Průmyslové plnicí váhy zajistí přesné plnění velkoobjemových pytlů

Tzv. BIG BAGy – velkoobjemové pytle – se používají v mnoha průmyslových odvětvích. Jsou vhodné na sypký materiál, chemikálie a především na zemědělské produkty. Při průmyslovém využití těchto pytlů je třeba technologicky zajistit jejich rychlé, bezproblémové a přesné plnění. Firma KADLEC VÁHY zajišťuje prodej i servis plnicích vah, které jsou v průmyslovém prostředí neskutečným pomocníkem.

Průmyslové váhy, Opava, KADLEC VÁHY

Apel na přesnost vážení

Pokud si zakoupíte plnicí váhu u firmy KADLEC VÁHY, můžete si být jisti přesností měření. Firma se totiž specializuje na prodej, ale také servis, kalibraci a poradenství v oblasti všech typů a druhů vah, patří mezi velké odborníky v této oblasti. Průmyslové váhy jsou důležitou součástí nabízeného sortimentu, již řada firem a podniků využila možnosti nákupu i servisu.

Je jasné, že u plnicích vah není jediným požadavkem dostatečná přesnost měření, i přesto však hraje důležitou roli. Konkrétně velkoobjemová plnička do 1,5 t vyniká přesností + - 1 kilogram. Spokojenost vašich klientů, avšak také zamezení ztrát vlivem nadměrného plnění je pro vaše podnikání zásadní. Dávkovací plnicí váhy na BIG BAGy, které firma nabízí, tyto základní požadavky splňují.

Firma KADLEC VÁHY dodá průmyslové váhy a zajistí jejich servis a kalibraci


Plnicí váhy s váživostí až několika tun

Společnost nabízí jak malé pytlovací váhy s váživostí do 50 kilogramů, tak velké váhy, jejichž váživost přesahuje hodnotu 1,5 tuny. Tyto plnicí průmyslové váhy jsou tak ideálními kandidáty pro ty podniky, které potřebují naplnit velkoobjemové pytle značným množstvím sypkých materiálů.

Takové plničky splňují všechny parametry pro užití v průmyslu a jsou hojně využívány také ve stavebnictví, cukrovarech, chemických provozech a v řadě potravinářských odvětví. Pokud se sypkým materiálem hojně a často manipulujete, plnička vám usnadní spoustu práce a starostí, ve výsledku i finančních prostředků.

Naplňte sypký materiál do BIG BAGů pomocí průmyslové plnicí váhy


Možnost připojení k PC nebo tiskárně

Užitečnost moderních plnicích vah v průmyslovém prostředí ještě narůstá tím, že je možné je připojit k počítači či tiskárně a evidovat tak hodnoty vážení a plnění. Díky tomu lze dále pracovat s daty, provádět vyhodnocování a měřit efektivitu plnění BIG BAGů.

Plnicí váhy umožňují také nastavit hrubost či jemnost dávkování podle konkrétních potřeb a zadávat poměrně přesné dávkovací hodnoty. Z hlediska konstrukce je váha vyrobena tak, aby snesla vysoké zatížení a pravidelný dlouhodobý provoz. Součástí dodávky plničky velkoobjemových pytlů je třífázový motor s převodovkou a vyhodnocovací indikátor. Po domluvě je možné váhu dovybavit silovým rozvaděčem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vahy.net

Vydáno 20.10.2015
137 Zhlédnutí
Topováno 14.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit
Važte své produkty spolehlivě a přesně. Používejte váhy, kterým můžete věřit, od firmy, na jejíž odbornost se můžete spolehnout. Firma KADLEC, která se již mnoho let zaměřuje výhradně na váhy, je tou nejlepší volbou. Ať podnikáte v jakémkoli oboru, tyto váhy vám usnadní práci - zváží totiž úplně ...

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.
Každý jistě zná klasickou domácí osobní váhu. Mnoho žen z ní nemá zrovna dvakrát velkou radost, ale mnohým usnadňuje život, protože váha je věcí, která je zkrátka zapotřebí a to již po hodně dlouhou dobu. V dnešním světě předpisů to platí dvojnásob.

Šetříme vaše peníze, přesná váha znamená velké úspory.

Šetříme vaše peníze, přesná váha znamená velké úspory.
Každý rozumný člověk se snaží najít úspory a proto je každému zřejmé, že je třeba minimalizovat plýtvání a to jak v rodině, ve firmě ale i ve státní sféře.

Šetřete i při vážení díky nejnovějším vahám firmy KADLEC spol. s r.o.

Šetřete i při vážení díky nejnovějším vahám firmy KADLEC spol. s r.o.
Hledáte místo, kde přesnému vážení skutečně rozumí? Pak navštivte firmu KADLEC spol. s r.o. z Opavy. Již od roku 1993 vám nabízíme nejrůznější váhy a vážící technologie. Získat u nás můžete přesné laboratorní váhy, přístroje pro vážení vozidel a nově také váhy mobilní, které šetří životní prostředí ...
PODSTRÁNKY

Váhy do výbušného prostředí

Váhy do výbušného prostředí
Váhy stolní, podlahové, jeřábové a paletové do výbušného EEx prostředí dle ATEX

Váhy do nákladních automobilů

Váhy do nákladních automobilů
Mobilní váhy, vážicí nástavby do nákladních vozidel pro svoz odpadů a materiálů

Váhy na míru

Váhy na míru
Sestavení váhy na míru podle potřeb zákazníka, speciální vážní aplikace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
KADLEC, spol. s r.o.
www.vahy.net
Adresa

Adresa

Pekařská 1639/79A
Opava - Kateřinky 747 05

info@vahy.net
+420 553 713 573


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha