Především jde o čistý vzduch – profesionální dezinfekce a odstraňování pachů

Žít ve zdravém a čistém prostředí, bez bakterií a zápachu je možné. Vychutnávat si svěží a čistý vzduch stejný, jako u vodopádů nebo po bouřce a to i v nepříjemném období inverze a smogu, můžete kdykoliv. Vyčistit vzduch, odstranit viry, bakterie, plísně, zápach, cigaretový kouř lze velmi jednoduše, přírodně a bez použití chemických prostředků. Všeho lze lehce docílit s multifunkčním dezinfekčním zařízením LifeOX a TRIO od společnosti Trinityozon.

profesionální dezinfekce a odstraňování pachů od společnosti Trinityozon

Pečujte o své zdraví!

Díky LifeOX a TRIO vytvoříte perfektně čisté a zdravé prostředí u Vás doma, v kanceláři, ve škole, v ordinaci, v hotelu i v autě. A to vše způsobem, jak se děje v přírodě. Můžete jej využít všude tam, kde chcete nebo potřebujete zajistit dezinfikované a bezpečně čisté prostředí, bez zápachů a škodlivých látek. Po vyčištění budete ve Vašich prostorách cítit svěží vzduch jako po bouřce. Nejen doma můžete pečovat o zdraví své a své rodiny, ale také např. v kancelářích snížíte nemocnost zaměstnanců. Vaše prostory budou bez bakterií, virů, plísní a zápachů. Zajistíte si čistý vzduch ve Vašem prostředí.

Možnosti využití LifeOX a TRIO


Jak dezinfekce ovzduší funguje?

Zařízení stačí zapojit do zásuvky, zapnout a odejít z místnosti. Ošetření probíhá zcela automaticky využitím kyslíku v místnosti. Aktivací kyslíku dochází k likvidaci mikroorganismů a zápachu, bez chemických látek, zcela přírodní cestou. Aktivní kyslík je ekologické, přírodní, oxidační činidlo. Má mnohonásobně vyšší účinnost než chlor. Vzniká z kyslíku, který je přítomen ve vzduchu a po krátké době se opět rozpadá.

Princip funkce LifeOX a TRIO:
1. Výroba aktivního kyslíku z okolního vzduchu
2. Nárůst koncentrace aktivního kyslíku v místnosti – probíhá dezinfekce a deodorizace ovzduší, stěn, nábytku, závěsů, čalounění, koberců...
3. Proměna aktivního kyslíku zpět na kyslík a filtrace vzduchu
4. „Čistý vzduch pro Vás“ - vzduch v místnosti je svěží, voňavý a především již zdravotně nezávadný


Osvěžovače vzduchu vs. LifeOX a TRIO

Osvěžovače vzduchu ve sprejích zápach ani bakterie a viry neodstraní, pouze překryjí. Navíc obsahují mnoho chemických látek, které mají negativní vliv na Vaše zdraví. Oproti tomu LifeOX a TRIO spolehlivě ničí zápach, bakterie, viry i alergeny a to způsobem, jak je tomu v přírodě. Jedinou chemickou látkou, která je v tomto zařízení použita je aktivní kyslík.

Porovnání chemických látek používaných v zařízení LifeOX a TRIO s látkami v osvěžovačích vzduchu


Rozhodněte se správně! Zdraví je pro každého nejdůležitější a nejcennější!

Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Kompletní informace a kontakt najdete na našich stránkách trinityozon.cz


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trinityozon.cz

Vydáno 01.10.2015
137 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Trinityozon s.r.o. Čištění ozonem Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Trinityozon s.r.o.
www.cistimeuvas.cz
Adresa

Adresa

U Rajské zahrady 1912/3
Praha 3 - Žižkov 130 00

info@cistimeuvas.cz
+420 778 000 183


Najdete nás také zde:

ARES
captcha