Kombinované kočárky BAMBINO zajistí miminku bezpečnost i pohodlí

Asi každá nastávající maminka řeší problém, jaké kočárky jsou nejvhodnější, jaké budou pro její miminko nejpohodlnější, nejzdravější a v neposlední řadě nejbezpečnější. Kočárky jsou místem, kde naše ratolesti tráví poměrně hodně času, takže je opravdu důležité vybrat dobře. Jenomže jak z toho obrovského množství typů, barev a tvarů kočárků vybrat ten nejlepší?

Kombinované kočárky BAMBINO , Valašské Meziříčí

Bohaté možnosti využití nabízí kombinované kočárky

Na trhu jsou samozřejmě k dostání různé kočárky, aby byla uspokojena veškerá klientela. Rodiče dvojčátek budou potřebovat kočárky dvojité, aktivní rodiče většího miminka nejspíše sáhnou po lehkých, skladných „golfkách“, do přírody se hodí kočárky sportovní, pro někoho jsou zase nedocenitelné klasické hluboké kočárky na nejmenší miminka. Jenomže co, když chceme skloubit všechno dohromady? Není problém. Existují i kombinované kočárky, které si berou z každého typu kočárků to nejlepší, aby vznikl co nejuniverzálnější a nejfunkčnější produkt.


Kočárky, které oceníte vy i vaše miminko

Kombinované kočárky vám nabízí firma Martin Sekera – BAMBINO, která se stará o pohodlné a bezpečné přepravování našich nejmenších. BAMBINO je jediným dodavatelem kvalitních kočárků Bambino, Camarelo a Coletto pro ČR a SR. V nabídce naleznete kočárky pro nejmenší miminka i pro větší děti. Skvělou a univerzální variantou jsou kombinované kočárky Camarelo

Firma BAMBINO nabízí kočárky Camarelo s možnosti dokoupení náhradních dílů.


Kombinované kočárky Camarelo si zamilujete

Stabilní konstrukce, kolečka s precizním uchycením na konstrukci, výškově nastavitelná rukojeť nebo třeba možnost připevnění autosedačky na kočárek. To jsou jedny z mnoha předností, kterými se mohou chlubit kombinované kočárky Camarelo. Kombinované kočárky Camarelo můžete velmi rychle změnit z hlubokého kočáru na sportovní, můžete si zvolit, jestli dítě bude sedět po nebo proti směru jízdy, nebo mu okamžitě podle potřeby nastavit opěrku zad do ideální polohy.


Dopřát dítěti pohodlí a komfort se vyplatí

Kombinované kočárky Camarelo jsou pro dítě velmi pohodlné a příjemné, především díky kvalitním materiálům, perfektnímu provedení konstrukce nebo i díky odvětrávání korbičky. Tyto kočárky jsou domyšleny do detailů tak, aby byly pro dítě komfortní a bezpečné a pro rodiče snadno ovladatelné. Mají nízkou hmotnost, což ocení především maminky. Elegantní kombinované kočárky Camarelo mají moderní design a vyrábí se v několika barevných kombinacích. Navíc k nim dostanete stylovou a praktickou kabelku, košík, pláštěnku i moskytiéru na kočárek.

Pořiďte si kombinovaný kočárek Camarelo a užívejte si procházky vy i vaše miminko.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bambino-kocarky.cz

Vydáno 20.10.2015
336 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAMBINO Martin Sekera
WEBOVÁ STRÁNKA
BAMBINO
coletto.cz
Adresa

Adresa

Zašovská 884
Valašské Meziříčí 757 01

dominik.crha@gmail.com
+420 702 356 495


Najdete nás také zde:

ARES
captcha