Řiďte si teplotu okolního vzduchu jednoduše a efektivně

Cítit se dobře je základem úspěšného a produktivního dne. A abyste se cítili dobře, musíte mít kolem sebe příjemné prostředí. Nedílnou součástí takového prostředí je i příjemný okolní vzduch a teplota. Specifické požadavky na teplotu vzduchu jsou schopny vyřešit různé prostředky, jako jsou klimatizace, fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla, vzduchotechnika či transportní chlazení. Stačí si jen vybrat kvalitního dodavatele a budete vždy spokojení.

Servis tepelné čerpadla Plzeň, SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o

Zkušenosti a precizní práce jsou zárukou kvality výrobků

Ať už je předmětem vašeho zájmu klimatizace, vzduchotechnika, transportní chlazení, nebo máte spadeno na fotovoltaické systémy či tepelná čerpadla, nevyhnete se nelehkému rozhodování. Na trhu je spousta dodavatelů této techniky, ale ne každý přináší zboží skutečně kvalitní a spolehlivé. Pokud chcete mít jistotu, že zakoupený výrobek bude fungovat perfektně, obraťte se na firmu, která je opravdu zkušená a má za sebou úspěšnou a plodnou historii.


SERVIS CARRIER Plzeň – spolehlivost produktu i ochrana životního prostředí

Jednou z firem, na které se v oblasti regulace teploty vzduchu můžete s klidem obrátit, je společnost SERVIS CARRIER Plzeň. V nabídce zde najdete tepelná čerpadla, klimatizace i prostředky pro transportní chlazení. Dále se firma specializuje na fotovoltaické systémy a v pozadí nezůstává ani vzduchotechnika. Cílem společnosti je vytvořit příjemné, produktivní a zdravé vnitřní prostředí nezávislé na počasí. Firma klade velký důraz také na ochranu životního prostředí. V současnosti je Carrier jedním z předních výrobců alternativních zdrojů energie. Mezi hlavní přednosti značky patří pokroková konstrukce a technologie, kvalita, spolehlivost a v neposlední řadě i předprodejní a poprodejní servis. Aby měl zákazník jistotu bezpečnosti a spolehlivosti zakoupeného výrobku, jsou produkty ověřovány a certifikovány mezinárodními organizacemi.


V oblasti vytápění poslouží tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou zdroje energie, které odnímají teplo z okolí a využívají jej pro vytápění či přípravu teplé vody. Firma Carrier nabízí tepelná čerpadla jak pro rodinné domy a malé průmyslové aplikace, tak i velká průmyslová tepelná čerpadla. Nabízená tepelná čerpadla pracují buďto na principu vzduch – voda, nebo na principu země – voda, nebo i na principu voda – voda.

Průmyslová tepelná čerpadla a chladiče kapaliny


Klimatizace vám zajistí stálou a příjemnou teplotu i v těch nejteplejších dnech

Velmi oblíbeným a mnohdy už i nepostradatelným doplňkem bytů, komerčních systémů i dalších provozoven, jsou klimatizace. Zvláště v letních měsících jsou tyto přístroje nedocenitelnými pomocníky, bez nichž by lidská produktivita a schopnost práce byla mnohdy snížena na minimum. Proto se pořízení klimatizace rozhodně velmi vyplatí. Carrier nabízí jak klimatizace s vodním systémem, tak i komfortní bytové klimatizace a klimatizace pro malé komerční systémy.


Vzduchotechnika pro neustále čerstvý vzduch v místnosti

Velmi přínosným produktem pro kvalitní vzduch je vzduchotechnika, která zabezpečuje výměnu vydýchaného vzduchu v místnosti za vzduch čerstvý. Vzduchotechnika přispívá nejen ke svěžímu vzduchu kolem vás, ale i ke zdraví člověka. Vzhledem k pokročilým technologiím je možné ještě přiváděný vzduch dále upravovat, čistit, ohřívat či chladit.

Kvalitní vzduchotechnika navíc šetří i náklady.


Potřebnou teplotu vzduchu na cestách zařídí transportní chlazení

Obrovského pokroku dosáhla firma SERVIS CARRIER také v oblasti přepravy a skladování potravin, které podléhají zkáze. Díky kvalitnímu transportnímu chlazení je zaručena jejich bezpečná spotřeba. Přeprava pod řízenou teplotou však není využívána jen na potraviny. Transportní chlazení je velmi užitečným produktem také pro přepravu léků, květin a dalšího zboží.


Moderní a alternativní – takové jsou fotovoltaické systémy

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí topit ekologickým způsobem, fotovoltaické systémy jsou řešením právě pro vás. Využívají totiž slunečního záření, které je obnovitelným zdrojem vhodným pro výrobu energie tepelné, ale i elektrické. Vzhledem ke zvyšujícím se cenám energií se sluneční energie využívá čím dál častěji. Ve výsledku vám totiž fotovoltaické systémy kromě životního prostředí ušetří i velkou spoustu peněz. Po nainstalování vyžadují navíc jen minimální údržbu.

Využijte služeb společnosti SERVIS CARRIER Plzeň a užívejte si příjemný a zdravý vzduch kolem vás.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.carrierpm.cz

Vydáno 13.10.2015
134 Zhlédnutí
Topováno 06.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel

Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel
Alternativní zdroje energie může využívat každý z nás. Seznamte se například s fotovoltaickými systémy na klíč. Všechno potřebné obstaráme, zajistíme, přivezeme, namontujeme a dodáme nejmodernější technologií, protože se řadíme mezi přední výrobce těchto zařízení na českém trhu.

Klimatizace a další vzduchotechnika CARRIER zajistí příjemnou teplotu doma i v práci

Klimatizace a další vzduchotechnika CARRIER zajistí příjemnou teplotu doma i v práci
Chcete mít kontrolu nad teplotou vzduchu v místnosti bez ohledu na to, jaké je venku počasí? Vyzkoušejte klimatizační zařízení či tepelná čerpadla od společnosti SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. specializující se na špičkovou vzduchotechniku. Zajistíme vám čerstvý vzduch a teplotu přesně podle vašich ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o
www.carrierpm.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Tepelná čerpadla
Adresa

Adresa

K cihelnám 100
Plzeň- Černice 317 65

carrierpm@carrierpm.cz
+420 377 457 408


Najdete nás také zde:

ARES
captcha