MEPHACENTRUM – mamografie i další služby na špičkové úrovni

Prevence, to je základní kámen úspěšné léčby většiny onemocnění. U rakoviny prsu je však prevence obzvláště důležitá. Včasné mamografické vyšetření totiž může rozpoznat problém v zárodku a otevřít tak cestu k úplnému vyléčení této zákeřné nemoci. Hledáte i vy mamografické pracoviště, na které byste se mohli s důvěrou obrátit? Navštivte jedno z nejlepších center v České republice – polikliniku MEPHACENTRUM Ostrava-Poruba.

MEPHACENTRUM – mamografie, Ostrava

Mamografické vyšetření pro desítky tisíc žen ročně

Mamografie je již několik let jedním z hlavních oborů polikliniky MEPHACENTRUM. Jsme pracoviště akreditované Ministerstvem zdravotnictví a mamografické vyšetření ročně poskytneme až 10 000 ženám různého věku. O tom, že když něco děláme, tak to děláme pořádně, svědčí i to, že se naše centrum stalo druhým nejlepším v záchytu nádoru prsu v ČR za rok 2014.

Pro koho je vlastně naše mamografie určena? Nabízíme péči ženám, které patří do rizikové skupiny i těm, které chtějí absolvovat mamografické vyšetření z vlastní iniciativy. Provádíme tak preventivní screeningová vyšetření, vyžádaná diagnostická vyšetření i preventivní prohlídky nad rámec veřejného zdravotního pojištění. V případě podezřelého nálezu nebo hůře vyšetřitelných prsů pak mamografické vyšetření doplňujeme ještě ultrazvukem.

Druhá nejlepší mamografie v ČR.


Mamografie MEPHACENTRUM - moderní přístroje i přátelský přístup

Přesnost je při vyšetření prsu velmi důležitá. V naší poliklinice jsme si toho vědomi. Každé mamografické vyšetření proto probíhá pomocí nejmodernějšího přístrojového vybavení, které nejen zaručuje kvalitní a ostré snímky, ale zároveň výrazně redukuje zátěž vyšetřované ženy. Víme ale, že špičkové vybavení není vše. Zakládáme si proto také na lidském a individuálním přístupu k pacientům, přátelském prostředí a profesionalitě personálu. Návštěva mamografie tak u nás rozhodně nebude traumatická. Na nás se totiž můžete obrátit, ať je váš problém jakýkoliv.


Vyšetření OCT pomůže odhalit zelený zákal již v počátku

Mamografie ale není jediným oborem polikliniky MEPHACENTRUM. Poskytujeme špičkovou péči v řadě dalších oborů, jako je například oční, kožní, chirurgie či alergologie. Ve všech odvětvích se přitom snažíme jít neustále dopředu a získávat nové a modernější přístroje. Důkazem našeho snažení je například pořízení nového OCT na naše oční oddělení.

OCT – neboli optická koherentní tomografie nám pomáhá účinně diagnostikovat i velmi závažná onemocnění, jako je například zelený zákal či degenerativní postižení sítnice. Vyšetření OCT je navíc bezbolestné a trvá jen pár minut. Díky němu získá lékař velmi detailní a přesné informace o stavu jednotlivých vrstev sítnice a může stanovit vhodnou léčbu. I pacienti s podezřením na zelený zákal, onemocnění VPMD (věkem podmíněná makulární degenerace) či diabetickou retinopatii tak mají díky modernímu vyšetření naději na včasnou a účinnou léčbu.

OCT patří k nejmodernějšímu vybavení naší oční ambulance.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mephacentrum.cz

Vydáno 16.09.2015
1092 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EUC Klinika Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
EUC Klinika Ostrava
eucklinika.cz
Adresa

Adresa

Opavská 962/39
Ostrava - Poruba 708 00

podnety.ostrava@eucklinika.cz
+420 731 566 081


Najdete nás také zde:

ARES
captcha