Optik Janoušek: komplexní optické služby od profesionálů s více než dvaceti lety zkušeností

Potřebujete optické služby, kvůli kterým nemusíte absolvovat zdlouhavý proces objednávání, vyšetření zraku a následně čekání na brýle či kontaktní čočky? Navštivte jednu z prodejen Optik Janoušek a vše můžete mít bez objednání a ihned! Optik Janoušek působí v Chropyni, Kroměříži a Kojetíně.


Oční optika, která dokonale rozumí vašim potřebám

Za více než 20 let zkušeností pracovníků společnosti Optik Janoušek si tyto komplexní optické služby získaly spoustu spokojených zákazníků. Ti oceňují nejen profesionální přístup, vysokou odbornost a nejmodernější techniku, ale také rychlost, se kterou se běžně v oční optice nesetkáte. Oční vyšetření můžete podstoupit ihned v plně vybavené ambulanci, a to bez objednání předem.

Brýle od Optik Janoušek vám budou zaručeně slušet

Ať už potřebujete brýle dioptrické, sluneční či sportovní, klasické nebo moderní, můžete si je nechat zhotovit i na počkání. Při výběru brýlových obrub pak můžete využít Visual Office kamery a porovnat na monitoru, jaké obroučky vám budou přesně pasovat. Samozřejmě vám varianty můžeme vytisknout, abyste si výběr později v klidu porovnali. 

 

Brýlové čočky lze také podle individuálních požadavků opatřit různými úpravami, jako například tvrzenou vrstvou pro vysokou odolnost a životnost, antireflexní vrstvou eliminující odrazy a odlesky, hydrofobní vrstvou zabraňující usazování nečistot a vody, PC filtrem proti negativním účinkům záření monitoru atd.

Kontaktní čočky všech typů a značek

Kontaktní čočky od společnosti Optik Janoušek vyřeší vaše problémy s krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem či presbyopií. Vybrat si můžete kvalitní kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, čtvrtletní, roční, pro nepřetržité nošení (30 dnů), barevné, bifokální a multifokální. Nezáleží na tom, zda kontaktní čočky nosíte pravidelně nebo s nimi právě začínáte, pro každého nabízíme optimální řešení korekce zraku včetně odborného vyšetření, měření na počítačovém keratometru, podrobného zaškolení, pravidelných kontrol a poradenství. Ke kontaktním čočkám nabízíme také veškeré příslušenství – roztoky, čističe, pouzdra, aplikátory, emulze apod.

 

Potřebujete-li nové brýle, kontaktní čočky, kontrolu zraku nebo prvotní vyšetření, které určí oční vadu a její rozsah, obraťte se na odborníky ze společnosti Optik Janoušek. Dostane se vám prvotřídní péče o zrak. Těšíme se na vaši návštěvu na prodejnách v Chropyni, Kroměříži nebo Kojetíně. Pro více informací navštivte také webové stránky www.optik-janousek.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.optik-janousek.cz

Vydáno 19.05.2014
249 Zhlédnutí
Topováno 03.02.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optik Janoušek Milan Janoušek
WEBOVÁ STRÁNKA
Optik Janoušek
www.optik-janousek.cz
Adresa

Adresa

Komenského 128
Chropyně 768 11

optik.janousek@seznam.cz
+420 573 357 296


Najdete nás také zde:

ARES
captcha