polymery a k tomu určenou krystalizací. Úklid je tak velmi efektivní a podlahy nejen výrobních hal získávají na odolnosti.

Úklidové služby – pravidelné úklidy


Úklidové práce pro malé i velké firmy

Kromě úklidu průmyslových prostor ale naše úklidová firma zastává veškeré úklidové práce pro firmy, na které si vzpomenete. Spolehnout se na nás můžete v oblasti již zmíněného mytí oken a výloh, ale třeba také mytí a čištění eskalátorů, čehož u nás velmi často využívají nejrůznější obchodní centra. V kancelářích zase obvykle provádíme například čištění koberců a čalounění nábytku včetně kancelářských židlí.


Čištění interiéru vozidla nebo úklid po malování – zastaneme vše

Disponuje-li vaše společnost vozovým parkem, nabízí naše úklidová firma také ruční mytí osobních automobilů včetně čištění interiéru vozidla. Asi samozřejmostí je pak to, že provádíme úklid po stavebních úpravách nebo malování, čehož využívají nejen velké i malé firmy, ale rovněž domácnosti.

Úklidové služby – jednorázové úklidy


Generální úklid i poradenství odpadového hospodářství

Kromě komplexních úklidových služeb poskytujeme ale také nejrůznější doporučení ohledně třídění odpadu v menších firmách. Pro větší firmy nabízíme pomoc a legislativní poradenství pro oblast odpadového hospodářství.


Úklidová služba vám pomůže ušetřit. Nevěříte?

Pokud se i vy chcete věnovat činnosti své firmy naplno, není nic jednoduššího a hlavně efektivnějšího, než se v oblasti úklidu spolehnout na kvalitní úklidovou službu. Díky našemu profesionálnímu přístupu a možnosti transparentního sledování tak dokonce můžete ještě ušetřit na nákladech. Tak, jako jste totiž vy specialisté ve svém oboru, naše úklidová služba přesně ví, jak na to, abyste zbytečně neutráceli tam, kde to není potřeba.
Zajišťujeme také prodej úklidových prostředků a nejrůznějšího spotřebního zboží, a to prostřednictvím našeho přehledného e-shopu.

On-line prodej úklidových prostředků


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.geisler.cz

Vydáno 16.09.2015
288 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!
Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. ...

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace
Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou ...

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů
Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ...

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály
Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto ...

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?
Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?
PODSTRÁNKY

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností
Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů
Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách
Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidová firma Geisler
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidová firma Geisler
www.geisler.cz
Adresa

Adresa

Peřinova 4
Olomouc - Černovír 779 00

rtrebal@geisler.cz
+420 585 313 938


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha