Modelingová agentura Eskimo-Bohemia vám pomůže v cestě za snem

Toužíte dostat se přímo do víru fashion světa a současně máte ambice stát se modelkou nebo modelem? Na této cestě vám může pomoci modelingová agentura Eskimo-Bohemia, která si úspěšně vybudovala síť scoutů a pomohla do světa takovým modelkám, jako je například Karolína Kurková. Pokud si i vy myslíte, že na to máte a chcete se probojovat mezi elitní modelky či modely, rozhodně s námi zkuste štěstí.

Modelingová agentura, Praha, Eskimo-Bohemia

Jste mladí a máte ambice stát se modelem? Neváhejte nás oslovit

Modelingová agentura Eskimo-Bohemia umisťuje své modelky a modely po celém světě. Pro každého, koho vezmeme pod svá křídla, se však snažíme být současně spolehlivým partnerem. Ke spolupráci si nevybíráme ledajaké agentury, ale spolupracujeme předně s těmi, které příznivě ovlivňují kariéru každého z vás. Modelové i modelky si musí s danou agenturou porozumět a také být samozřejmě adekvátně finančně ohodnoceni. Snažíme se tedy v tomto ohledu angažovat, ovšem současně se všemi stranami otevřeně komunikovat.

Jestliže se i vy toužíte stát modelkou či modelem, rozhodně se nám ozvěte prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Musíte však splňovat určitá kritéria.

Chcete být modelkou? Divize ženy požaduje:
• Věk 14-15 let, minimální výška 170 cm
• Věk 16-21 let, minimální výška 175 cm

Modelové nás mohou kontaktovat v případě:
• Věk 16-25 let, výška mezi 185-190 cm

Na všechny tyto požadavky jste si v duchu odpověděli kladně? V tom případě nemusíte na nic čekat a rovnou poslat svoje fotografie či polaroidy. Požadujeme portrétní fotografii a také samozřejmě fotku celé postavy – ideální by bylo bez make-upu, v přirozeném světle a s neutrálním pozadím.

Modelingová agentura Eskimo-Bohemia hledá nové tváře


Jsme modelingová agentura s historií a bohatou klientelou

Naše modelingová agentura má za sebou více než dvacet let zkušeností. Byla založena v roce 1994 v Plzni a jako Bohemia model management o rok později přesídlila do Prahy. Každá firma funguje skvěle především díky schopnému týmu zaměstnanců a v našem případě to nebylo jinak. Podařilo se nám vybudovat skvělé portfolio – díky našim modelkám a modelům jsme se dostali mezi ty nejlepší agentury.

Úspěchy jsme však chtěli dále rozvíjet, a právě proto jsme se spojili s mezinárodní agenturou Eskimo. Ta měla kontakty ve světě a pobočky v Rejkjavíku, Florianopolisu nebo Bratislavě. Naše modelingová agentura se tak stala součástí tohoto mezinárodního koncernu a z Bohemia model management vzniklo Eskimo-Bohemia, jak ho známe nyní.

Naši modelové i modelky pracují jak pro domácí, tak zahraniční klientelu. Jsme schopni pro zákazníky zajistit i herce či ženy a muže vhodné do reklam. V našem širokém portfoliu si jistě vyberete i vy.

Vyberte si modelky či modely z našeho bohatého portfolia


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eskimo-bohemia.cz

Vydáno 15.10.2015
755 Zhlédnutí
Topováno 22.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Eskimo-Bohemia model management, s.r.o. Modelingová agentura Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Eskimo-Bohemia model management, s.r.o.
www.eskimo-bohemia.cz
Adresa

Adresa

Ječná 5/549
Praha 2 120 00

info@eskimo-bohemia.cz
+420 224 918 249


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha