Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Ať už potřebujete nové jízdní kolo a cyklopříslušenství, nebo sháníte spolehlivý servis jízdních kol, a jste z okolí Opavy, obraťte se na prodejnu a opravnu jízdních kol KOSKA Bike. V Hradci nad Moravicí, jen pár kilometrů od Opavy, nabízí zkušení profesionálové kompletní sortiment pro cyklisty a zajistí i servis odpružených vidlic.

Prodej a servis jízdních kol, Hradec nad Moravicí, KOSKA Bike

Prodej jízdních kol renomovaných značek

Společnost KOSKA Bike, která provozuje prodej a servis jízdních kol v Hradci nad Moravicí, nabízí kompletní sortiment jízdních kol kvalitních oblíbených značek – AUTHOR a SCOTT. Z naší nabídky si vyberou jak úplní začátečníci či pokročilí cyklisté, tak i profesionální sportovci a nároční zákazníci. Samozřejmostí je také odborné poradenství při výběru správných rozměrů a typu jízdního kola, pro dokonale komfortní jízdu, ať už potřebujete jízdní kolo na rekreační vyjížďky, na cestu do práce, nebo do náročnějších horských terénů.
Nemáte zrovna dostatečnou hotovost, ale přesto nechcete na vysněné jízdní kolo čekat? U nás si ho můžete pořídit i výhodně na splátky.


Kvalitní cyklopříslušenství i pro nejnáročnější cyklisty

Cyklistické přilby, oblečení, obuv, batohy a další nezbytné cyklopříslušenství u nás pořídíte za příznivé ceny a v prvotřídní kvalitě. Spolupracujeme s prověřenými výrobci cyklopříslušenství, které je nejen praktické a maximálně bezpečné, ale také moderní a designové, abyste se na cestě cítili co nejlépe.

Kvalitní cyklopříslušenství


Servis jízdních kol Opava a okolí

Jednou za čas je i pro to nejlepší kolo nezbytné navštívit servis jízdních kol. V tomto ohledu poskytujeme rovněž kompletní služby, a to včetně servisu odpružených vidlic. Rádi vám také odborně poradíme s výběrem vhodného jízdního kola nebo optimální údržbou, která může prodloužit jeho životnost.
Máte-li zájem o koupi jízdního kola, které vám bude pasovat přesně na míru, nebo potřebujete navštívit servis jízdních kol, rádi vás přivítáme na adrese Podolská 88 v Hradci nad Moravicí nedaleko Opavy. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.koskabike.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.koskabike.cz

Vydáno 19.10.2015
1251 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty
Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ...

Při výběru kola využijte rady odborníků

Při výběru kola využijte rady odborníků
Výběr kola je vždy náročnou disciplínou, ať už jde o kolo horské, silniční, trekové či dětské. Společnost KOSKA Bike se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá prodejem kvalitních kol a cyklistických potřeb, v tomto oboru má bohaté zkušenosti a znalosti. Ptali jsme se, jak při výběru kola postupovat.

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu
Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ladislav Pošík Koska Bike
WEBOVÁ STRÁNKA
Ladislav Pošík
koskabike.webnode.cz
Adresa

Adresa

Podolská 88
Hradec nad Moravicí 747 41

l.posik@seznam.cz
+420 773 268 148


Najdete nás také zde:

ARES
captcha