Likvidace odpadu – důležitá oblast nákladní autodopravy

Při demolicích či přestavbách je vždy třeba vyřešit zásadní problém – jakým způsobem se postarat o likvidaci odpadu, jak jej přemístit. Likvidace a odvoz odpadu je důležitou oblastí nákladní autodopravy, současně patří k těm nejvyhledávanějším vůbec. O likvidaci odpadu se v Praze a v celém Středočeském kraji stará společnost Autodoprava Karel Rys, díky které je možné rychle a jednoduše přemístit a zlikvidovat i velké množství odpadu.

Karel RYS, Odvoz odpadu a suti, Praha a okolí

Kontejnerová doprava pro veškerý odpad

Při likvidaci odpadu se v současnosti běžně využívá kontejnerová doprava. Hlavní výhoda spočívá především v tom, že nákladní automobil samotný kontejner přiveze a položí jej na požadované místo. Umístění odpadu je jednoduché, protože přístup do kontejneru je bezproblémový, navíc na místě řidič vozu nezůstává, a tak můžete mít kontejner na daném místě tak dlouho, jak se domluvíte. Platíte jen za pronájem kontejneru, přistavení a následnou likvidaci odpadu. Autodoprava Karel Rys nabízí kontejnerovou dopravu za různé ceny podle typu odpadu – rozdílná je např. cena za odvoz suti tříděné a netříděné.

Kompletní ceník kontejnerové dopravy


Odvoz odpadu a suti

Využít nákladní autodopravy při likvidaci či odvozu odpadu může být nutné v mnoha případech. Nejčastěji se kontejnerová doprava a nákladní autodoprava využívá pro likvidaci suti, která se hromadí při přestavbách a demolicích. V hojné míře se však přepravuje odpad různého typu, od železa přes starý nábytek, odváží se také zemina či dřevo.


Ukládka materiálu

Při stavbách se často stává, že je třeba odvézt materiál, který však ještě bude potřeba. Za tím účelem slouží deponie, ukládka materiálu. Společnost Autodoprava Karel Rys zajistí kromě samotného odvozu odpadu také ukládku. Máte-li tak větší množství materiálu (zeminy, betonu, cihel apod.), který budete později potřebovat, můžete si jej uložit u zmiňované firmy.

Nákladní autodoprava je elegantním a obvykle také jediným řešením, jak přepravit z jednoho místa na jiné materiál nebo odpad, případně zajistit likvidaci odpadu. Při tom všem je důležité vybrat si kvalitní společnost, která dbá na smluvené termíny, také na požadavky zákazníků, ale také má širokou nabídku služeb, zkušenosti a rozsáhlý vozový park. Firmou tohoto ražení je právě Autodoprava Karel Rys, která v této oblasti pracuje již od roku 1995.

Zajímá-li vás více informací o nabízených službách firmy, navštivte webové stránky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autodoprava-rys.cz

Vydáno 01.10.2015
271 Zhlédnutí
Topováno 19.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autodoprava Karel Rys: Kontejnerová doprava, prodej stavebního materiálu i zemní práce

Autodoprava Karel Rys: Kontejnerová doprava, prodej stavebního materiálu i zemní práce
Stavíte a potřebujete nakoupit a dopravit stavební materiál? Nebo naopak bouráte a hledáte způsob, jak se zbavit odpadu? Obojí zařídí firma Autodoprava Karel Rys. Kromě nákladní dopravy provádíme také zemní práce v oboru stavebnictví, čištění komunikací i prodej stavebního materiálu. Své služby ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Karel RYS
WEBOVÁ STRÁNKA
Karel RYS
autodopravarys.cz
Adresa

Adresa

Pod Táborem 661/ 2a
Praha 9 190 00

obchod.lynx@seznam.cz
+420 724 897 622


Najdete nás také zde:

ARES
captcha