Potravinářské produkty TOJE jsou zárukou české kvality a dokonalé chuti

Cukráři, pekaři, zmrzlináři, kuchaři, a vůbec všichni, co rádi pečou, vaří či mlsají, ocení širokou nabídku produktů společnosti Frujo, a.s., která prodává pod obchodní značkou TOJE špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh, produkty pro pekaře, cukráře, pro výrobu oplatků, zmrzlin, gastronomii, food service a catering. Tradiční český výrobce Vám díky dlouholetým zkušenostem přináší produkty té nejlepší chuti.


Skvělá zmrzlina, která nikdy neomrzí

TOJE kvalitní zmrzlinové směsi   jsou určeny pro výrobu točené a kopečkové zmrzliny. V nabídce je bohatý sortiment chutí. S výrobou zmrzliny ze zmrzlinových směsí TOJE Vám poradí proškolení obchodní zástupci. Už vám nic nestojí v cestě za úžasnou osvěžující pochoutkou.

Zmrzlinové směsi TOJE vás překvapí snadnou přípravou a vynikající chutí

Kompletní zmrzlinová směs pro výrobu točené zmrzliny od tradičního českého výrobce obsahuje vysoký podíl sušeného mléka, díky čemuž má velmi krémovou, lahodnou a plnou chuť. Její příprava je díky zmrzlinovým směsím TOJE maximálně jednoduchá a rychlá. Stačí je smíchat s vodou, nechat odpočinout, dát do zmrzlinového stroje a vynikající točená zmrzlina je na světě. V sortimentu jsou dále také Práškové zmrzlinové směsi TOJE, které se míchají se zmrzlinovými základy TOJE. Zmrzlinové směsi jsou dostupné mnoha ovocných i neovocných příchutích. Máte-li pocit, že by se mohly klasické příchutě rychle omrzet, stačí je doplnit chutnými dezertními polevami TOJE, které v kombinaci s vynikající zmrzlinou TOJE dodají zmrzlině ten správný šmrnc a uspokojí chuťové buňky i těch nejnáročnějších mlsounů.

Nejen zmrzliny, ale i sorbety

Zmrzlinové sorbety nadchnou každého zákazníka osvěžující chutí plnou ovoce. I jejich příprava je velmi jednoduchá a hodí se jak pro točenou, tak pro kopečkovou zmrzlinu. V hotovém sorbetu ze směsí TOJE je 15% podíl ovoce. TOJE nabízí zmrzlinové sorbety v příchutích jahoda, banán, malina, limetka, tropické ovoce a nově i meruňka.

Sirupy TOJE a ledové tříště osvěží letní den

Pravým letním osvěžením jsou ledové tříště a ochucené sirupy TOJE s 25% podílem ovoce. Sirupy TOJE jsou bez konzervantů a syntetických sladidel. Díky tomu jsou vhodné i jako pitný režim pro děti do škol, školek, na sportoviště, koupaliště či nejrůznější akce. Můžete je využít i do výřičů. Z příchutí jistě stojí za zmínku borůvka, limeta, kiwi, cola či grenadina. Děti vás budou za ledovou tříšť se sirupy TOJE zbožňovat. A nejen ony.

Pekařům a cukrářům přináší TOJE kvalitní pečení s chutí

Vyzkoušejte pekařské a cukrářské náplně té nejvyšší kvality. Využít je můžete v pekárnách, cukrárnách, při výrobě plněných knedlíků, palačinek, perníkářství, při výrobu čajového pečiva, plněných tyčinek či oplatků. Díky velmi šetrnému zpracování a aseptické výrobě jsou pekařské a cukrářské náplně TOJE tím nejkvalitnějším základem pro výrobu nejchutnějších koláčů, koblih, dezertů, zákusků a jiných sladkostí. V nabídce TOJE najdete ovocné termostabilní náplně, hotové termostabilní pudingy, koblihové náplně, náplňové krémy, zeleninové termostabilní náplně a další.

Dejte jídlu tu správnou šťávu

Víme, co lidem doopravdy chutná, a snažíme se, aby vaření bylo jednoduché a efektivní. To ocení především restaurace a penziony, hotelové kuchyně, závodní či školní jídelny. S použitím produktů TOJE pro gastronomii a food service jednoduše připravíte chutná a zdravá jídla. Přivítejte ve své kuchyni nové, šikovné pomocníky: TOJE polévkové základy a šťávy k masu, základy na omáčky, hotové omáčky a kořenící směsi. Většina produktů už neobsahuje glutaman sodný, konzervanty ani syntetická barviva. Vše je vyrobeno z prvotřídních surovin, díky čemuž můžete jídla s použitím produktů food service TOJE servírovat i ve školních jídelnách.

Polotovary pro potravinářský průmysl nejvyšší kvality

Pod obchodní značkou TOJE vyrábí společnost Frujo, a.s. zmrzlinové směsi a zmrzlinové pasty, pekařské a cukrářské náplně a krémy, sirupy, dezertní polevy a toppingy a produkty pro gastronomii, food service a catering. V produktech TOJE se snoubí jednoduchost s tou nejvyšší kvalitou od tradičního českého výrobce.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.toje.cz

Vydáno 21.05.2014
1432 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FRUJO, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
FRUJO, a.s.
www.frujo.cz
Adresa

Adresa

č. 710
Tvrdonice 691 53

info@frujo.cz
+420 734 642 898


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha