Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč nebo nosič nástaveb? To vše najdete v nabídce společnosti FORNAL TRADING.

Hákový nosič kontejnerů, FORNAL trading s.r.o., Kroměříž

Hákový nosič kontejnerů pro všechny druhy vozidel

První hákový nosič kontejnerů jsme uvedli na trh již v roce 2000. Protože ale víme, že každé auto má na nosiče kontejnerů trochu jiné nároky, velký důraz jsme kladli na vývoj a výrobu nových typů nosičů. Dnes vám tak můžeme nabídnout hákové nosiče kontejnerů, které si poradí s nákladem od 2 do 35 tun a jsou vhodné pro montáž na všechny hmotnostní kategorie vozidel. Hákové nosiče vyšších tříd pak dokonce umí přepravovat kontejnery až do objemu 55 m3.
Jaká vozidla tedy mohou hákový nosič kontejnerů využít? Možnosti jsou téměř neomezené. Tyto nosiče kontejnerů jsou vhodné pro:
- vozidla do 3,5 tuny (N1) – nakládací výkon nosiče 2 a 3 tuny
- vozidla do 12 tun (N2) – nakládací výkon nosiče 4, 5, 6,5 a 8 tun
- vozidla do 32 tun (N3) – nakládací výkon nosiče 10, 12, 14, 18, 20, 22, 25, 26 a 30 tun
- návěsy (O4) – nakládací výkon nosiče 20, 26, 30 a 35 tun

Hákový nosič kontejnerů si poradí s každým nákladem


Nosiče kontejnerů nabízí kvalitní výbavu i bezpečnostní prvky

Technická dokonalost, bezpečnost a také dostatečná výbava, to vše musí podle nás kvalitní nosič kontejnerů splňovat. Všechny naše nosiče kontejnerů jsou proto vybaveny řídícími ventily a zámky hydraulických okruhů, pojistkou háku proti samovolnému vypadení kontejneru i zabezpečením, které zabrání mylným operacím. V základní výbavě má pak každý hákový nosič kontejnerů praktické venkovní ovládání, pomocné odlehčovací kladky, stabilní a libovolně seřiditelné uložení teleskopu, automatické zatlumení chodu ramene při jeho dosednutí, hydraulické jištění kontejneru i další vychytávky.

Naše nosiče kontejnerů jsou bezpečné a dobře vybavené


Vybavte si nosič kontejnerů podle svých potřeb

Chcete si svůj hákový nosič kontejneru ještě vylepšit? Není problém. Ve společnosti FORNAL TRADING vám nabízíme celou řadu možností, jak standardní výbavu nosiče kontejnerů rozšířit. Pořídit si můžete například rychloposuv pro odklopení ramene, doplňkovou akustickou signalizaci odjištěného kontejneru, podpěrný válec nebo háky pro zachycení lan. Obstaráme ale také zinkohliníkový nástřik konstrukce nosiče, který zamezí jeho korozi a ochrání ho před vnějšími vlivy.
Hledáte nosiče kontejnerů, které splní i ty nejnáročnější požadavky a stanou se vašim užitečným pomocníkem? Obraťte se na nás. Hákové nosiče kontejnerů i jiné výrobky přizpůsobíme vašim požadavkům.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://fornal.cz/

Vydáno 18.09.2015
790 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz
Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc ...

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče
Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma ...

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody
V roce 2006 vyrobila firma Fornal trading s.r.o. první model traktorového nosiče kontejnerů. Od té doby uplynulo několik let, dnes jsou tyto nosiče hojně využívané a oblíbené. Vůbec první ucelenou řadu výrobků uvedla firma v roce 2010.

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu
K čemu přesně slouží ramenové nosiče kontejnerů? Dennodenně produkujeme velké množství odpadu. Již nepotřebné věci vyhazujeme do košů, které následně vynášíme do popelnic a kontejnerů. Tam většinou vše ztrácíme z dohledu a o osud odpadků se dále nestaráme. Tuto povinnost přenecháváme povolaným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORNAL trading s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORNAL trading s.r.o.
www.fornal.cz
Adresa

Adresa

Měrůtky 80
Lutopecny 767 01

obchod@fornal.cz
+420 573 514 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha