CEMA MORAVIA, s.r.o.
Garážová vrata ZlínKontrolu nad bezpečím vašeho majetku zajistí i garážová vrata či kvalitní vjezdové brány

Garážová vrata, vjezdové brány, automatické závory či ploty jsou prvky, které tvoří jeden z prvních dojmů u každého objektu. Kromě toho se také velkou měrou podílejí na bezpečnosti nejen vašich aut, ale i celého majetku. Také přináší kontrolu nad vším, co se za nimi nachází. Proto je dobré vybírat garážová vrata, automatické závory, vjezdové brány, ploty či další dveřní systémy s rozmyslem. Základem je zvolit spolehlivou, zavedenou a prověřenou firmu. Jednou z nich je zlínská společnost Cema Moravia.

CEMA MORAVIA, s.r.o., Garážová vrata Zlín

Dopřát svému domu kvalitní garážová vrata se vyplatí

Garážová vrata nejsou pouze na ozdobu, mají i důležitou bezpečnostní funkci. Nechávat auto venku je v dnešní době velmi nebezpečné, a to jednak kvůli zlodějům a jednak kvůli nežádoucím vlivům počasí. Je potřeba dbát nejen na vzhled a design vrat, ale také na to, jak dokáží chránit to, co se za nimi nachází. Firma Cema Moravia nabízí garážová vrata odolná, pevná, bezpečná, designově atraktivní, a nenáročná na údržbu. Disponují kvalitní povrchovou úpravou, díky niž jsou odolná vůči dešti, mrazu i drobnému mechanickému poškození.

Kvalitní garážová vrata – design i bezpečnostní funkce


Vjezdové brány uzavírají a chrání pozemek

Pokud máte větší pozemek, je samozřejmě dobré ho oplotit. K tomu, abyste do něj pak mohli vjet svým vozem, slouží vjezdová brána. I tu si můžete velmi spolehlivě nechat zajistit společnosti Cema Moravia. Ta vyrábí různé vjezdové brány dle přání a potřeb jednotlivých klientů. Obecně se vjezdové brány děli podle pohybu křídla na

• pojezdové po profilu
• samonosné
• křídlové

Vjezdové brány jsou vyráběny na míru dle přání zákazníka. V závislosti na jejich velikosti a hmotnosti jsou vyráběny různé rámy i výplně křídel. Možné jsou výplně křídel z ocelových jeklových profilů, kovaných prvků či plastových latí dutého nebo plného průřezu. Povrchová úprava je řešena buď žárovým zinkováním, metalickým zinkováním nebo nástřikem barvou. Vjezdové brány mají různé druhy ovládání od ručního přes dálkové, kódové, klíčové až po kartové ovladače.

Vjezdové brány na míru dle přání zákazníka


Automatické závory pomáhají filtrovat žádoucí návštěvy od nežádoucích

Pustit si na pozemek úplně každého se nemusí vyplatit. Proto si mnohé firmy a instituce nechávají montovat automatické závory, aby měli přehled a kontrolu nad pohybem vozidel na svém pozemku. Automatické závory se však používají i na řadě dalších míst, jako jsou parkoviště a podobně. Firma Cema Moravia dodává automatické závory v několika variantách. Podle svých potřeb si tak můžete vybrat takovou, která je pro vaše účely optimální. Zaměstnanci firmy vám s volbou jakéhokoli produktu vždy ochotně a odborně poradí.

Elektromechanické závory SIGNO


Rychlý servis 24 hodin denně

Nespornou výhodou společnosti je také obrovský sklad s náhradními díly a příslušenstvím, který zajišťuje neustálou pomoc s případnými problémy, které mohou garážová vrata, vjezdové brány, automatické závory či další produkty postihnout. Klienti mají kromě výroby a montáže také záruku odborného technického poradenství, dodávky komponentů a možnosti neustálé pomoci. Kromě již zmíněného zboží společnost Cema Moravia nabízí také dřevěné terasy a ploty, plastové ploty a výrobky, průmyslová vrata, rychloběžná vrata a další automatické dveřní systémy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cema.cz


Vydáno 02.10.2015
117 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2016