RATTAY – odborník na výrobu a prodej kovových nerezových hadic a kompenzátorů

Liberecká firma RATTAY kovové hadice s.r.o. byla založena v roce 1996 jako sesterská firma německé společnosti. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej kovových hadic a kompenzátorů. Během několika let získala řadu významných ocenění a certifikátů a patří mezi prestižní společnosti v daném oboru.

RATTAY kovové hadice s.r.o.: kovová hadice, nerezová hadice, kompenzátor

Nerezové hadice, šité na míru zákazníkům

Hlavní činností firmy RATTAY kovové hadice je výroba a dodávka nerezových a kovových hadic a kompenzátorů. Hadice jsou vyráběny dle požadavků klienta, proto je každý kus originálem. Klient si sám určí délku hadice, použité koncovky, definuje tlak i použití pro různá média. Mezi důležitý nabízený produkt patří nerezové vlnovcové hadice, které vynikají svými vlastnostmi a univerzálností využití. Jsou vhodné pro spojování prvků v rozvodech i pro dopravu tekutin.

Nerezové hadice firma vyrábí v různých provedeních dle využití. K dispozici jsou hadice od běžného vlnění po vlnovce úzkého vlnění či pro vysoké tlaky. Kromě nerezových hadic firma nabízí i vinuté kovové hadice, ať už odsávací, výfukové, teflonové atd.

Vývoj, výroba a distribuce kovových a nerezových hadic a kompenzátorů


Kvalitní kompenzátory RATTAY

Kromě kovových a nerezových hadic se společnost zabývá také vývojem a distribucí kompenzátorů. O kvalitě vypovídají především reference významných společností, ať už jde o ČEZ, Vítkovice Steel, Skanska, či Siemens nebo SMS Demag. RATTAY se zaměřuje na vývoj a výrobu tradičních konstrukčních řešení, výjimkou však nejsou ani inovátorské a originální konstrukční řešení. Příkladem je kvalitní patentovaný AGK kompenzátor, který se stará o zamezení přenosu vnitřní síly na ukotvení systému potrubí.


Prestiž společnosti dokládá řada ocenění

Během několika málo let si společnost RATTAY kovové hadice s.r.o. vybudovala silnou pozici na trhu a získala prestiž. To dokazuje i řada ocenění, které firma během posledních let získala. V roce 2013 se dostala do finálového kola soutěže Vodafone Firma roku 2013, kde se v krajském kolem umístila na 5. místě. Do této soutěže se přitom zapojují firmy z celé České republiky a hodnocení dosahuje vysoké míry objektivity.

O rok později se opět zapojila do téže soutěže, kde taktéž sklidila úspěch, dokonce o poznání lepší než v roce předcházejícím. V krajském kole za Liberecký kraj se umístila na 3. místě, navíc získala ocenění Odpovědná firma roku 2014 Libereckého kraje.

RATTAY kovové hadice s.r.o. získává řadu ocenění a certifikáty


Manažerské ocenění i certifikát AAA

Společnost však není úspěšná jen v soutěži Vodafone Firma roku. Jednatelka společnosti, Ing. Hana Palečková, se stala finalistkou prestižní soutěže Manažer roku 2014. Jde přitom o nejprestižnější soutěž v daném odvětví u nás. Toto ocenění jasně dokazuje, že pro samotný úspěch firmy RATTAY je kvalita nerezových a kovových trubek a kompenzátorů důležitá, ovšem bez profesionálních manažerských schopností by se nikdy nepodařilo dosáhnout takové významnosti na trhu.

Prestiž firmy pak podtrhuje možnost použití certifikátu AAA jako symbolu nejvyššího ratingového hodnocení. RATTAY kovové hadice s.r.o. se také řadí mezi úzkou skupinu českých firem, které mohou po splnění přísných podmínek tento certifikát využívat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rattay.cz/

Vydáno 22.09.2015
258 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA
Kvalita hadicových připojení z ušlechtilé oceli a kompenzátorů, které najdou svoje využití především v různých oblastech průmyslu, při výrobě technických a medicinálních plynů do systémů malých i velkých zařízení, je na prvním místě. Abyste měli 100% jistotu kvality, profesionality a dlouholetých ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA RATTAY kovové hadice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RATTAY kovové hadice s.r.o.
www.rattay.cz
Adresa

Adresa

Kladenská 287/4
Liberec 3 460 01

dvorakova@rattay.cz
+420 775 306 539


Najdete nás také zde:

ARES
captcha