3D plazmové pálení a svářecí centrum Třinec

Svařování dílů, dělení materiálů či 3D plazmové pálení jsou služby, které nabízí firma TOP-STEEL Bohemia s.r.o. Svařovací centrum a 3D plazmové pálení však není to jediné, díky čemuž se tato firma stala oblíbená a klienty stále vyhledávaná. Společnost nabízí také zámečnictví, výrobu ocelových konstrukcí, stavebních dílů a částí strojů i zpracování nerez oceli pro řadu průmyslů, jako je hutnický, strojírenský, důlní či stavební.

plazmový řezací stroj MG - se zdrojem Hypertherm, TOP-STEEL BOHEMIA, s.r.o.

Od dělení materiálu až po konečnou úpravu produktu

Firma TOP-STEEL Bohemia má v nabídce řadu služeb. Můžete se na nás obrátit ať už je vašim cílem dělení materiálu, plazmové pálení nebo potřebujete pomoci se svařováním, řezáním, vrtáním, ohýbáním, svařováním či jiným úkonem. Naše svářecí centrum je připraveno vyjít vstříc všem požadavkům a pokusit se co nejefektivněji, nejúsporněji a nejkvalitněji splnit klientova očekávání


Svařování, plazmové pálení i bohatá nabídka dalších služeb

Naše svářecí centrum disponuje řadou přístrojů, díky kterým jsme schopni poskytovat také řadu služeb. Kromě svařování a prací s ním spojených jsme skutečnými odborníky také na 3D plazmové pálení a další činnosti. Vybírat můžete z následující nabídky:

• svařování TIG-WIG nerezu a nerezových dílů (svařování wolframovou elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu
• navařování tvrdokovu (účinný způsob prodloužení životnosti strojních součástí)
• 3D plazmové pálení, dělení materiálu plazmovým strojem MG (dělení nelegované oceli, nerezu, hliníku)
• zámečnické práce a polotovary
• řezání
• vrtání
• soustružení a frézování
• výroba a montáž OK hal
• výroba dopravníkových pásů
• výroba jednoúčelových strojů
• výroba oplocení

Svařování TIG-WIG nerezu a nerezových dílů


3D plazmové pálení vynikajícím strojem MG

Vlastníme unikátní stroj MG, který je schopen řezat všechny elektricky vodivé materiály. 3D plazmové pálení a řezání je vhodné především na vysoce legovanou ocel, hliníkové plechy středních a větších tlouštěk, středně hrubých ocelových plechů a stavební oceli. Plazmové pálení přináší špičkovou kvalitu řezu, která již nevyžaduje další opracování. Další výhodou je také jeho rychlost, minimální náklady a spolehlivost. Díky tomu je oblíbené v mnoha průmyslových odvětvích, jako je například vzduchotechnika, zpracování kovů, výroba přístrojů, automobilů či kovových konstrukcí a ve spoustě dalších sfér.

3D plazmové pálení dělení materiálu plazmovým strojem MG


Zaručená kvalita, krátké dodací lhůty a nízké výrobní ceny

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme dodržovat co nejkratší dodací lhůty a produkovat zboží přesně dle představ klientů a za přijatelné ceny. Pracujeme s produkty jak malých, tak i nadměrných rozměrů. Vlastníme také řadu certifikátů dokládajících kvalitu našich výrobků a služeb.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.topsteelbohemia.cz

Vydáno 07.10.2015
207 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TOP-STEEL BOHEMIA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOP-STEEL BOHEMIA, s.r.o.
www.topsteelbohemia.cz
Adresa

Adresa

Konská 455
Třinec 739 61

topsteelbohemia@email.cz
+420 608 601 878


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha