Připravte se na elektronickou evidenci tržeb s předstihem

Ať už vnímáte elektronickou evidenci tržeb pozitivně či negativně, pravděpodobně se tomu nevyhnete. Již začátkem roku 2016 budou muset pohostinské, ubytovací a stravovací zařízení využívat online registračních pokladen, o půl roku později se to bude týkat i takřka všech velkoobchodů a maloobchodů. Připravte se na to s dostatečným předstihem a vyberte si zřizovatele služby, na kterého se budete moci spolehnout.

Online registrační pokladny, A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o., Praha 5

Pořízení elektronické evidence tržeb – co vše je potřeba

Pokud se vás elektronická evidence tržeb týká, jistě vás zajímá, co vše budete potřebovat pro splnění zákonných požadavků. Těch věcí není zrovna málo, pokud však kontaktujete firmu AWIS, která se tímto oborem přímo zabývá, se vším vám pomůže. K tomu, aby mohla být online registrační pokladna v provozu, jsou potřeba tři základní věci. V první řadě je nutné internetové připojení, ať už pevné či mobilní. V řadě druhé je potřeba zajistit kvalitní software a aplikaci a ve třetí řadě kvalitní hardware. Právě prodejem a instalací pokladních systémů z hlediska hardwaru a softwaru se firma AWIS zabývá a navrhne vám ideální řešení.

Elektronická evidence služeb pro každého, stačí hardware, software a internet


Finanční náklady na online registrační pokladnu

Spousta prodejců i podnikatelů má z přechodu na online systém velké obavy, bojí se především vysokých finančních nákladů na daný systém. Je však třeba upozornit, že větší náklady jsou spojeny jen s počáteční instalací a nákupem softwaru a hardwaru. Jde tak o jednorázovou investici, která se již pravděpodobně nebude opakovat. Náklady na pořízení nezbytných věcí se mohou pohybovat již od 4900 Kč, je také třeba upozornit, že tyto náklady si může každý podnikatel odečíst z daně z příjmů.


Bez internetu to nepůjde

Abyste mohli zprovoznit elektronickou evidenci služeb, budete potřebovat připojení k internetu. Pokud se vyskytnou objektivní důvody k tomu, že daný podnikatel nemá přístup k internetu, může získat výjimku a tržby evidovat v režimu offline. Počítá se také s dočasným offline režimem, do kterého bude třeba přejít v případě výpadku elektřiny či připojení k internetu.

Online registrační pokladna práci obchodníkům usnadní


Moderní pokladní systémy, které s elektronickou evidencí tržeb počítají

Pokud si do gastro provozu či jiného podniku pořídíte moderní pokladní systém včetně hardwaru i softwaru od firmy AWIS, bude vše již předpřipraveno pro samotný systém online registrační pokladny. Tyto moderní systémy umožňují řadu pokročilých funkcí a elektronická evidence služeb patří k těm základním. Až nabude nový zákon své platnosti, jen připojíte internet, vyplníte potřebné údaje a budete moci dále pracovat bez jakýchkoliv starostí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kasa-pokladna.cz

Vydáno 23.09.2015
111 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. Pokladní systémy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
www.kasa-pokladna.cz
Adresa

Adresa

Na Plzeňce 1236/4
Praha 5 150 00

info@kasa-pokladna.cz
+420 222 531 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha