P. V. SERVICE – gastro vybavení pro hotely, nemocnice i školy a jeho odborný servis

Každá profesionální kuchyně musí mít kvalitní gastro vybavení, které odpovídá všem předepsaným normám a bez problému obstojí i v náročném provozu. Nabízíme vybavení pro gastronomii všeho druhu, na klíč tak zařídíme kuchyně v nemocnicích, školách, restauracích i hotelech.

Gastro vybavení, P.V. service, spol. s r.o., Praha

Gastro vybavení vám nabízíme již od roku 1991

Ptáte se, čím je naše společnost jiná než ty ostatní? Na trhu s gastro vybavením působíme více než 20 let. Díky dlouholetým zkušenostem tak přesně víme, co který provoz potřebuje, a zajistíme vše do posledního detailu. Nezáleží tak na tom, jestli máme za úkol zařídit gastro vybavení pro velkou nemocnici, školu nebo soukromou restauraci, my přistupujeme ke každé zakázce individuálně a obstaráme vše potřebné.

Gastro vybavení pro školy, nemocnice i restaurace


Důkladné plánování je zárukou úspěchu

Práce společnosti P. V. SERVICE ale nespočívá pouze v dodávce kvalitního vybavení pro gastronomii. Vytvoření profesionální kuchyně musí vždy začít důkladným plánováním. Ještě před začátkem realizace proto zajistíme studii proveditelnosti hned v několika variantách, navrhneme, jaká technologická řešení jsou pro dané potřeby nejlepší, a v programu AUTOCAD vytvoříme detailní projektovou dokumentaci. Investor tak ještě před realizací přesně ví, jak bude provoz vypadat a může včas navrhnout všechny změny a úpravy. Navíc vám jsme schopni zpracovat přesný časový i finanční plán celé realizace. Pokud tak chcete mít svou investici plně pod kontrolou, my vám to umožníme.


Gastro vybavení všeho druhu

Co si představíte pod pojmem gastro vybavení? Velké dřezy, digestoře, myčky nádobí nebo profesionální grily? To i mnohem více vám naše společnost zajistí. Spolupracujeme s řadou světových i tuzemských výrobců, dovezeme vám tak přesně ty technologie, které si vyberete, ale i kvalitní gastro nábytek nejrůznějších velikostí a tvarů. Veškeré zařízení pro gastronomii vám také odborně namontujeme, zapojíme a uvedeme do provozu.


Servis gastro zařízení zajistíme i u méně známých značek

Gastro vybavení z naší nabídky je kvalitní a zaručujeme dlouhou životnost. Ve vytížených provozech se přesto musí čas od času řešit drobné poruchy nebo závady. I v tomto případě jsme tu pro vás. Naším oborem je také servis gastro vybavení všeho druhu. Opravíme tak vše potřebné a to v záruční době i po ní. Servis gastro vybavení navíc poskytujeme i u výrobků méně známých značek. Jako jediní v České republice vám například nabízíme servis gastro vybavení německého výrobce Küppersbusch, zajistíme ale i servis značek, jako jsou BLANCO, Rieber, Electrolux, Meiko nebo HUPFER.

Hledáte někoho, kdo má v plánování a realizaci profesionálních kuchyní zkušenosti? Obraťte se na P. V. SERVICE. Vytvoříme vám funkční a moderní kuchyň, která splňuje všechny předepsané normy.

Servis gastro vybavení zajistíme v záruční době i po ní.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pvservice.cz

Vydáno 13.10.2015
121 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA P.V. service, spol. s r.o. Gastro vybavení Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
P.V. service, spol. s r.o.
www.pvservice.cz
Adresa

Adresa

Kloknerova 1245/1
Praha 4 - Chodov 148 00

info@pvservice.cz
+420 272 931 748


Najdete nás také zde:

ARES
captcha