Přijďte prezentovat své projekty na veletrh Věda Výzkum Inovace 2016

Unikátní veletrh Věda Výzkum Inovace je skvělou příležitostí pro vystavovatele i návštěvníky z řad odborné i neodborné veřejnosti. Pokud chcete prezentovat své odborné výstupy či projekty ať už jako škola, vědecký tým, inovační firma, výzkumník či vědecký park, jde o skvělou příležitost. Veletrh bude slavnostně zahájen již 9. března a bude jej doprovázet bohatý program a akce, zaměřené na získávání nových kontaktů.

Veletrh Věda Výzkum Inovace 2016 na brněnském výstavišti

Veletrh Věda Výzkum Inovace 2016 na brněnském výstavišti

Celý veletrh se uskuteční ve dnech 9. až 11. března na brněnském výstavišti. Veletrh Věda Výzkum Inovace bude zahájen za účasti řady významných osobností, jak už z oblasti politické, tak vědecké.

Slavnostní otevření bude přístupné vystavovatelům, hostům, také zástupcům médií a vážným zájemcům. Zbylé dva dny veletrhu jsou pak volně přístupné pro všechny, jak z řady odborné, tak neodborné veřejnosti. Návštěvníci se seznámí s projekty vědecko-výzkumných pracovišť (vysokých škol, vědeckých parků, institucí apod.) a budou mít možnost nahlédnout blíže do zákulisí vědy ať už v rámci pracovišť v České republice, tak v zahraničí.

Veletrh Věda Výzkum Inovace


Příležitost pro navázání spolupráce

Veletrh Věda Výzkum Inovace je skvělou příležitostí pro všechny vědecké skupiny i jednotlivce, kteří chtějí získat kontakty a případně navázat spolupráci se svými kolegy. Pokud se veletrhu na výstavišti v Brně zúčastníte jako vystavovatelé, budete mít možnost najít si speciální tým nebo konkrétní vědce, se kterými budete moci navázat spolupráci.

Pro vystavovatele je také připravený e-Plán schůzek, které pomůže při zájmu o setkání s konkrétní institucí. V rámci veletrhu Věda Výzkum Inovace se tak veškerá odborná komunita setká na jednom místě. Návštěvníci mají skvělou možnost dozvědět se důležité informace o směřování vědy a výzkumu v rámci České a Slovenské republiky.

Setkání a spolupráce odborníků z různých oblastí


Bohatý doprovodný program jako součást veletrhu Věda Výzkum Inovace

Nejen představení aktuálních a budoucích projektů jednotlivých institucí a firem, ale také doprovodný program je velmi důležitou součástí veletrhu. Na výstavišti v Brně se budete moci zapojit do odborných vědeckých konferencí, které se uskuteční v průběhu celého veletrhu. Půjde o přednášky a konference z oblastí technických věd, věd o neživé přírodě, lékařských a biologických věd ad.

Kromě konkrétních prezentací mají vystavovatelé k dispozici také vědecké panely, na kterých mohou taktéž prezentovat své projekty. V rámci veletrhu bude navíc možnost zapojení se do odborných vědeckých seminářů, ve kterých se účastníci dozvědí např. jak napsat projekt nebo jak dobře vést projekty.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.veletrhvedavyzkuminovace.cz

Vydáno 02.10.2015
95 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K-PROFI, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-PROFI, spol. s r.o.
www.k-profi.eu
Adresa

Adresa

Štefánikova 3072
Zlín 760 01

prace@k-profi.eu
+420 575 570 652


Najdete nás také zde:

ARES
captcha