Na dobré jídlo a skvělý relax do Penzionu a Pizzerie Na Jízdárně

Ve kterémkoliv ročním období, s partnerem, dětmi, přáteli nebo třeba se psem si můžete přijet odpočinout anebo si pochutnat na výtečné kuchyni našeho PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ. Najdete nás v Kroměříži v blízkosti Podzámecké a Květné zahrady, pouhých deset minut chůze od centra. Odpočívejte tam, kde se díky skvělé rodinné atmosféře budete cítit jako doma.

PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o., Kroměříž - rodinný penzion s tradicí

Rodinný penzion s tradicí

O vaše pohodlí se staráme už déle než dvacet let. Jsme stylový rodinný penzion, který nabízí celoroční ubytování v pohodlném, příjemném prostředí a to za velmi příznivé ceny. Jako naši návštěvníci si můžete pro zábavu pronajmout jeden ze dvou přilehlých tenisových kurtů, vyjet si na kole na blízkou cyklostezku anebo se jen procházet po okolí. Můžete u nás odpočívat v klidném prostředí anebo udělat něco pro své zdraví a vyrazit na kole či pěšky poznávat krásy okolí Kroměříže.

Stylový rodinný penzion


Do Penzionu Na Jízdárně za zábavou i odpočinkem

Náš penzion je prvotřídně vybavený. Samozřejmostí je televize, wifi a parkovací místa. Najdete u nás také úschovnu kol a kulečník. Jedno máte v našem PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ jisté – nudit se nebudete. V naší stylové restauraci, kde se budete cítit jako ve skutečné jízdárně, pořádáme víkendové akce, zahradní grilování selat, taneční večery, sledování sportovních přenosů a podobně.


Skvělé jídlo na skvělé dovolené nemůže chybět

O výtečné jídlo se postarají naši šikovní kuchaři PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ. Vybírat můžete z mnoha minutek i pizzy. Za krásného počasí je otevřená také zahrádka, kde je možné i grilovat. Restaurace má kapacitu až 80 osob a zahrádka 50. I díky tomu často pořádáme svatby, večírky (stužkovací, maturitní, firemní) a rauty. Přijďte do naší restaurace oslavovat anebo jen tak posedět s přáteli a pochutnat si na skvělém jídle. Nabízíme také denní menu, kdy můžete vybírat ze čtyř jídel. U nás si každý najde jídlo, které uspokojí, ba dokonce nadchne, jeho chuťové buňky.

Výtečné jídlo v PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ


Kam na dovolenou, prodloužený víkend nebo vynikající večeři? Do PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ

Léto se blíží a vy ještě nevíte, kam na dovolenou? Podívejte se na naše webové stránky, najdete nás i na facebooku. Máte volný víkend a nevíte co s ním? Zavítejte do našeho Penzionu Na Jízdárně a užijte si celovíkendové nicnedělání v jízdárenském stylu. Chcete udělat radost své druhé polovičce vynikající večeří v neokoukaném prostředí? Pak je naše restaurace rozhodně tou správnou volbou.

V PENZIONU NA JÍZDÁRNĚ v Kroměříži se budete mít jako v bavlnce. O to se postaráme.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.na-jizdarne.cz/

Vydáno 19.05.2014
890 Zhlédnutí
Topováno 29.02.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o. Rodinný penzion s restaurací Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.
www.na-jizdarne.cz
Adresa

Adresa

Štěchovice 1352/4
Kroměříž 767 01

penzion@na-jizdarne.cz
+420 603 194 178


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha