Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Firem, které nabízejí návrhy interiérů, je na trhu celá řada. Pokud ale chcete skutečně originální prostor, který podtrhne vaši osobnost a životní styl, svěřte interiérový design společnosti MarK Design. My totiž nekoukáme pouze na to, co zrovna letí a je moderní, my chceme vytvořit prostor, který vás zároveň bude vystihovat. Ať už tak chcete novou ložnici, koupelnu nebo dětský pokoj, my ho vytvoříme přesně dle vašich požadavků a přání.

MarK design Marcela Změlíková: interiérový design

Bydlení vašich snů

Bydlet krásně a útulně, to je sen každého z nás. I když ale často máme představu o tom, jak by náš budoucí byt či dům měl vypadat, přetvořit ji do praxe už je obtížnější. Právě proto jsme tu my, odborníci na interiérový design. Nebojíme se barev, zajímavých detailů ani netradičních prostorových řešení. Na základně vašich individuálních představ a našich zajímavých nápadů tak krok po kroku vytvoříme interiér, který bude funkční, originální a propracovaný do posledního detailu.

Nepracujeme podle šablon. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se vždy o zcela jedinečný projekt. Také proto není naše práce ničím omezena, rádi se tak zhostíme návrhu kuchyně, obýváku, ložnice, dětského pokoje, koupelny i vstupní haly. Návrhy interiérů ale nabízíme i majitelům restaurací, kaváren či jiných komerčních prostor.


Návrhy interiérů do posledního detailu

Bez čeho se návrhy interiérů v naší firmě neobejdou? Bez důkladného seznámení s klientem. Jste to právě vy, kdo bude prostory užívat, na vaší spokojenosti nám tak záleží především. Ze všeho nejdříve proto absolvujeme osobní konzultaci, detailně se seznámíme s prostorem i vašimi požadavky. Už v této první fázi vám navíc důkladně rozvrhneme časový plán dané rekonstrukce a také předběžnou cenovou kalkulaci. Poté nastává fáze výběru barev, materiálů a použitých stylů.

Poskytneme vám 2D vyhotovení nově plánovaného prostoru, skici i detailní návrhy jednotlivých částí interiéru. Budete tak mít přesnou představu o rozestavení nábytku, osvětlení, i potřebných stavebních pracích a v průběhu plánování můžete přicházet se svými připomínkami. Pro lepší představu vám navíc nabízíme i 3D vizualizaci, kde si můžete nově navržený prostor prohlédnout do posledního detailu.

Interiérový design začíná kvalitním návrhem.


Nabízíme nejen bytový design

Návrhy interiérů ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti MarK Design nabízíme. Naše spolupráce tak nemusí končit předáním projektové dokumentace. My vám totiž rádi pomůžeme i při samotné realizaci rekonstrukce. Zajistíme za vás řemeslníky pro stavební úpravy, zadáme výrobu navržených prvků a dokonce vám budeme k dispozici i při nákupu dekorací a doplňků, nebo vám doplňky navrhneme a vyrobíme na míru. V případě, že máte o vzhledu svého interiéru jasno a hledáte pouze odbornou radu, jsme vám pak také k dispozici.

Nabízíme návrhy interiéru i pomoc při rekonstrukci.


Návrhy interiéru jako dárek

Chcete i vy interiér navržený na míru? Obraťte se na nás a nebudete litovat, přeměnou vašeho bytu vás totiž provedeme od původního plánování až po výběr dekorací a doplňků. Interiérový design na míru navíc můžete darovat i vašim blízkým, a to prostřednictvím zvláštního dárkového poukazu. Stačí nás tak kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bymarkdesign.com

Vydáno 22.09.2015
401 Zhlédnutí
Topováno 25.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi
Chcete si ozvláštnit byt, ale nabídka velkých řetězců vám nevyhovuje? Už vás nebaví jít s davem? Odlišit se můžete i bez velkých rekonstrukcí a investic. Stačí, když si pořídíte originální designové doplňky do bytu od firmy MarK Design. Všechny designové doplňky vyrábíme ručně a na míru požadavkům ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Marcela Změlíková
WEBOVÁ STRÁNKA
Marcela Změlíková
www.bymarkdesign.com
Adresa

Adresa

Polní 282
Hodonice 671 25

markdesign.cz@gmail.com
+420 775 051 185


Najdete nás také zde:

ARES
captcha