Výtahy Silesia vás přepraví rychle, bezpečně a pohodlně

Výtah je neodmyslitelnou součástí většiny budov, především těch vysokých. V moderní době dá málo kdo přednosti schodům před komfortem, který se mu nabízí díky výtahům. Ty totiž šetří lidem čas i energii a pro některé představují dokonce jedinou možnost, jak se v rámci domu mohou pohybovat. Výtah by měl být tedy konstruován tak, aby se v něm lidé cítili bezpečně a pohodlně. Ale bohužel ne všechny výtahy tyto podmínky splňují. Obraťte se proto při stavbě výtahů na opravdové odborníky a předejdete tak mnoha komplikacím a nepříjemnostem.

Výtahy Silesia: Osobní, nákladní, invalidní i evakuační výtahy špičkové kvality

Osobní, nákladní, invalidní i evakuační výtahy špičkové kvality

Ať už vlastníte obytný dům, hotel, nemocnici, školu či firmu, budete nejspíš potřebovat spolehlivý výtah. Naše firma VÝTAHY SILESIA s.r.o. vám zařídí výtah splňující všechny normy i vaše nároky a požadavky. Moderní výtahy Silesia jsou konstruovány tak, aby vyhověly nejen všem předpisům, ale také všem uživatelům. Jsou pohodlné, bezpečné a cenově dostupné. Cílem naší firmy je také dodávat takové výtahy, které jsou energeticky výhodné a efektivní. V neposlední řadě pro nás hraje roli i estetická stránka výtahů.

Výtahy s nosností od 250 kg do 5 tun!


Zajistíme nejen výtahy nové, ale i rekonstrukce výtahů starých

Firma VÝTAHY SILESIA s.r.o. se zaměřuje na výrobu, montáž, servis, revize, opravy i zkoušky výtahů. Montujeme zbrusu nové spolehlivé výtahy přesně podle vašich požadavků, vyměňujeme hlavní přívodná vedení pro výtahy, osvětlujeme výtahy, šachty i strojovny a nástupiště. Provádíme elektroinstalaci, zajišťujeme komplexní zámečnické práce okolo výtahových šachet, ohrazení výtahových šachet i přístup do strojoven. Kromě toho provádíme kompletní servisní činnost včetně preventivní údržby a poradenství. Pořiďte si výtah nový, nebo jen zrekonstruujte a zdokonalte ten starý a nevyhovující. S naší firmou to bude hračka.


Výtahy všech možných typů, ale vždy stejné, nejvyšší kvality

Každá budova je unikátní a i při stavbě výtahů je tedy třeba postupovat individuálně nejen podle vzhledu, ale také účelu domu. My jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům, ať už potřebujete výtah elegantní, výtah s obrovskou nosností, výtah energeticky úsporný či třeba invalidní. Nabízíme výtahy na pohon trakční, hydraulický, výtahy bez strojovny i bubnové. Vybírat můžete z následujících typů konstrukcí:

- neprůchozí
- průchozí
- do L
- osobní
- nákladní
- invalidní
- zvedací plošiny

Všechny naše výtahy jsou vyráběny ze špičkových komponentů, které zvyšují spolehlivost a zároveň snižují náklady a hlučnost. Kostry i kabiny jsou celopozinkované a opatřené odolnými nástřiky.

VÝTAHY SILESIA – co nabízíme a jak pracujeme


Výtahy, které mají vše, na co si vzpomenete

Ve výtahu tráví někteří lidé i několik desítek minut denně. Dopřejte jim proto i na tomto místě komfort a pohodlí. S našimi výtahy to půjde samo. Nabízíme takové doplňky do výtahů, které zpříjemní každou cestu. Jsou to například sedačky, zrcadla, bodové osvětlení podhledů, madla či speciální vůně. Naše kabiny mohou být například i prosklené či obstarané moderní žulovou podlahou. Pro větší bezpečí cestujících jsou výtahy vybaveny fotozávorami, kabinovými dveřmi, telefonem pro spojení výtahu se servisním střediskem, bezpečnostními čidly, hlášením pater, nouzovým osvětlením, zvonkem i Braillovým písmem pro nevidomé či úpravou pro handicapované. Navíc máte jedinečnou možnost vybrat si ze spousty materiálů, ze kterých chcete mít váš výtah zhotoven.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vytahy-silesia.cz

Vydáno 16.09.2015
90 Zhlédnutí
Topováno 23.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydraulické plošiny pro lepší bezpečnost, vyšší rychlost a tišší provoz

Hydraulické plošiny pro lepší bezpečnost, vyšší rychlost a tišší provoz
Výtahy jsou denně využívány k přepravě nespočetného množství lidí i věcí. Jejich přítomnost je ve většině staveb nezbytná a nedocenitelná. Co když vám ale obyčejný osobní výtah nestačí a potřebujete něco, co má velikou nosnost, nabízí maximální prostor, současně šetří elektrickou energii a finančně ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VÝTAHY SILESIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VÝTAHY SILESIA s.r.o.
www.vytahy-silesia.cz
Adresa

Adresa

Mikolajice 71
Mikolajice 747 84

vytahysilesia@seznam.cz
+420 739 076 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha