Volvo Trucks: kompletní řešení nákladních vozidel

Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní řešení v oblasti nákladních vozidel pro přepravní firmy a náročné zákazníky. K službám světoznámého podniku patří nejen prodej nových i použitých nákladních vozidel, ale i servis nákladních vozidel a návěsové techniky, originální náhradní díly, školení řidičů, zajištění financování a pojištění vozidel a mnoho dalších služeb na profesionální úrovni.


Nákladní vozidla značky Volvo jsou zárukou kvality
 
Tradice výroby nákladních vozidel od společnosti Volvo Trucks, která je součástí skupiny Volvo Group, jednoho z předních světových dodavatelů nákladních vozidel, sahá až do roku 1928. Od samého počátku výroby jsou hlavními prioritami kvalita, bezpečnost a péče o životní prostředí. Společnost je proslulá dynamickým myšlením a inovativními řešeními souvisejícími s technologickým pokrokem.

Firma Volvo Trucks zajišťuje prodej nových i použitých nákladních vozidel a postará se kompletně o veškerý servis a služby v této oblasti od dodání originálních náhradních dílů přes autorizovaný servis návěsové techniky až po zajištění financování a pojištění nákladních vozidel. Globální síť 2300 dealerů ve více než 140 zemích zajišťuje maximální podporu zákazníkům z celého světa.

Jednou z priorit společnosti je zvyšování zisku zákazníků, tedy snižování nákladů na paliva a efektivitu dopravy, se kterou souvisí i ergonomické vlastnosti nákladního vozidla zajišťující kvalitní prostor pro řidiče jak při řízení, tak v odpočinkové zóně. S odborným cenově výhodným servisem a úsporou paliva lze ušetřit přes 10% nákladů oproti běžnému provozu.

Řada Volvo FH posunuje standardy nákladních vozidel

Dlouholetý vývoj a nemalé investice daly vzniknout inovativní řadě špičkových nákladních vozidel, mezi jejichž největší přednosti patří úspora paliva, aktivní i pasivní bezpečnost, komfort řidiče během jízdy i odpočinku, výjimečné jízdní vlastnosti a spolehlivost. S těmito vlastnostmi jsou vozidla Volvo FH již téměř 20 let oblíbená nejen mezi samotnými řidiči, ale i u majitelů přepravních firem, neboť jim šetří náklady na dopravu. Zcela nová řada nákladních vozidel Volvo FH bude na evropský trh uvedena na jaře 2013 a již tradičně má ambice posunout standardy zase o velký kus dál.

Volvo Trucks nabízí zákazníkům komplexní služby

  • Prodej nových i použitých nákladních vozidel Volvo

  • Pronájem nákladních vozidel za příznivou cenu

  • Autorizovaný servis nákladních vozidel a návěsové techniky Volvo

  • Originální náhradní díly s dvouletou zárukou

  • Preventivní údržba zajišťující dokonalou kondici vozidla

  • Školení řidičů pro maximální efektivitu z hlediska ekonomického, ekologického i bezpečnostního

  • Měření emisí, diagnostika a ověřování tachografů

  • Zajištění financování a pojištění vozidel

  • Systém Dynafleet pro správu vozidel online

Více o společnosti Volvo Trucks se dozvíte na webových stránkách www.volvotrucks.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.volvotrucks.cz

Vydáno 18.12.2012
575 Zhlédnutí
Topováno 26.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nová verze systému I-See od Volvo Trucks ušetří ještě více paliva!

Nová verze systému I-See od Volvo Trucks ušetří ještě více paliva!
Víte o tom, že je možné s jedním pomocníkem nainstalovaným ve vašem nákladním vozidle ušetřit až 5% paliva? A že je také možné vůz „naučit přečíst terén“, aniž by v něm někdy jel a bez použití mapy? Zdá se vám to jako sci-fi? Tak to asi ještě nic nevíte o systému I-See od společnosti Volvo Trucks.

Truck Centra poskytují komplexní péči v oblasti nákladní přepravy

Truck Centra poskytují komplexní péči v oblasti nákladní přepravy
Skupina Volvo Group Trucks zahájila provoz prvních Truck Center, která spojují značky Renault Trucks a Volvo Trucks. Společná síť servisů nabízejících komplexní služby je dalším krokem k posílení pozice světoznámé značky Volvo Trucks na českém trhu.

Jean - Claude Van Damme a jeho impozantní roznožka ukazují preciznost řízení Volvo Trucks

Jean - Claude Van Damme a jeho impozantní roznožka ukazují preciznost řízení Volvo Trucks
Málokterý z uživatelů internetu, a zejména pak sociálních sítí, toto video od Volvo Trucks neviděl. V nejnovějším propagačním videu nazvaném „Impozantní roznožka“ (The Epic Split) předvádí Jean – Claude Van Damme svou proslulou roznožku přímo mezi dvěma couvajícími nákladními auty Volvo FM. ...

Systém Volvo Dynamic Steering ulehčí řidičům každodenní námahu

Systém Volvo Dynamic Steering ulehčí řidičům každodenní námahu
Řidiči nákladních vozidel patří mezi nejrizikovější skupiny, co se týká pracovních úrazů, bolestí zad, krku, ramen a paží. Systém Volvo Dynamic Steering jim však dává naději na kvalitní a pohodlné pracovní podmínky, neboť mnohonásobně usnadňuje námahu při řízení a postará se o bezpečnost řízení.

I-Shift DC – jedinečná převodovka pro těžká nákladní vozidla

I-Shift DC – jedinečná převodovka pro těžká nákladní vozidla
Společnost Volvo Trucks rozšiřuje svou nabídku o dvouspojkovou převodovku I-Shift DC – první převodovku s dvojitou spojkou pro těžká nákladní vozidla na trhu. Díky možnosti řazení pod zatížením nedochází k přerušení přenosu točivého momentu na kola, a vozidlo tak při přeřazování neztratí ...

Bez předvídání by moderní nákladní automobily nevznikly

Bez předvídání by moderní nákladní automobily nevznikly
Mají-li být nákladní vozidla supermoderní a mají-li splňovat požadavky dané doby, je třeba při vývoji myslet na víc, než jen na aktuální potřeby. Je třeba myslet dopředu. Bez předvídání by moderní nákladní vozidla nemohla vůbec vzniknout. Nová generace vozidel Volvo FH byla představena v roce 2012, ...

Osm měsíců stačilo pro inovaci celé řady modelů nákladních vozidel Volvo

Osm měsíců stačilo pro inovaci celé řady modelů nákladních vozidel Volvo
Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní řešení pro přepravní firmy a řidiče, kteří uvítají nadstandardní komfort za cenu obyčejného nákladního vozidla. Tento světový výrobce zažívá, i podle prezidenta společnosti Claese Nilssona, jedno z nejplodnějších a nejzajímavějších období v celé své ...

Volvo Trucks se připravuje na další ročník soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016.

Volvo Trucks se připravuje na další ročník soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016.
Společnost Volvo Trucks se připravuje na další ročník tradiční a oblíbené soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016. Letošním rokem startujeme již 5. ročník této soutěže, jejímž cílem je dokázat, že ekonomický a správný způsob řízení může přinést významné úspory v oblasti dopravy i životního ...

Víte, jak vzniká ultramoderní nákladní vozidlo?

Víte, jak vzniká ultramoderní nákladní vozidlo?
Seznamte se s celým průběhem výroby nákladního vozidla Volvo FH od prvotní myšlenky po hotový produkt, který usnadňuje každodenní práci řidičům a přepravním společnostem po celém světě.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VOLVO Group Czech Republic, s.r.o. Volvo Group Truck Center Čestlice
WEBOVÁ STRÁNKA
VOLVO Group Czech Republic, s.r.o.
www.volvotrucks.cz
Adresa

Adresa

Obchodní 109
Čestlice 251 01

info.cz@volvo.com
+420 271 021 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha