Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Nábytek Amadeus

Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Rostoucí nábytek se představil na veletrhu FOR INTERIOR v Praze

Děti i spousta dospělých stráví za pracovním stolem během dne i několik hodin. Běžně dostupné stoly však svou konstrukcí nutí člověka sedět v nepřirozené poloze, což vede ke zdravotním problémům. Tuto vadu řeší rostoucí nábytek, který je vhodný pro děti i dospělé, je ergonomický a s majitelem doslova roste.

Rostoucí stoly pro děti, Nábytek Amadeus

Rostoucí nábytek pro děti i dospělé

Pokud zvažujete nákup pracovního stolu a židle pro dítě, jistě vybíráte mezi klasickými pevnými modely. Problém pevných stolů však spočívá v tom, že vaše dítě poroste astronomickou rychlostí, a tak budete muset brzy kupovat nový stůl. S tímto problémem se vypořádá inovativní rostoucí nábytek, který lze podle výšky postavy polohovat a doslova roste s jeho majitelem.

Rostoucí ergonomický nábytek však nevyniká jen možností polohování výšky. Rostoucí stoly pro děti umožňují náklon pracovní desky, což je pro pohodlný zdravý posed velmi důležité. Dětské židle jsou zase navrženy tak, aby byla chodidla na zemi, nohy v pravém úhlu, zádová opěrka navíc podporuje bedra.

Nábytek Amadeus – rostoucí nábytek, který zajistí pohodlí i zdraví


Nábytek pro děti jako investice do budoucna

Investici do nábytku pro děti je třeba brát z dlouhodobého hlediska. Rostoucí nábytek bude dítě moci používat řadu let a navíc výrazně ovlivní jeho zdraví. Rostoucí stoly a další ergonomický nábytek pro děti je vhodný pro děti od první třídy až do ukončení školní docházky.

Nábytek pro děti vybírejte s ohledem na jejich vývoj a růst


Rostoucí stoly pro děti jsou vhodné i pro práci ve stoje

Do kategorie kvalitního ergonomického nábytku můžeme zařadit nábytek Amadeus. Jde právě o rostoucí nábytek, určený především pro děti, který disponuje řadou osvědčení a certifikací a získal si velkou oblibu.

Nábytek Amadeus je však jasným důkazem, že rostoucí stoly rozhodně nejsou určeny jen pro děti. V nabídce naleznete modely, které jsou přímo určeny pro dospělé a jsou dokonce vhodné i pro práci ve stoje. Kvalitní ergonomický nábytek je totiž velmi důležitý i pro dospělé a studující, kteří za stolem běžně stráví několik hodin denně.

Portfolio nábytku Amadeus se přitom neustále zvětšuje, stále jsou prováděny inovace v oblasti rostoucího nábytku a vzhledem k poptávce jsou představovány nové produkty. Amadeus spojuje zdravé osoby s handicapovanými a umožňuje jim pohodlnou a zdravou práci za stolem a na židli


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nabytek-amadeus.cz

Vydáno 20.10.2015
341 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výškově stavitelné stoly porostou s vašimi dětmi

Výškově stavitelné stoly porostou s vašimi dětmi
Každý rodič ví, jak rychle děti rostou. To, co je vašemu potomkovi jeden den akorát, mu za měsíc může být malé. A bohužel to neplatí jen na oblečení, ale i na nábytek. Jenomže kupovat každý rok nové vybavení pokojíčku je nemyslitelné. Naštěstí existuje dětský rostoucí stůl od firmy Nábytek Amadeus, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek Amadeus
WEBOVÁ STRÁNKA
Nábytek Amadeus
www.nabytek-amadeus.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

VzorkovnaE-shop
Adresa

Adresa

Petřvald 441
Petřvald 742 60

info@nabytek-amadeus.cz
+420 734 598 024


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha