Strojní komponenty a pneumatické prvky - pojezdová kola, těsnicí prvky, kluzná ložiska

Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma

Strojní komponenty a pneumatické prvky - pojezdová kola, těsnicí prvky, kluzná ložiska

Kondenzační sušička, kompresory i další pneumatické prvky od osvědčených výrobců

Pneumatické prvky od světově uznávaných výrobců seženete v nabídce společnosti Transportní technika Tůma. Jsme oficiálním distributorem produktů značky FESTO, najdete u nás ale i pneumatické prvky dalších firem. Sháníte spolehlivé kompresory, kondenzační sušičky, nebo nástroje pro úpravu vzduchu? U nás dostanete vše potřebné.

Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma, Ostrava

Kvalitní komponenty pro pohony, dopravní techniku i pneumatické rozvody

Transportní technika Tůma se zabývá dodávkou komponentů pro pohony, dopravní techniku a pneumatické rozvody již od roku 1995. Víme, že všechny tyto obory jsou velmi náročné na jednotlivé součásti a vyžadují si pouze kvalitní komponenty. Nabízíme vám proto výrobky od světově uznávaných firem přesně dle vašich aktuálních potřeb. Také v případě, že zboží nemáme zrovna na skladě, jsme vám ale k dispozici. Pneumatické prvky, pohony i další zboží jsme vám schopni sehnat v mimořádně krátkých lhůtách.


Pneumatické prvky od firmy FESTO

Jedním z odvětví, které se ve společnosti Transportní technika Tůma věnujeme, jsou pneumatické prvky. A protože vám i v této oblasti chceme nabízet pouze to nejlepší, jsme oficiálním distributorem výrobků společnosti FESTO. U nás tak seženete pneumatické pohony i další výrobky, které tato světově uznávaná firma nabízí. Dodáme vám tak válce všeho druhu, kyvné pohony, ventily univerzální, proporcionální, škrtící i redukční, ale i trubky, hadice a další nástroje pro vedení a přívody. Najdete u nás ale i zařízení pro úpravy stlačeného vzduchu, jako jsou filtry, redukční ventily, maznice či kondenzační sušičky.

Pneumatické prvky od firmy FESTO i dalších výrobců


Kondenzační sušička, kompresory i mnohem víc

Transportní technika Tůma, to ale nejsou pouze pneumatické prvky firmy FESTO. My chceme, abyste měli vždy na výběr z více možností. Nabízíme proto pneumatické prvky i od dalších uznávaných výrobců. V naší nabídce proto nechybí kondenzační sušička, adsorbční sušička a další prvky pro úpravu vzduchu, armatury, hadice, manometry nebo pneumatické válce. Dodáme vám ale také spolehlivé kompresory a to jak pístové, tak šroubové.
U nás zkrátka seženete pneumatické prvky všeho druhu. Máte nadstandardní požadavky na úpravu vzduchu? Nelze u vás použít běžné pneumatické prvky? Nevadí. My ke každé zakázce přistupujeme individuálně. I vám proto pomůžeme navrhnout a zrealizovat ideální řešení vašeho problému, dodáme vám potřebné pneumatické prvky a pomůžeme vám i s jejich instalací. Ať už tak sháníte kvalitní kompresory, filtry nebo kondenzační sušičky, neváhejte se na nás obrátit. My vám dodáme jednotlivé díly, navrhneme ale i kompletní řešení pro vaši firmu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tttuma.cz/

Vydáno 01.10.2015
133 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.
Jako certifikovaný partner společnosti Festo, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a také distributor zahraniční firmy Märtens a Movex, je tato firma schopná zařídit veškeré strojní komponenty a to jak pro opravy vašich zařízení, tak zajistí také díly pro údržbu nebo odstranění ...

Dopravníkové pásy pro potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl

Dopravníkové pásy pro potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl
Drátěné i destičkové dopravníkové pásy, které mají využití nejen v potravinářství, farmacii a chemickém průmyslu, ale i dalších odvětvích, seženete u naší společnosti Transportní technika Tůma.
PODSTRÁNKY

Pohony

Pohony
Řemeny, řetězy a strojní komponenty pro pohony

Dopravní technika

Dopravní technika
Dopravní, procesní pásy a řemeny, návrh a výroba dopravníků

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty a pneumatické prvky
Strojní komponenty, pneumatické systémy, prvky a příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma
WEBOVÁ STRÁNKA
Transportní technika Tůma s.r.o.
www.tttuma.cz
Adresa

Adresa

Ruská 513/62
Ostrava - Vítkovice 703 00

ostrava@tttuma.cz
+420 596 623 516


Najdete nás také zde:

ARES
captcha