S Garantrans přepravíte nadměrné náklady kamkoliv

Přepravovat velké stavební konstrukce není jednoduchou záležitostí. Většinou si na takové úkoly musí firmy volat odborníky, kteří mají přepravu jakkoli rozměrných a těžkých předmětů v malíčku. Nadrozměrná přeprava vazníků nebo betonových dílů je jedním z úkonů, který vám pomůže vyřešit společnost Garantrans. Cizí jim nejsou jakékoliv možnosti přepravy, ať už po souši, vodě, železnici nebo vzduchem.

GARANTRANS s.r.o., Ostrava: nadrozměrná přeprava, silniční přeprava, železniční přeprava, námořní přeprava, letecká přeprava

Naším posláním je nadrozměrná přeprava vašich nákladů

Když už vaše firma svěří své zboží do rukou dopravní společnosti, jistě jej chcete dostat na místo určení v bezpečí. Garantrans má v oboru dlouhodobé zkušenosti, díky kterým ručí za všechny prováděné akce. Jejím hlavním cílem je především spokojenost jejích zákazníků v rámci nadrozměrné přepravy zakázek.
Nadrozměrná přeprava a přeprava velkých břemen je prováděna za přispění širokého spektra vlastní dopravní techniky. Vlastníme vozový park, který je nejen nám, ale také vám, neustále k dispozici. Můžeme našim zákazníkům nabídnout:

- Speciální víceosé tahače
- Roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů
- Hlubinné návěsy (i roztahovatelné) pro přepravu vysokých nákladů
- Jumbo návěsy

Naše služby nejsou čistě jen přepravní, ale zařídíme vám také veškerá administrativní povolení. Posoudíme pro vás optimální trasu, necháme zjistit nosnost mostů – vše tak, aby váš materiál svěřený do našich rukou doputoval v pořádku na místo určení a byl připraven k okamžité instalaci.

Vybírejte ze široké nabídky naší speciální dopravní techniky


Chcete dopravu, na kterou je spoleh? Letecká přeprava je sázka na jistotu

I silniční přeprava a železniční přeprava spadá do kategorie námi nabízených služeb. Po silnici převezeme náklady všech velikostí, ať už se to týká strojních zařízení, technologických celků nebo průmyslových projektů.

Železniční přeprava u firmy Garantrans probíhá za těchto podmínek:

- Zajištění kontejnerové přepravy
- Přeprava volně loženého materiálu
- Přeprava pomocí cisternových vagonů
- Přeprava nadrozměrných nákladů

Námořní přeprava i letecká přeprava může v naši krajích znít poněkud exoticky, ale není dnes žádnou výjimkou obchodovat se státy za našimi hranicemi. A proto ty zásilky, které potřebujeme přepravit dál, je námořní i letecká přeprava ideální volbou. Námořní přeprava v rámci naší společnosti zajištuje samozřejmě také překládání v přístavech – rádi vám pronajmeme nabízené kontejnery.

Letecká přeprava má své nesporné výhody především v tom, že:

- Je rychlá
- Je spolehlivá
- Nabízí široký rozsah přepravovaných komodit
- Přepravujeme až na místo určení
- Vyřizujeme všechny formality, včetně cla

Navíc má Garantrans v rámci letecké dopravy své partnery po celém světě – přepravíme pro vás vazníky a betonové díly všude, kam si budete přát.

Grantrans má bohatou praxi v oboru dopravy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.garantrans.cz

Vydáno 22.09.2015
275 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS
Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Garantrans s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Garantrans s.r.o.
www.garantrans.cz
Adresa

Adresa

Lihovarská 1199/10
Ostrava - Radvanice 716 00

leva@garantrans.cz
+420 724 200 021


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha