Přes 25 let praxe v oblasti opravy motorů i v jejich prodeji

Životnost motoru je omezená. To však neznamená, že jakmile se na něm objeví závada, je třeba hned pořizovat motor nový. Možnost opravy motoru je velmi často nasnadě. Oprava motoru je přitom obvykle cenově výhodnější než nákup nového motoru, a tak se cenově vyplatí. Firma Motorservis Švec s.r.o. patří mezi experty na dieselové motory a poskytuje jejich opravu a prodej. Již více než 25 let.

Repasované motory

Generální opravy motorů

Firma Motorservis Švec s.r.o. se specializuje na generální opravy dieselových motorů. Provádí opravy motorů značek Fiat, Man, Iveco, a to pro trucky i autobusy. Firma se však také zabývá opravou FTP motorů a během posledních let se to v jejich opravárenských dílnách hemží ve velkém i motory CASE/NEW HOLLAND pro lesní a zemědělskou techniku a stavební techniku.

Opravy motorů v rukou profesionálů jsou značně rentabilní


Individuální přístup a informovanost zákazníka

Při prodeji motoru i při jeho opravě je apelováno na individualitu a informovanost směrem k zákazníkovi. Díky tomu je cena za opravu motoru sdělena až po rozložení motoru a identifikaci závad a příčiny poškození. Po proměření a posouzení dílů je klientovi navržen ideální postup opravy. Zákazník poté obdrží přesnou kalkulaci nákladů a veškerý proces opravy mu bude detailně vysvětlen.

Klient tak bude naprosto přesně vědět, co se s jeho motorem bude dít a kolik ho bude oprava stát. Pokud nebude oprava motoru rentabilní, bude mu nabídnuta možnost využít služby prodeje motorů a zakoupit tak motor nebo polomotor nový. Firma Motorservis Švec s.r.o. navíc při opravě motoru postupuje rychle, obvykle je průměrná doba opravy 5 pracovních dnů. Díky tomu budete moci motor opět brzy používat.

Nechte si při opravě či nákupu motoru vše vysvětlit, buďte jako zákazníci hýčkaní


Možné postupy při generální opravě motoru

Firma disponuje moderním výkonným zařízením a zkušenými opraváři. Během generálních oprav motorů podle potřeby provádí broušení a honování válců, vrtání bloků a výměny vložek, opravy ojnic, výměny pouzder, tlakové zkoušky hlav válců, opravy sedel ventilů, srovnávání dosedacích ploch hlav válců, testování a brus klikových hřídelů. Generální oprava tak bude vskutku pečlivá a díky ověřeným technologickým postupům lze opravit většinu poškozených motorů.


Prodej motorů

Opravy motorů nejsou jedinou činností firmy. Ve velké míře zajišťuje také prodej motorů, konkrétně pak především motory značek Iveco a Man. Od roku 2010 se stále častěji zaměřuje na kompletování nových polomotorů Iveco a FPT. Prodej motorů je stále vyhledávanější, firma totiž motorům rozumí a svému klientovi poskytne kvalitní motor, který bude sloužit statisíce kilometrů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.motorservis.cz

Vydáno 19.10.2015
231 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Generální opravy motorů

Generální opravy motorů
Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MOTORSERVIS Švec, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MOTORSERVIS Švec, s.r.o.
www.motorservis.cz
Adresa

Adresa

Temenická 2244/98
Šumperk 787 01

motorservis@motorservis.cz
+420 583 250 930


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha