Estetická medicína vám navrátí krásu

Máte pocit, že vaše pleť už není to, co bývala? Objevují se vám vrásky, padají vám vlasy nebo na sobě pozorujete jiné estetické nedostatky? Cítíte však strach či pochyby, když slyšíte slova jako lifting, facelifting, neinvazivní mezoterapie a podobně?

Ambulance estetické medicíny

Navraťte svému tělu krásu a šmrnc bezpečně a za zvýhodněné ceny

Estetická medicína dnes dokáže divy. A její procedury navíc nijak neškodí zdraví. Váš problém můžeme vyřešit a vaši krásu navrátit. Ambulance estetické medicíny AMEM poskytuje svým zákazníkům takové služby, které jim zvednou sebevědomí, nadělí krásu a usnadní život.

Ambulance estetické medicíny Ambulance estetické medicíny


Estetická medicína vám zlepší vzhled, zdraví i sebevědomí

Pokud vás vaše nedokonalosti trápí a rádi byste se jich zbavili, přijďte k nám a společně váš problém odstraníme. Nezáleží na tom, jestli vám vaše nedostatky vadí jen z estetického hlediska, nebo jestli se jedná přímo o zdraví škodlivé potíže. Estetická medicína, to není pouze facelifting, lifting a omlazení pleti. Dokážeme vám vyhladit vrásky, zbavit vás přebytečných kil i celulitidy, odstranit jizvy, nepříjemné chloupky nebo například dopřát zdraví a zlepšení funkce vašim kloubům. Zkrátka tam, kde příroda zaváhala, pomůže estetická medicína.


Celkový lifting během jediné návštěvy a další lákavé nabídky

V Ambulanci estetické medicíny vás seznámí s revitalizací funkce kloubů a úponů. Budou vám představena řešení problémů s pigmentací, jizvami, pletí, nebo s vypadáváním vlasů. Poznáte nové a efektivnější způsoby, jak na tyto nepříjemnosti vyzrát. Ukážeme vám také, že celkový lifting, vypnutí pleti na těle, či facelifting se dá uskutečnit během jedné návštěvy. Poznáte kouzlo plasmaterapie i trvalé epilace veškerých chloupků tam, kde je nechcete mít.

Využijte královských výhod a zbavte se celulitidy, vrásek, jizev i bolesti kloubů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.amem.cz

Vydáno 22.09.2015
478 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu
Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po ...

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.

Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Lipolýza – moderní způsob modelace těla
Naše tělo může být na některých místech geneticky více obdařeno, než bychom chtěli. Pokud vás trápí přemíra podkožního tuku či celulitida na různých partiích těla, od obličeje přes břicho a boky až po lýtka, efektivním a miniinvazivním způsobem modelace partií je provedení lipolýzy. S prováděním ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ambulance estetické medicíny
WEBOVÁ STRÁNKA
Ambulance estetické medicíny
www.amem.cz
Adresa

Adresa

Bartošova 4393
Zlín 760 01

info@amem.cz
+420 775 886 224


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha