Daňové poradenství na míru - poradíme, jak na přiznání daní Praha

D&D International, s.r.o. Vedení a zpracování účetnictví Praha 9

Daňové poradenství na míru - poradíme, jak na přiznání daní Praha

D&D International, s.r.o.
Vedení a zpracování účetnictví Praha 9Využijte kompletní služby v oblasti vedení účetnictví v Praze a okolí

Cílem každé společnosti by mělo být především poskytování kvalitních služeb a s tím spojený zisk. Nic ale nemůže fungovat bez správného vedení účetnictví. Často se proto do firem najímají mzdové účetní, které tuto agendu zajišťují. A s tím jsou samozřejmě spojené další náklady pro vaši firmu. Společnost D&D International dokáže být v oblasti daňové evidence i poradenství mnohem levnější, než náklady spojené s vaší účetní. Přesvědčte se o tom sami a objednejte si naše služby.

Vedení účetnictví, daňová evidence, Praha, D&D International

Účetnictví nebylo pro malé a střední podniky nikdy snazší

Mzdové účetnictví nebo daňová evidence může být pro firmy kamenem úrazu, neměli byste tedy nic z toho podceňovat. Pokud se sami v této oblasti neorientujete, rozhodně je lepší se obrátit na odborníky. Ušetříte si tak mnoho problémů, které by mohly nastat při úřední kontrole. Naše firma D&D International nabízí své služby především malým a středním podnikům v hlavním městě Praha a ve středních Čechách.

Vedení účetnictví a daňová evidence zahrnuje mnoho kategorií, které si je třeba ohlídat:

• Vedení účetnictví dle aktuálních norem
• Zpracování účetních dokladů
• Zpracování účetnictví v členění dle středisek nebo zakázek
• Vyhotovení sestav podle požadavku klienta
• Zpracování roční uzávěrky a inventarizace zůstatků

Pokud jste právnická či fyzická osoba, kromě papírování vás také rádi budeme zastupovat na úřadech či vám poskytneme služby v rámci účetního poradenství. Nespecializujeme se však na účetnictví týkající se bytových družstev či neziskových organizací.

S našimi službami se ve světě daňové evidence neztratíte


Vaši zaměstnanci jistě ocení poctivě vedené mzdové účetnictví

Mzdové účetnictví je oblast, se kterou se zaměstnavatelé musí potýkat měsíc co měsíc. V tomto případě nejde jen o firmu samotnou, ale také o zaměstnance, které máte na starost. A pokud chcete, aby byli zaměstnanci spokojení, měli byste mít vše černé na bílém a v pořádku.

Nemusíte se bát, ani na mzdové účetnictví nemusíte být sami. Zajišťujeme pro vás:

• Kompletní zpracování mezd
• Personalistika
• Přihlašování i odhlašování zaměstnanců u příslušných úřadů
• Příprava měsíčních přehledů
• Výplatní pásky
• Příkazy k úhradě
• Roční zúčtování daně z příjmu
• Evidenční listy
• Mzdové listy

Všichni naši zákazníci se mohou těšit na individuální přístup, samozřejmostí je pro nás profesionální jednání a nechybí nám ani pojištění profesní odpovědnosti. S D&D International si můžete být jistí, že vaše daňová evidence bude ve správných rukou.

Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, daňové poradenství naší společnosti je vám plně k dispozici. Neváhejte a mějte vaše peníze pod kontrolou a naučte je správně evidovat.

Cenu pro každého zákazníka sestavujeme individuálně podle jeho potřebVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.ucetni-dane-praha.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

Nevíte si rady s účetnictvím? Děsí vás daňové přiznání? Se vším vám pomůže společnost D&D International s.r.o., která zajišťuje vedení účetnictví pro malé a střední podniky. Postaráme se o jednoduché i podvojné účetnictví, mzdové účetnictví, daňovou evidenci, DPH, personalistiku i daňové přiznání. Nechte účetní záležitosti své firmy na nás!

Vydáno 03.02.2017
Potřebujete firmu na zpracování vašeho účetnictví? Fyzické, ale i právnické osoby se mohou v každé oblasti vedení účetnictví spolehnout na firmu D&D International, s.r.o.

Potřebujete firmu na zpracování vašeho účetnictví? Fyzické, ale i právnické osoby se mohou v každé oblasti vedení účetnictví spolehnout na firmu D&D International, s.r.o.

Hlavní činností firmy je vedení účetnictví malým a středním firmám. Působí převážně v Praze a jejím okolí. Velice často pochází jejich klienti také ze Středočeského kraje. Po domluvě zajistí i jakýkoliv jiný region.

Vydáno 29.08.2017Vydáno 13.10.2015
61 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2017