Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Karel Bartoš Zámečnictví Ostrava

Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Komplexní nabídka služeb zámečnictví po Ostravě a okolí

Využít služeb zámečníka někdy potřeboval pravděpodobně každý. Zalomený nebo ztracený klíč, zaseknutý zámek u automobilu, potřeba montáže nových zámků… Rozsah nabízených služeb zámečnictví je mnohem širší, než se na první pohled zdá. Pokud hledáte rychlé profesionální zámečnictví v Ostravě s působností na Ostravsku a v okolí, je firma zámečníka Karla Bartoše ideálním řešením.

Komplexní nabídka služeb zámečnictví po Ostravě a okolí

Otevírání bytů, domů či garáží – k dispozici 24 hodin denně

Do situace, kdy je přístup do rodinného domu, bytu, garáže či firmy zamezen z důvodu zalomení či ztráty klíče nebo jiné kolize, se může člověk dostat velmi snadno. V takovém případě hledá rychlé a současně cenově dostupné diskrétní řešení.

Profesionální tým zámečníků je vám k dispozici i o víkendu. Vždy bude situace operativně řešena a ze zámečnictví dorazí až přímo k vašim dveřím. Při otevírání bytů a dalších objektů je využívána nejnovější technologie, díky které nedochází k žádnému poškození dveří, ve většině případů není poškozen ani zámek. Na trhu působí zámečnictví již více než 20 let a v Ostravě a okolí pomohlo otevřít domy i byty stovkám klientů.

Pokud potřebujete využití služeb otevírání objektů, zmíněné zámečnictví vám pomůže kdykoliv.


Otevírání a opravy autozámků

Ještě větší riziko zabouchnutí dveří hrozí u osobních i nákladních automobilů. Zámečnictví Bartoš myslí i na řidiče a poskytuje rychlý servis při potřebě otevírání autozámků. Zámečnictví se specializuje na otevírání všech typů automobilů, včetně těch luxusních. Bez problémů vám firma zajistí otevírání a opravu zámků i u vozů AUDI, BMW, Jaguar, Porsche či Lamborghini. V případě poškození zámku, např. při zalomení nebo mechanickém poškození zlodějem, bude zajištěn jeho servis. Demontáž, montáž dveřních zámků i sjednocení všech klíčů patří také mezi poskytované služby.


Montáže i opravy dveří

Zámečník Karel Bartoš se svou firmou často navštěvuje i soukromé a fyzické subjekty za účelem montáže bezpečnostního kování, zámků, vložek a dalších činností v oblasti zámečnictví. Pokud se rozhodnete pro služby tohoto zámečnictví, můžete si být stoprocentně jisti kvalitou odvedené práce. Jak již bylo zmíněno, firma má v této oblasti bohaté zkušenosti a přesně ví, které typy zámečnických dílů jsou pro vaše potřeby nejlepší.

Zámečník vám také poskytne možnost vložky vyměnit, ale také umožnit přestavbu či opravu vložek a sjednotit vše na jeden klíč. Zámečnictví vám vyhoví i v případě, vlastníte-li vložku, která nefunguje, nebo chcete-li vyrobit podle klíče vložku novou. Firmu často vyhledávají i ti, jejichž dveře utrpěli po vloupání velké škody. Zámečnictví dveře i zámek opraví a dá vše do původního stavu.

Kromě výše uvedených služeb, které vyžadují příjezd ke klientovi po Ostravě a okolí, disponuje firma prodejnou, na které vám vyrobí libovolný klíč. Zámečnictví Bartoš se tak může pyšnit především dlouholetou tradicí v oboru a pestrým rozsahem nabízených služeb.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zamecnikbartos.cz

Vydáno 24.09.2015
179 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zámečnictví Karel Bartoš – zámečnické práce na míru vašim potřebám

Zámečnictví Karel Bartoš – zámečnické práce na míru vašim potřebám
Potřebujete vyrobit klíč, který by pasoval do starého zámku? Nebo chcete vyměnit či sjednotit vložky v domě? Kompletní zámečnické práce vám nabízí Zámečnictví Karel Bartoš Ostrava. Zakládáme si na individuálním přístupu a dobře odvedené práci. Poradíme si s výrobou klíčů a autoklíčů, nouzovým ...
PODSTRÁNKY

Otevírání bytů a objektů

Otevírání bytů a objektů
Zámečnictví, nonstop zámečnická pohotovost, otevírání dveří bytů a objektů

Otevírání vozidel nonstop

Otevírání vozidel nonstop
Zámečnické služby, zámečnická pohotovost při otevírání dveří automobilů

Klíče, zámky, vložky - prodej, výroba

Klíče, zámky, vložky - prodej, výroba
Zámečnická výroba, prodej zámků, klíčů, kování, zámečnická pohotovost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Karel Bartoš Zámečnictví Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
Karel Bartoš
www.zamecnikbartos.cz
Adresa

Adresa

Jandova 3037/1
Ostrava - Zábřeh 700 30

fabartos@seznam.cz
+420 602 794 979


Najdete nás také zde:

ARES
captcha