Garantrans s.r.o.

Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných nepříjemností

Garantrans s.r.o.S Garantrans přepravíte nadměrné náklady kamkoliv

Přepravovat velké stavební konstrukce není jednoduchou záležitostí. Většinou si na takové úkoly musí firmy volat odborníky, kteří mají přepravu jakkoli rozměrných a těžkých předmětů v malíčku. Nadrozměrná přeprava vazníků nebo betonových dílů je jedním z úkonů, který vám pomůže vyřešit společnost Garantrans. Cizí jim nejsou jakékoliv možnosti přepravy, ať už po souši, vodě, železnici nebo vzduchem.

GARANTRANS s.r.o., Ostrava: nadrozměrná přeprava

Naším posláním je nadrozměrná přeprava vašich nákladů

Když už vaše firma svěří své zboží do rukou dopravní společnosti, jistě jej chcete dostat na místo určení v bezpečí. Garantrans má v oboru dlouhodobé zkušenosti, díky kterým ručí za všechny prováděné akce. Jejím hlavním cílem je především spokojenost jejích zákazníků v rámci nadrozměrné přepravy zakázek.
Nadrozměrná přeprava a přeprava velkých břemen je prováděna za přispění širokého spektra vlastní dopravní techniky. Vlastníme vozový park, který je nejen nám, ale také vám, neustále k dispozici. Můžeme našim zákazníkům nabídnout:

- Speciální víceosé tahače
- Roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů
- Hlubinné návěsy (i roztahovatelné) pro přepravu vysokých nákladů
- Jumbo návěsy

Naše služby nejsou čistě jen přepravní, ale zařídíme vám také veškerá administrativní povolení. Posoudíme pro vás optimální trasu, necháme zjistit nosnost mostů – vše tak, aby váš materiál svěřený do našich rukou doputoval v pořádku na místo určení a byl připraven k okamžité instalaci.

Vybírejte ze široké nabídky naší speciální dopravní techniky


Chcete dopravu, na kterou je spoleh? Letecká přeprava je sázka na jistotu

I silniční přeprava a železniční přeprava spadá do kategorie námi nabízených služeb. Po silnici převezeme náklady všech velikostí, ať už se to týká strojních zařízení, technologických celků nebo průmyslových projektů.

Železniční přeprava u firmy Garantrans probíhá za těchto podmínek:

- Zajištění kontejnerové přepravy
- Přeprava volně loženého materiálu
- Přeprava pomocí cisternových vagonů
- Přeprava nadrozměrných nákladů

Námořní přeprava i letecká přeprava může v naši krajích znít poněkud exoticky, ale není dnes žádnou výjimkou obchodovat se státy za našimi hranicemi. A proto ty zásilky, které potřebujeme přepravit dál, je námořní i letecká přeprava ideální volbou. Námořní přeprava v rámci naší společnosti zajištuje samozřejmě také překládání v přístavech – rádi vám pronajmeme nabízené kontejnery.

Letecká přeprava má své nesporné výhody především v tom, že:

- Je rychlá
- Je spolehlivá
- Nabízí široký rozsah přepravovaných komodit
- Přepravujeme až na místo určení
- Vyřizujeme všechny formality, včetně cla

Navíc má Garantrans v rámci letecké dopravy své partnery po celém světě – přepravíme pro vás vazníky a betonové díly všude, kam si budete přát.

Grantrans má bohatou praxi v oboru dopravyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.garantrans.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.

Vydáno 03.08.2017Vydáno 22.09.2015
225 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019