Objednávejte hydraulické hadice u léty prověřeného dodavatele

Nejrůznější průmyslová odvětví v nich spatřují své využití. Jsou skvělými pomocníky, pokud potřebujete přepravit kapalinu nebo jinou látku z bodu A do bodu B. O jakých komponentech je zde řeč? Za vším stojí hydraulické hadice, které vám společnost Hadice Adrián vyrobí přesně na míru do vašeho provozu. Tyto průmyslové hadice dokáží dopravit všechno od vody přes horké páry až po ropné produkty.

Hydraulické hadice a průmyslové hadice, Adrián - HADICEADRI, Plzeň

Zajistíme pro vás výrobu i opravy hadic

Průmyslové podniky potřebují mít k ruce schopné a kvalitní výrobce, kteří jim dodají materiály plnící na sto procent svůj účel. Pokud i vy podnikáte v oblastech jako je potravinářství, zemědělství nebo doprava, jistě naplno využijete hydraulické hadice. Nemáte ještě svého dodavatele? Kvalitní průmyslové hadice vám dodá ryze česká společnost Hadice Adrián.
Kvalitní materiály, ze kterých jsou výsledné produkty vyráběny, zaručují široké využití těchto hadic. Firma Hadice Adrián spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli, kteří se za léta jejich praxe v tomto oboru osvědčili – mezi ně se řadí domácí i ryze kvalitní evropské podniky.
Hydraulické hadice můžete u Hadice Adrián vybírat nízkotlaké i vysokotlaké. Ty jsou společně s koncovkami hadic vyráběny v Plzni. Průmyslové hadice jsme schopní pro naše zákazníky vyrobit i na počkání nebo podle objednávky. Zajistíme pro vás:

- Výrobu hydraulických hadic
- Opravy hydraulických hadic s koncovkami
- Výrobu hadic s koncovkami pro tlakové mytí i do potravinářského průmyslu

Vybírejte nízkotlaké či vysokotlaké hadice podle přesných parametrů


I průmyslové hadice lze vyrábět na míru

Zajistíme pro vás hydraulické i jakékoliv průmyslové hadice na míru. Také se nemusíte v žádném případě bát jakýchkoliv závad, vše pro vás zařídíme – zabýváme se jak servisem našich výrobků, tak i jejich případnými opravami.
Spolupracujeme jen s ověřenými dodavateli hadic, mezi které se řadí firmy jako je HYPRESS, SEMPERIT či GATES. Dodavatele máme také na koncovky – stejně jako u hadic se nám osvědčila firma HYPRESS, dále bereme zboží od společností VITILLO, IMM nebo VOSWINKEL.
Abyste si u nás mohli objednat hydraulické hadice, je zapotřebí, abychom znali vaše přesné nároky. Podle toho budeme schopni určit, jak při výrobě postupovat. Důležité jsou následující informace:

- Typ koncovky (závit, stoupání závitu, kužel)
- Délku hadice včetně koncovek (v milimetrech)
- Tlak (v barech)
- Medium

Pokud známe přesné požadavky, dokážeme splnit vaše přání na sto procent. Ať už potřebujete skrze hadice dopravit jakékoliv médium – kapaliny, tlakový vzduch, technický plyn, horký tér, abrazivní materiály či zemědělské postřiky a chemikálie – průmyslové hadice od společnosti Hadice Adrián si s tím poradí.

Skrze naše průmyslové hadice dopravíte cokoliv


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hadiceadri.cz

Vydáno 22.09.2015
110 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vytlačované pryžové profily od společnosti Hadice Adrián

Vytlačované pryžové profily od společnosti Hadice Adrián
Ryze česká společnost, která se zaměřuje na výrobu hydraulických hadic a dalšího příslušenství. Vyrábí přesně na míru a dle požadavků zákazníka každý kus. Zabývají se prodejem hadic, pryže a podlahovin.

Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz

Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz
Hadice jsou nepostradatelné v řadě průmyslových odvětví. Dokáží bezpečně přepravit běžné kapaliny, plyny, potraviny, ale například i ropné produkty. Pokud ale chcete mít jistotu, že vás hadice nezklamou a dopraví vše na své místo bez rizik, musíte sáhnout po těch skutečně ověřených a spolehlivých. ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Adrián - HADICEADRI
WEBOVÁ STRÁNKA
Adrián - HADICEADRI
www.hadiceadri.cz
Adresa

Adresa

Hankova 4
Plzeň 301 00

obchod@hadiceadri.cz
+420 377 970 069


Najdete nás také zde:

ARES
captcha