Kvalitní asfaltové směsi usnadní rekonstrukci vozovky

Hledáte firmu, která se zabývá silničním stavitelstvím? Rádi byste spolupracovali s někým prověřeným, kdo má za sebou už desítky zakázek? Pak si vyberte firmu Biguma Bohemia. Zajišťujeme prodej zálivkových hmot a dalšího příslušenství pro asfaltování. V naší nabídce najdete i směrové sloupky a další bezpečnostní prvky, které využijete při každé renovaci vozovky. U nás najdete veškeré potřeby pro opravu pozemních komunikací.

Zálivky, rekonstrukce vozovky, BIGUMA BOHEMIA

Mostní závěry - nezbytná součást každého mostu

Společnost Biguma Bohemia vznikla v roce 2001. Od té doby se věnujeme oblasti silničního stavitelství. Za téměř patnáct let jsme rozvinuli spolupráci s německou firmou DGA, která je ve svém oboru jednička na trhu. V naší nabídce najdete následující výrobky:
• sanační a zálivková hmota
• adhézní nátěry
• emulzní kalové zákryty
• materiály pro spojení pracovních švů a spojů

BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. - Váš spolehlivý dodavatel pro dopravní stavby.


Asfaltová směs prodlouží životnost komunikace

Chystáte se na rekonstrukci nebo sanaci vozovky? Pak se vám budou hodit kvalitní asfaltové směsi. S nimi hravě začistíte trhliny a spáry na betonových nebo asfaltových vozovkách. V silničním stavitelství jistě využijete i asfaltové poklopy kanalizací a šachet. Tyto výrobky mají vynikající funkční vlastnosti jako je vysoká pevnost, otěruvzdornost nebo odolnost proti chemikáliím. V naší nabídce také najdete břity pro sněhové pluhy, které oceníte při pravidelných zimních údržbách vozovky. Břity dodáváme v různých velikostech, a tak si u nás vybere každý.


Silniční sloupky pomůžou řidičům při orientaci

Dalším příslušenstvím, nezbytným při stavbě silnice, jsou směrové sloupky. Slouží ke zvýraznění nebezpečných úseků na vozovce a pomáhají tak řidičům se lépe orientovat. Nabízíme ohebné, odolné a viditelné sloupky, které jsou vhodné pro oddělení silniční, cyklistické i pěší zóny. Při stavbě mostu jsou nezbytným doplňkem mostní závěry. S jejich výběrem vám rádi poradíme.


Zálivková hmota i další doplňkový sortiment

Kromě stálého sortimentu vám nabízíme i doplňkové předměty. Jedná se například o vařiče asfaltu GRÜN na asfaltové směsi. Dále v naší nabídce najdete průmyslové postřikovače, ocelové drátěné kartáče OSBORN nebo diamantové kotouče HUDDY DIAMONDS. Za kvalitu nabízených výrobků vám ručíme. Záleží nám totiž na spokojenosti našich zákazníků, a tak prodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky. U nás si výsledkem můžete být jistí. Neváhejte nás kontaktovat, Biguma Bohemia je tu pro vás!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.biguma.cz

Vydáno 20.10.2015
211 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.
www.biguma.cz
Adresa

Adresa

Bratislavská 2808
Břeclav 690 02

prodej@biguma.cz
+420 519 325 355


Najdete nás také zde:

ARES
captcha