Laminátory ID pro osvědčení o registraci vozidla (ORV) a cestovní pasy

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Laminátory ID pro osvědčení o registraci vozidla (ORV) a cestovní pasy

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s dlouholetými zkušenostmi.

Laminace dokladů, HS TRADE a.s., Praha

Využití laminace pro ochranu dokumentů

Laminace je pro ochranu dokumentů běžně využívána státní správou - ať už se jedná o městské úřady, magistráty, úřady městských částí či policii. Často ji ale využívají také soukromé společnosti, jako např. dopravní podniky či vysoké školy. Společnost HS TRADE a.s. dodává speciální laminátory prakticky již od roku 1997, původně okresním úřadům a ministerstvu vnitra. Mezi současné zákazníky patří řada úřadů, ale také např. DP Praha, Ústí nad Labem, Most a Litvínov či Česká zemědělská univerzita v Praze. Všechny tyto instituce tak mohou vydávat bezpečné personalizované osobní doklady s dlouhou životností, přitom ale za rozumnou cenu. Konkrétně se jedná o občanské průkazy, cestovní pasy, osvědčení o registraci vozidla, časové jízdenky či studijní průkazy - indexy studentů.


Speciální laminátory na doklady s neuvěřitelnou životností

Proč si nároční zákazníci pro ochranu dokumentů vybírají laminátory právě od této společnosti? Hlavním důvodem je vysoká kvalita a jejich neuvěřitelně dlouhá životnost - jednoduše řečeno se jedná o profesionální laminátory, které jsou určeny pro nepřetržitý provoz vysokoobjemové laminace a vydrží prakticky vše. V nabídce HS TRADE naleznete 2 základní typy speciálních laminátorů třídy ID - model 5021T a model 6041P. V obou případech se jedná o zařízení jednoduchá na obsluhu, která se liší hlavně formátem vkládaného dokumentu a výkonností. Bližší informace o těchto profesionálních laminátorech naleznete přímo na stránkách společnosti.

Profesionální laminátory


Laminační fólie s ochrannými prvky

Aby byl výsledek skutečně perfektní, doporučujeme také používat speciální laminační fólie s ochrannými bezpečnostními prvky, které společnost HS TRADE rovněž dodává. Jedná se o extrudované fólie, jejichž životnost je výrazně vyšší než u běžně dodávaných laminačních fólií. Pokud chcete bezpečnost dokumentu ještě více zvýšit, je možné na pouzdro doplnit také hologram nebo jiný ochranný prvek, kupříkladu pod UV lampou fluorescentní tisk, provedený horkem přenosnými, po aplikaci benzinu fugitivními, autodestruktivními bezpečnostními barvami.

Pokud máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti laminace a bezpečnosti dokumentů, kontaktujte firmu


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hstrade.cz

Vydáno 17.09.2015
289 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front
Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou ...

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet
Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu
Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, ...

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3
Aplikace hologramů horkou ražbou je nyní na zařízení MicroPOISE MK3 od anglického výrobce, společnosti Security Foiling, ještě bezpečnější díky přesné kontrole a archivaci dat o aplikaci každého hologramu a biometrickému ověření obsluhy stroje. Práce s tímto strojem je navíc mnohem jednodušší a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy
WEBOVÁ STRÁNKA
H.S.TRADE a.s.
hstrade.cz
Adresa

Adresa

Nad Rokoskou 19
Praha 8 182 00

hejkrlik.jan@hstrade.cz
+420 284 680 568


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha