Originální kožená galanterie od kvalitních italských a francouzských výrobců za rozumnou cenu

Sehnat peněženky dámské i pánské nebo třeba dámské kabelky není vždy snadné. Ženy bývají mnohdy náročné a nespokojí se jen tak s ledajakým výrobkem. Chtějí originalitu, kvalitu a krásný vzhled. Muži zase často nejsou ochotni do módy investovat příliš, ale na druhou stranu i pánská aktovka by měla být pěkná a elegantní. Jak tedy spojit spolehlivost, eleganci, jedinečnost, atraktivitu a zároveň přijatelnou cenu? Vsaďte na nás - firma Mátl vyhoví všem vašim požadavkům.

František Mátl, kabelky-matl.cz: dámské kabelky, kožené kabelky

Náš zákazník, náš pán

Společnost Mátl nabízí produkty z oblasti kožené galanterie, jako jsou všelijaké kožené kabelky, peněženky pánské i dámské, pánské aktovky a podobně. Štěstí našich zákazníků je pro nás klíčové, a proto dodržujeme tří základní pravidla, která by měla vést k jejich maximální spokojenosti.

1.Ke všem zákazníkům se snažíme chovat maximálně vstřícně a vyhovět jejich požadavkům.
2.Nabízíme vysokou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.
3.Regulujeme množství kusů produktů jednoho modelu.

Jinými slovy, pokud chcete mít skutečně kvalitní a spolehlivé zboží, které vám vydrží, nepřejete si mít stejnou kabelku jako tisíce dalších žen a máte rádi, když se s vámi jedná s úctou a ochotou, přijďte k nám.

Kabelky Mátl – kvalitní a originální kabelky


Vyberte si například kožené kabelky podle svých představ a buďte jedinečná

Moderní a jedinečný prvek do šatníku vám naše firma nezajistí jen díky tomu, že nedovážíme obrovské množství kusů jednoho modelu, ale také tím, že vyrábíme kožené kabelky dle požadavků zákazníků a vlastních zkušeností. Naši klienti se tedy nepřímo sami podílejí na tom, jaké výrobky budeme prodávat. Ať už je vašim cílem pánská aktovka, dámské kabelky či peněženky pánské i dámské, naše produkty vám vždy budou přinášet radost a užitek po dlouhou dobu.


Dámské kabelky, peněženky, aktovky a bohatý sortiment dalších produktů od předních výrobců

Nabízíme bohatou nabídku produktů kožené galanterie, ze které si vybere každý. Máme zboží v různých barvách, velikostech, tvarech i stylech. Všechny naše výrobky mají vysokou kvalitu materiálu díky tomu, že pochází od spolehlivých francouzských i italských producentů. Mezi námi nabízené značky patří například David Jones, Silvia Rosa a další. Vybírat u nás můžete z následujících oblastí:

- dámské kabelky (kabelky kožené, kabelky syntetické)
- peněženky dámské
- peněženky pánské
- aktovky pánské
- aktovky dámské


Peněženky pánské, peněženky dámské nebo třeba pánská aktovka z pohodlí domova

Nakupujete raději v klidu, bez spousty lidí, bez cestování a zbytečné ztráty času? Není problém. Od ledna pro vás funguje náš e-shop, ve kterém si můžete vybírat z veškerého zboží. Nekupujte předražené výrobky, kde platíte pouze za značku, ani si nepřidávejte starosti koupí nekvalitních laciných náhražek. Vsaďte zkrátka na kvalitu, kterou můžete mít za dobré peníze.

Obchod kabelky Mátl je k tomu ideálním prostředím.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kabelky-matl.cz

Vydáno 22.09.2015
375 Zhlédnutí
Topováno 25.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dámské kožené kabelky Mátl dají každým šatům šmrnc

Dámské kožené kabelky Mátl dají každým šatům šmrnc
Nadcházející podzimní a zimní sezona v sobě nemusí nést jen šeď a nudu. Naopak módní odvětví nabízí uplatnění různých trendů, které mohou být i v zimě velmi hravé. To se netýká pouze oblečení, ale samozřejmě také doplňků. Neměli byste proto zapomínat na dámské kabelky, které dokáží celý outfit ...

Kožené kabelky přesně dle vašich představ? Firma Mátl to zařídí

Kožené kabelky přesně dle vašich představ? Firma Mátl to zařídí
Na dámské kabelky jsou kladeny velmi přísné nároky. Každá správná žena si přeje mít kabelku originální, padnoucí, praktickou a zkrátka dokonalou. Jedná se totiž o módní, ale i funkční doplněk, který má dáma u sebe téměř pořád. Kde ale sehnat takové dámské kabelky, které by ženu opravdu uspokojily a ...

Starejte se o kožené kabelky Mátl jako o vlastní kůži

Starejte se o kožené kabelky Mátl jako o vlastní kůži
Stejně jako obuv i doplňky si zaslouží náležitou péči, dámské kabelky nevyjímaje. Jestliže se rozhodneme investovat do kožené kabelky nemalou částku, jistě je naším záměrem její co nejdelší životnost. Aby kabelka sloužila naplno několik po sobě jdoucích sezon, musíme ji chránit před nečistotami, ...

Dámské kabelky z nové podzimní kolekce si zamilujete

Dámské kabelky z nové podzimní kolekce si zamilujete
Podzim přímo vybízí k tomu, abyste schovala letní pestrobarevné kabelky a poohlédla se po něčem v tlumenějších barvách a odstínech hnědé, oranžové, vínové, zelené, šedé či klasické černé. Obchodní společnost Mátl přichází s novou kolekcí podzimní sezóny. Ta představí kvalitní kabelky a módní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA František Mátl kabelky-matl.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
František Mátl
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Myslbekova 1078
Moravské Budějovice 676 02

matl.frantisek@ktvmb.cz
+420 773 223 420


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha