Hotel Zámek Valeč
Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Noc na zámku nemusí trávit jen zamilované páry, velké a kvalitně vybavené prostory jsou vhodné také k nejrůznějším firemním akcím. Jedním typem z nich může být například školení. Proč se nesejít v motivujícím a hezkém prostředí, kde se vaši zaměstnanci budou cítit příjemně? Právě takové místnosti pro školení nabízí zámek Valeč. Vaše kongresy už nikdy nebudou nudné a nezáživné, pokud zvolíte krásné prostředí jednoho z našich salónků.

Hotel Zámek Valeč: prostory pro školení

Nebojte se uspořádat firemní akci na neobvyklém místě

Najít ideální prostory pro firemní akce nemusí být vždy jednoduchým úkolem. Některá místa jsou příliš velká, jiná zase nevyhovující vybavením. Budova zámku Valeč má pro vás nabídku deseti salónků a sálů s různou kapacitou. Nevadí, pokud vaše akce čítá osoby v řádu jednotek, vypořádáme se však i se stovkou návštěvníků.
Zámek Valeč nabízí k pronájmu prostory pro nejrůznější akce:

• Školení
• Degustace
• Doprovodný program
• Rauty
• Posezení
• Společenský večer
• Teambuilding

Ojedinělost každé z těchto akcí dodává dobová výzdoba, která jistě zaujme nejednoho návštěvníka. Ač jsou všechna tato místa ryze historického rázu, samozřejmě nezapomínáme na dnešní potřeby našich zákazníků– ve všech místnostech je vám k dispozici wifi připojení k internetu. Pokud byste však dali raději přednost uspořádat setkání v modernějším prostředí, ani to u nás není problémem. Mezi nabízenými prostory pro firemní akce je také zázemí nové budovy Stodola, která poskytuje k pronájmu sál pro pět set osob, šest dalších salónků s různými kapacitami, restaurací, ale i prosklené či venkovní terasy s možností grilování.

Vyberte si zámecké komnaty pro školení vaší firmy


Pokoj jako pro komtesu, ale i moderní apartmá. To je nabídka zámku Valeč

Zámek Valeč samozřejmě pro své hosty nabízí také ubytování. Kdo by jednou nechtěl zažít nevšední noc v historickém pokoji na zámku? Ve všech nabízených pokojích vás čeká dobový nábytek, dobově vybavené koupelny se však bát nemusíte. Ubytování Valeč v tomto případě myslí na svoje hosty a dopřává jim veškerý možný komfort. Vana, sprchový kout, toaleta, telefon, televizi a wifi připojení k internetu jsou i v historickém prostředí zámku standardem.
Pokud by pro vás bylo historické prostředí přece jen trochu moc, můžete vybírat také z moderních pokojů a apartmánů s terasami. V tomto prostředí na vás bude zámek dýchat jen prostřednictvím odhalených trámů v některých pokojích. Nemine vás však výhled na krásné zámecké rybníky.
Ubytování Valeč je vám k dispozici, ať se u nás rozhodnete strávit pouze jednu noc, využít naše prostory pro školení nebo prožít nezapomenutelnou svatbu. Vybírejte z naší široké nabídky pokojů, salonků a sálů a na chvíle prožité u nás budete ještě dlouho vzpomínat.

Ubytování v Hotelu Zámek Valeč vás rozhodně nebude nuditVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotel-valec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Hledáte reprezentativní prostory pro pořádání svatební hostiny a svatebního obřadu či velké společenské události? Zámek Valeč je se svými historickými sály, nádvořími i zahradou skvělým místem pro uspořádání velkolepých akcí. Hotel Zámek Valeč je vyhledávaným místem pro pořádání svateb, dokáže totiž novomanželům i svatebčanům zajistit veškeré služby, spojené se svatebním obřadem i hostinou.

Vydáno 10.11.2015
Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Přejete si prožít pár dní v takovém prostředí, v jakém žila skutečná šlechta? Hotel Zámek Valeč vám to umožní. Zažijte neopakovatelné zážitky v krásném hotelu, který kloubí starobylou atmosféru krásných starožitných předmětů s luxusními službami a nejlepším servisem, díky němuž se budete cítit jako „panstvo“. Nechte se hýčkat v překrásném wellness centru nebo si objednejte jednu ze specialit místní kuchyně, které potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Vydáno 28.08.2015
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.

Vydáno 27.10.2015
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.

Vydáno 04.11.2016
Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Pod pojmem zámek si pravděpodobně všichni představíme útulné prostředí, dobový nábytek a kus historie. To vše skýtá Hotel Zámek Valeč, který však poskytuje mimo jiné i krásné moderní wellness centrum, které bychom v prostorách zámků čekali asi jen stěží. Co všechno wellness centrum skrývá a co nabízí svým návštěvníkům?

Vydáno 01.12.2015
Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Reprezentativní prostory Hotelu Zámek Valeč vybízí nejen k rekreačním pobytům, ale také k uskutečňování řady kulturních a společenských akcí, které si získaly své pevné místo a staly se tradicí. Hotel Zámek Valeč se tak v průběhu celého roku stává důležitým dějištěm plesů, hodů, slavností, vystoupení, trhů, oslav a třeba i tanečních kurzů.

Vydáno 28.12.2015
Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč, nacházející se na malebném, ničím nerušeném prostoru v obci Valeč u Hrotovic, je skvělým místem pro trávení romantických chvilek ve dvou, ale také pro pobyt s celou rodinou. Nabídka ubytování zámku Valeč je přímo přizpůsobená pro tyto účely, proto hotel poskytuje konkrétní ubytovací balíčky pro dva i pro rodiny. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku či cykloturistiku, tak k návštěvě Třebíče či jiných historických měst a míst v okolí.

Vydáno 20.10.2015Vydáno 02.10.2015
186 Zhlédnutí

Firemní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén