Autorizovaný servis je dnes už přežitkem

Ztráta záruky při opravě auta v neautorizovaném autoservisu? Nesmysl, který je dnes už naštěstí překonán. Už i vláda začala uznávat poctivou práci autoservisů nespadajících pod žádnou automobilovou značku, a vy tak o záruku na svůj nový automobil rozhodně nepřijdete.

Autocentrum M.L.M., Uherské Hradiště - autoservis, na který je spolehnutí

Autoservis, na který je spolehnutí

A čím se tedy liší autorizovaný servis od neautorizovaného autoservisu? Kromě značky na vývěsním štítu vůbec ničím. Autocentrum M.L.M. se vyznačuje vysokou spolehlivostí, kvalitou provedených prací a rychlostí jejich provedení.
Najdete nás v Uherském Hradišti. Zajišťujeme rychlý servis všech osobních i dodávkových vozů, včetně těch nových bez ztráty záruky. Umožňuje to zákon "aftermarket bloková výjimka", který se zabývá úpravou pravidel trhů zabývajících se servisem, opravami a náhradními díly. "Aftermarket blokové výjimky" také nařizuje všem prodejcům, aby prodej svých originálních náhradních dílů umožnil jak autorizovaným servisům, tak neautorizovaným autoservisům.
V autoservisu M.L.M. Uherské Hradiště se tak nesetkáte s nepoctivostí a levnými padělky čínských výrobců. V naší dílně využíváme pouze originální náhradní díly

Kompletní servis automobilů všech typů a značek. Opravy bez objednání - rychle, kvalitně, levně.


Uherské Hradiště a okolí má auta v naprostém pořádku

Autocentrum M.L.M funguje nejenom jako autoservis, ale také jako pneuservis, myčka a prodejna vozů. Autům zkrátka rozumíme a svoje zkušenosti zúročujeme při údržbě a opravách vašich vozidel. Pro naše zákazníky jsme tu už od roku 2003. Od té doby jsme získali stovky věrných a spokojených zákazníků. U nás jsou totiž zákazníci a jejich auta na prvním místě.
Zaměřujeme se na opravy všech typů osobních a nákladních vozidel. Zajišťujeme jejich záruční a pozáruční servis, bez ztráty záruky. Výhodou našeho autoservisu je, že poskytujeme stejně kvalitní služby jako autorizovaný servis. Jediný rozdíl je v ceně za poskytované služby. My vám totiž za provedené práce naúčtujeme pouze třetinu ceny, kterou byste zaplatili v autorizovaném servisu!
Rychlost, kvalita a naprostá profesionalita - to je autoservis M.L.M. Poskytujeme běžné servisní služby jako opravy elektroinstalace automobilů, garanční prohlídky nových vozidel, opravy vozidel po haváriích a mnoho dalších. Nezklame vás určitě ani kvalita poskytovaných služeb pneuservisu - odborná výměna kol včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik. Vaše auto je u nás zkrátka v dobrých rukách. S kvalitou služeb jako u autorizovaného servisu, ale za třetinu ceny! Autocentrum M.L.M. je tu pro vás každý všední den. Těšíme se na vás.

Odborná výměna kol (pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autocentrum-mlm.cz

Vydáno 01.10.2015
648 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

AUTOCENTRUM M.L.M zajistí kompletní servis vašemu vozidlu.

AUTOCENTRUM M.L.M zajistí kompletní servis vašemu vozidlu.
Hledáte veškeré služby pro váš automobil na jednom místě? Firma AUTOCENTRUM M.L.M nabízí kompletní rychlý servis osobních i dodávkových vozů, prodej ojetých vozů a mnoho dalších služeb, díky kterým ušetříte čas i peníze.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.
autocentrum-mlm.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Mycí linka
Adresa

Adresa

390
Popovice 686 04

autocentrum.mlm@seznam.cz
+420 724 584 991


Najdete nás také zde:

ARES
captcha