Kvalitní asfaltové směsi usnadní rekonstrukci vozovky

BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Kvalitní asfaltové směsi usnadní rekonstrukci vozovky

BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.Kvalitní asfaltové směsi usnadní rekonstrukci vozovky

Hledáte firmu, která se zabývá silničním stavitelstvím? Rádi byste spolupracovali s někým prověřeným, kdo má za sebou už desítky zakázek? Pak si vyberte firmu Biguma Bohemia. Zajišťujeme prodej zálivkových hmot a dalšího příslušenství pro asfaltování. V naší nabídce najdete i směrové sloupky a další bezpečnostní prvky, které využijete při každé renovaci vozovky. U nás najdete veškeré potřeby pro opravu pozemních komunikací.

Zálivky, rekonstrukce vozovky, BIGUMA BOHEMIA

Mostní závěry - nezbytná součást každého mostu

Společnost Biguma Bohemia vznikla v roce 2001. Od té doby se věnujeme oblasti silničního stavitelství. Za téměř patnáct let jsme rozvinuli spolupráci s německou firmou DGA, která je ve svém oboru jednička na trhu. V naší nabídce najdete následující výrobky:
• sanační a zálivková hmota
• adhézní nátěry
• emulzní kalové zákryty
• materiály pro spojení pracovních švů a spojů

BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. - Váš spolehlivý dodavatel pro dopravní stavby.


Asfaltová směs prodlouží životnost komunikace

Chystáte se na rekonstrukci nebo sanaci vozovky? Pak se vám budou hodit kvalitní asfaltové směsi. S nimi hravě začistíte trhliny a spáry na betonových nebo asfaltových vozovkách. V silničním stavitelství jistě využijete i asfaltové poklopy kanalizací a šachet. Tyto výrobky mají vynikající funkční vlastnosti jako je vysoká pevnost, otěruvzdornost nebo odolnost proti chemikáliím. V naší nabídce také najdete břity pro sněhové pluhy, které oceníte při pravidelných zimních údržbách vozovky. Břity dodáváme v různých velikostech, a tak si u nás vybere každý.


Silniční sloupky pomůžou řidičům při orientaci

Dalším příslušenstvím, nezbytným při stavbě silnice, jsou směrové sloupky. Slouží ke zvýraznění nebezpečných úseků na vozovce a pomáhají tak řidičům se lépe orientovat. Nabízíme ohebné, odolné a viditelné sloupky, které jsou vhodné pro oddělení silniční, cyklistické i pěší zóny. Při stavbě mostu jsou nezbytným doplňkem mostní závěry. S jejich výběrem vám rádi poradíme.


Zálivková hmota i další doplňkový sortiment

Kromě stálého sortimentu vám nabízíme i doplňkové předměty. Jedná se například o vařiče asfaltu GRÜN na asfaltové směsi. Dále v naší nabídce najdete průmyslové postřikovače, ocelové drátěné kartáče OSBORN nebo diamantové kotouče HUDDY DIAMONDS. Za kvalitu nabízených výrobků vám ručíme. Záleží nám totiž na spokojenosti našich zákazníků, a tak prodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky. U nás si výsledkem můžete být jistí. Neváhejte nás kontaktovat, Biguma Bohemia je tu pro vás!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.biguma.cz


Vydáno 20.10.2015
173 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017