Odborné a přesné měření zraku v Krnově

Měření zraku patří mezi stěžejní práci každého optometristy. Je třeba přitom myslet na to, že je zásadní rozdíl mezi očním lékařstvím a optometrií. Zatímco oční lékař v první řadě léčí, zkušený oční optik se zabývá odborným a přesným měřením zraku. Ačkoliv oční lékař dokáže provést vyšetření zraku a měření, v kvalitní optice získáte mnohem přesnější výsledky. Pokud tedy přemýšlíte nad nákupem nových brýlí nebo kontaktních čoček, nechte si provést měření zraku v optice.

Měření zraku, Krnov, LUBRIMEX, s.r.o.

Měření zraku moderními měřicími přístroji

Aby bylo možné provést přesné vyšetření zraku a jeho měření, je třeba využít moderních měřících přístrojů. Před návštěvou oční optiky se tak vždy informujte, jaké přístroje k měření zraku využívají. Oční optika v Krnově se pyšní využíváním nejmodernějších technologií, pomocí kterých lze přesně a s minimální odchylkou provést vyšetření a měření.

Mezi přístroje, které dokáží přesně určit potřebné dioptrie a další parametry, patří autorefraktometr, kterým optika LUBRIMEX, s.r.o. v Krnově disponuje. Autorefraktometr je přístroj pro automatické určení parametrů oka. Funguje na principu promítnutí obrazu na sítnici a analýzy dioptrií, které jsou ke korekci zraku potřebné.

Měření zraku však nespočívá jen ve výpočtu dioptrií. Autorefraktometr dokáže vyhodnotit také zakřivení rohovky, osu ke korekci a cylindr. To vše s maximální přesností a s minimální odchylkou. Aby byly výsledky vyšetření zraku kvalitní a přesné, musí přístroj obsluhovat zkušený vzdělaný personál. Navštívíte-li oční optiku v Krnově, o profesionalitě a odbornosti personálu se přesvědčíte na vlastní oči.

Využijte služeb profesionálního optometristy a nechte si vyšetřit zrak


Pro léčbu vady za lékařem, pro měření zraku do optiky

Již v samotném úvodu jsme upozornili na rozdíl mezi očním lékařstvím a optometrií. Navštívíte-li oční optiku a požádáte o měření zraku, prostor pro přesné vyhodnocení zraku bude mnohem větší než u očního lékaře. Ten totiž musí provést celou řadu vyšetření, řešit diagnózu a léčbu konkrétních vad apod. Navštívíte-li oční optiku v Krnově, personál bude věnovat veškeré své snažení jen na samotné měření a vyšetření zraku a případně pak pomůže při výběru brýlí nebo čoček.

Přesné měření zraku s pomocí profesionálních měřicích přístrojů


LUBRIMEX, s.r.o. – měření zraku, poradenství a maloobchod

Oční optika v Krnově se zabývá odborným měřením zraku a vyšetřením, dále nabízí poradenství a maloobchodní prodej dioptrických a slunečních brýlí, optického příslušenství, obrub i samotnou aplikaci kontaktních čoček. Navštívíte-li oční optiku, sami se přesvědčíte o pestrosti nabízených služeb a kvalitě měřících přístrojů. Měření i výběr konkrétních pomůcek se provádí vždy individuálně s maximálním apelem na spokojenost klienta.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/lubrimex

Vydáno 15.10.2015
600 Zhlédnutí
Topováno 18.02.2021
PODSTRÁNKY

Oční optika

Oční optika
Dioptrické a sluneční brýle různých typů i značek, multifokální brýlové čočky

Kontaktní čočky - oční čočky

Kontaktní čočky - oční čočky
Kontaktní čočky jako vhodné řešení pro aktivní sportovce

Měření zraku, měření dioptrií

Měření zraku, měření dioptrií
Odborné a přesné změření vašeho zraku a dioptrií zkušeným optometristou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LUBRIMEX, s. r. o. Oční optika, prodej brýlí Krnov
WEBOVÁ STRÁNKA
LUBRIMEX, s. r. o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Albrechtická 82
Krnov 794 01

optika.lubrimex@seznam.cz
+420 604 529 410


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha