Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

DUMAG barvy s.r.o. Barvy - laky - lepidla - tmely Opava

Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

DUMAG barvy s.r.o.
Barvy - laky - lepidla - tmely Opava
Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG je specializovaná prodejna barev s největším výběrem v Opavě, kde seženete fasádní i malířské barvy a laky ve všech odstínech. V prodejně je vám k dispozici špičkový odborný personál, který vám se vším ochotně poradí, ať už si nevíte rady s nejvhodnějším typem nátěru, odolností barvy či barevným odstínem. Barvu, kterou si vyberete, si můžete hned odvézt - všechny interiérové i exteriérové barvy máme skladem. Samozřejmostí je také velké parkoviště před prodejnou.

Barvy do interiéru i exteriéru

Fasádní barvy

V naší prodejně najdete širokou nabídku fasádních barev ve všech odstínech. Je jen na Vás, zda dáte přednost akrylátové, silikonové, silikátové nebo pro památkáře oblíbené vápenné variantě fasádní barvy.

Fasádní barvy, které vydrží


Interiérové barvy, barvy na stěnu

Barvu zdí v interiéru se nevyplácí podceňovat. Dobře zvolený odstín omítkové barvy dokáže podpořit celkovou atmosféru a barvy mají dokonce vliv i na náladu a energii - zelená uklidňuje, hnědá působí útulně a fialová pro změnu udržuje pozornost. Pokud však nejste příznivci barevných zdí, samozřejmě u nás seženete také bílé interiérové barvy.


Laky

Kromě interiérových i exteriérových barev u nás seženete také laky, a to jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Laky pro vnitřní použití využijete například při natírání dřevěných obkladů a stropů, parket, schodů či kovových částí. Laky pro venkovní použití jsou vhodné například pro nátěr plotů, ale i dřevěných stěn.

Laky Dumag Opava - do interiéru i exteriéru


Široký sortiment barev

V prodejně DUMAG seženete barvy všech typů, od omítkových a fasádních, až po průmyslové barvy či barvy ve spreji, se kterými se obzvlášť dobře pracuje.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dumag.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Nitro barvy byly trošku na ústupu a místo nich se využívaly spíše dvousložkové barvy. Nyní se ale nitro barvy vracejí, spotřebitelé je znají a jsou s nimi spokojení. Jejich hlavní výhodou je rychlost zasychání a nižší cena. Nitro barvy pořídíte v prodejně DUMAG barvy s.r.o. Opava, kde najdete i další různé barvy a laky.

Vydáno 21.10.2016
Barvy na kov bez dlouhých příprav to jsou barvy Hammerite

Barvy na kov bez dlouhých příprav to jsou barvy Hammerite

Sortiment naší firmy tvoří barvy, laky, lepidla ale také tmely, zkrátka vše, co budete potřebovat při rekonstrukci obydlí, nebo v jakékoliv stavební firmě. Zboží je samozřejmě určeno také domácím kutilům.

Vydáno 02.11.2017Vydáno 19.10.2015
637 Zhlédnutí
Topováno 19.08.2020

Malířské barvy a omítky

Malířské barvy a omítky

Interiérové malířské barvy, fasádní barvy, mozaikové omítky Opava

Barvy na kov a dřevo

Barvy na kov a dřevo

Barvy na dřevo, kov a beton, laky, lazury a oleje na dřevěné povrchy

Barvy ve spreji, tmely, lepidla

Barvy ve spreji, tmely, lepidla

Barvy ve spreji, antikorozní sprejové barvy, autospreje, tmely a lepidla