Oční optika, prodej brýlí - velký výběr brýlových obrouček v Krnově

LUBRIMEX, s. r. o. Oční optika, prodej brýlí Krnov

Oční optika, prodej brýlí - velký výběr brýlových obrouček v Krnově

LUBRIMEX, s. r. o.
Oční optika, prodej brýlí KrnovOdborné a přesné měření zraku v Krnově

Měření zraku patří mezi stěžejní práci každého optometristy. Je třeba přitom myslet na to, že je zásadní rozdíl mezi očním lékařstvím a optometrií. Zatímco oční lékař v první řadě léčí, zkušený oční optik se zabývá odborným a přesným měřením zraku. Ačkoliv oční lékař dokáže provést vyšetření zraku a měření, v kvalitní optice získáte mnohem přesnější výsledky. Pokud tedy přemýšlíte nad nákupem nových brýlí nebo kontaktních čoček, nechte si provést měření zraku v optice.

Měření zraku, Krnov, LUBRIMEX, s.r.o.

Měření zraku moderními měřicími přístroji

Aby bylo možné provést přesné vyšetření zraku a jeho měření, je třeba využít moderních měřících přístrojů. Před návštěvou oční optiky se tak vždy informujte, jaké přístroje k měření zraku využívají. Oční optika v Krnově se pyšní využíváním nejmodernějších technologií, pomocí kterých lze přesně a s minimální odchylkou provést vyšetření a měření.

Mezi přístroje, které dokáží přesně určit potřebné dioptrie a další parametry, patří autorefraktometr, kterým optika LUBRIMEX, s.r.o. v Krnově disponuje. Autorefraktometr je přístroj pro automatické určení parametrů oka. Funguje na principu promítnutí obrazu na sítnici a analýzy dioptrií, které jsou ke korekci zraku potřebné.

Měření zraku však nespočívá jen ve výpočtu dioptrií. Autorefraktometr dokáže vyhodnotit také zakřivení rohovky, osu ke korekci a cylindr. To vše s maximální přesností a s minimální odchylkou. Aby byly výsledky vyšetření zraku kvalitní a přesné, musí přístroj obsluhovat zkušený vzdělaný personál. Navštívíte-li oční optiku v Krnově, o profesionalitě a odbornosti personálu se přesvědčíte na vlastní oči.

Využijte služeb profesionálního optometristy a nechte si vyšetřit zrak


Pro léčbu vady za lékařem, pro měření zraku do optiky

Již v samotném úvodu jsme upozornili na rozdíl mezi očním lékařstvím a optometrií. Navštívíte-li oční optiku a požádáte o měření zraku, prostor pro přesné vyhodnocení zraku bude mnohem větší než u očního lékaře. Ten totiž musí provést celou řadu vyšetření, řešit diagnózu a léčbu konkrétních vad apod. Navštívíte-li oční optiku v Krnově, personál bude věnovat veškeré své snažení jen na samotné měření a vyšetření zraku a případně pak pomůže při výběru brýlí nebo čoček.

Přesné měření zraku s pomocí profesionálních měřicích přístrojů


LUBRIMEX, s.r.o. – měření zraku, poradenství a maloobchod

Oční optika v Krnově se zabývá odborným měřením zraku a vyšetřením, dále nabízí poradenství a maloobchodní prodej dioptrických a slunečních brýlí, optického příslušenství, obrub i samotnou aplikaci kontaktních čoček. Navštívíte-li oční optiku, sami se přesvědčíte o pestrosti nabízených služeb a kvalitě měřících přístrojů. Měření i výběr konkrétních pomůcek se provádí vždy individuálně s maximálním apelem na spokojenost klienta.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/lubrimex


Vydáno 15.10.2015
494 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2020