Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!

Dostali jste se někdy do situace, kdy jste potřebovali prověřit obchodního partnera před uzavřením velkého obchodu? Chcete si ověřit minulost a důvěryhodnost konkrétní osoby před tím, než jí svěříte citlivé údaje či finance? To všechno lze realizovat prostřednictvím bezpečnostní agentury True Agency Security, která se mimo jiné zabývá i profesionálními detektivními službami.

Profesionální detektivní služby od bezpečnostní agentury True Agency Security.

Soukromý detektiv není v dnešní době nic neobvyklého

Znáte pojem soukromý detektiv jen z akčních filmů a detektivek? Detektivní služby neexistují pouze v těchto příbězích, ale jedná se o zcela běžně využívané služby, které mohou předejít mnoha nepříjemnostem. Může se jednat například o spolupráci s nedůvěryhodnými osobami, půjčení vyšších částek osobám se špatnou platební morálkou, uzavření nevýhodných smluv atd. Těmto zbytečným omylům můžete jednoduše předejít tím, že využijete profesionální detektivní služby společnosti True Agency Security s celorepublikovou působností.

Profesionální detektivní služby od bezpečnostní agentury True Agency Security.


Kdy využít profesionální detektivní služby

Je mnoho důvodů a situací, kdy se obrátit na společnost nabízející detektivní služby.

• Pokud jde o fyzické osoby, jedná se především o služby spojené se sledováním osob a pátráním po pohřešovaných nebo skrývajících se osobách, nebo prověřování příjmu a majetku či prokazování nevěry v rozvodovém řízení.
• U právnických osob jde zpravidla o prověřování důvěryhodnosti osob a firem, serióznosti spolupracovníků, loajality a poctivosti zaměstnanců atd.
• Detektivní služby využívají např. i advokátní kanceláře pro zajišťování důkazů a pátrání po osobách činných v soudním jednání.


Detektivní služby jsou zcela legální cestou, jak hájit svá práva

Ať už jde o práci pro fyzické či právnické osoby, detektivní služby jsou zcela diskrétní a podléhají zákonům ČR. Detektivní služby agentury True Agency Security jsou vymezeny nařízením vlády dle 469/2000 Sb. Můžete se tedy spolehnout, že bude vše probíhat zákonnými cestami.
Kromě detektivní činnosti se agentura zabývá komplexními bezpečnostními službami, zajistí bezproblémové řešení exekucí a vymáhání pohledávek, postará se o ostrahu osob i majetku na akcích i bezpečný převoz velkých peněz. Navštivte webové stránky www.tas-security.cz pro více informací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tas-security.cz

Vydáno 08.10.2015
243 Zhlédnutí
Topováno 03.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů
Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a ...

Bezpečnostní agentura Brno

Bezpečnostní agentura Brno
Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí
Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek
Dostali jste se do situace, kdy všechny způsoby kontaktování dlužníka selhaly? Nevíte si rady, jak vymoci peníze, které Vám patří? Neváhejte obrátit se na profesionály, kteří zcela legální cestou zařídí vše za Vás. Služba vymáhání pohledávek Vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili ...

Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost

Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost
Fyzická ostraha průmyslových objektů, ostraha osob na akcích různého zaměření, osobní ochranka, převoz peněz i detektivní činnost. To jsou jen některé z bezpečnostních služeb, které poskytuje agentura TRUE AGENCY SECURITY. Má bohaté zkušenosti se zajištěním bezpečnosti v různých oblastech a v ...

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek
Potřebujete zajistit hladký průběh kulturní, společenské nebo sportovní akce? Nebo hledáte spolehlivou ostrahu objektu, ochranku pro převoz hotovosti či diskrétní detektivní služby? Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí veškeré služby spojené s ochranou osob a majetku na špičkové ...
PODSTRÁNKY

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a osob, zajištění bezpečného převozu peněz

Detektivní služby

Detektivní služby
Detektivní činnost, spolehlivé prověření osob, zjištění majetkových poměrů, serióznosti či platební morálky

Ochrana osob

Ochrana osob
Zajištění bezpečnosti a ochrany osob na sportovních i kulturních akcích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
www.tas-security.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1539/7
Znojmo 669 02

info@tas-security.cz
+420 608 807 750


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha