Vintage nábytek i vintage osvětlení ruční výroby vás zaujmou svou originalitou

Vintage styl dnes patří k velmi oblíbeným v oblékání, ale i bytovém designu. Nábytek, který byl před desítkami let často považován za ne příliš estetický tak dnes v různých podobách doplňuje domácnosti ale i restaurace či stylové kavárny. Kde ale skutečně originální vintage nábytek a vintage osvětlení sehnat? Obraťte se na společnost Romkey. V naší dílně se i zdánlivě starý a nepotřebný nábytek proměňuje na stylové kousky.

Vintage nábytek, Praha 7, ROMKEY-Romana Šimková

Vintage nábytek nemusí být nemoderní

Co si představíte pod pojmem vintage nábytek? Staré a oprýskané skříně z půdy naší babičky? To jste na omylu, i nábytek ve stylu vintage může být funkční a vzhledově zajímavý. Stačí, když se svěří do těch správných rukou. Ve společnost Romkey věříme, že i zapomenutý a dávno nepoužívaný nábytek se může stát ozdobou interiéru. Vykupujeme proto odložené kousky nábytku a světel, renovujeme je a vracíme jim jejich lesk i funkčnost. Vintage nábytek tak vracíme do vašich domovů s novým vzhledem a často i zcela novou rolí. To, co bylo původně bráno pouze jako praktický kus, se tak nyní stává středobodem celého interiéru.

Vintage nábytek renovujeme a prodáváme.


Stolky, židle i další nábytek ve stylu vintage

Vintage nábytek se skvěle hodí do tematických restaurací a kaváren, skvěle ale vyzní také v kombinaci s moderními prvky. Ve společnosti Romkey jsme si možností vintage stylu vědomi. I nábytek ve stylu vintage se proto snažíme vyrábět tak, aby si u nás vybral každý. Najdete u nás proto stylové komody a televizní stolky, pohodlná křesílka se zajímavými potahy, židle i poličky. Nezapomínáme ale ani na stylové doplňky a nabízíme vám vintage věšáky či zrcadla.


Vintage osvětlení dá interiéru šmrnc

účel. Správně zvolené osvětlení může také rozehrát zajímavou hru stylů. V naší dílně se proto soustředíme nejen na výrobu nábytku ve stylu vintage, my pro vás máme také vintage osvětlení v nejrůznějších provedeních. Seženete u nás tak stolní i stojaté lampy, lustry i jednoduché žárovky. Nebojíme se barev, vzorů ani netradičních tvarů. Vintage osvětlení tak může příjemně doplnit vzhled místnosti, nebo být jejím nejvýraznějším prvkem.

Nadchl i vás vintage styl a chcete si pořídit nějaké zajímavé kousky? Obraťte se na nás a objevte kouzlo starého nábytku.

Vintage osvětlení se stane ozdobou místnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.romkey.cz

Vydáno 19.10.2015
278 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ROMKEY-Romana Šimková Renovace retro nábytku
WEBOVÁ STRÁNKA
ROMKEY-Romana Šimková
www.romkey.cz
Adresa

Adresa

Umělecká 589/4
Praha 7 170 00

info@romkey.cz
+420 732 204 172


Najdete nás také zde:

ARES
captcha