Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?


Domácnost i pracoviště se budou lesknout

Přesně od toho je tu GEISLER – úklidová služba, která působí na území celé České republiky. Společnost GEISLER se ale nezaměřuje jen na úklid domácností. Své úklidové práce nabízí i firmám. Naše služby tedy využijete nejenom v obývacích místnostech, ale i v administrativních budovách a v kancelářích. Když úklid, tak pořádný! Proto v nabídce našich úklidových služeb můžete najít i výškové práce jako mytí oken či výloh. A nezanedbáváme ani exteriéry. Proto pro vás zajistíme údržbu zahrad a celých areálů.

Našim zákazníkům poskytujeme jednorázové nebo pravidelné úklidové služby. V rámci jednorázových služeb nejčastěji provádíme předkolaudační nebo postavební úklid. Řadí se sem i pravidelné sezónní letní a zimní práce ve venkovních prostorách, jako je údržba zeleně a zpevněných ploch. Pravidelné úklidy ocení zejména ti, kteří milují pořádek. Zajišťujeme kompletní úklidový servis. Vychutnejte si sklenku vína, zatímco odborníci ze společnosti GEISLER vyžehlí vaše prádlo. Ano, poskytujeme opravdu komplexní portfolio služeb, včetně čištění koberců nebo speciálního ošetření všech podlahových krytin.

Drobné úklidové práce vás budou bavit

Jste pedanty na úklid a potřebujete uklízet každý den? Pak určitě víte, že s účinnými prostředky to jde mnohem snáz. A přesně takové najdete v našem e-shopu. GEISLER vám tak nabízí přehledně a na jednom místě tyto výrobky:

  • bytová a průmyslová drogerie
  • spotřební kosmetika
  • chemie pro profesionální úklid
  • ochranné pracovní prostředky
  • profesionální úklidové pomůcky

 

I konkurenční úklidové firmy nakupují u nás! Pokud váháte, který prostředek na úklid pro vás bude nejúčinnější, pak kontaktujte odborníky ze společnosti GEISLER. Ochotně vám poradí, které čisticí prostředky, popřípadě profesionální technika a stroje, jsou tím pravým řešením pro váš boj s nečistotami.

Úklid se zárukou kvality

Společnost GEISLER nabízí své úklidové práce už od roku 1997. Za tu dobu získala mnoho cenných zkušeností, které využívá při úklidech. Úklidové služby provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci, kteří za kvalitu ručí. To vše vám můžou potvrdit naši dlouhodobí zákazníci, kteří vědí, že na úklid je GEISLER největší pes.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.geisler.cz

Vydáno 19.05.2014
1117 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!
Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. ...

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace
Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou ...

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů
Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ...

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály
Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto ...

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně
Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.
PODSTRÁNKY

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností
Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů
Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách
Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidová firma Geisler
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidová firma Geisler
www.geisler.cz
Adresa

Adresa

Peřinova 4
Olomouc - Černovír 779 00

rtrebal@geisler.cz
+420 585 313 938


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha