Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení

Čtení knížky, sklenička s drahou polovičkou nebo večer strávený s přáteli. Všechny tyto věci dostávají nový rozměr, trávíme-li je u krbu. Nejen teplo, ale také jedinečná atmosféra krbových kamen dělají své a kdo tomu nevěří, pak večer u krbu nejspíš ještě nikdy nezažil. Krby a krbové vložky jsou však také velmi užitečným vybavením domácnosti, které nám může pomoci efektivně vytopit celý dům za nízké náklady.

Krbová kamna HAAS SOHN GRAND MAX PLUS II, Opava, 24 mall s.r.o.

Krbová kamna pro vytápění i romantiku

Chcete-li se vyhnout stavění klasického krbu, jsou ideálním řešením čím dál oblíbenější krbová kamna. Vyznačují se vysokým tepelným výkonem a o estetický zážitek z plamene ani designu krbu nepřijdete. K dostání jsou na trhu základní typy i skutečně luxusní krbová kamna. Vybírat můžete z teplovzdušných nebo teplovodních kamen, přičemž teplovodní krbová kamna umožňují napojení na topení a tím vytápění všech místností v bytě či domě prostřednictvím radiátorů. Zda si pro svá krbová kamna vyberete jako materiál litinu, ocel nebo zvolíte kachlová krbová kamna, je čistě na vás.

Kachlová i litinová krbová kamna, která mají styl


Krbová vložka – k čemu vlastně slouží?

Přestože je design krbu jistě velmi důležitý, ta vůbec nejdůležitější část se nachází uvnitř. Krbová vložka slouží k několika věcem najednou. Ochraňuje od přímého žáru zbytek konstrukce a potažmo tím zabraňuje požáru, ale také pomáhá regulovat a podporovat samotný oheň. Účinnost topení i vizuální podoba plamene se odvíjí zejména právě od toho, jak je krbová vložka provedena. Vyberete-li tedy správně, pozitivně ovlivníte teplotní výkonnost, omezíte teplotní ztráty a ve výsledku za topení ušetříte.

Krbové vložky vybírejte na e-shopu 24krby.cz


Čím začít při výběru krbových kamen?

Před výběrem krbových kamen byste měli mít jasno ve čtyřech základních věcech týkajících se vašeho domu nebo bytu:

• velikost vytápěného prostoru (v metrech krychlových)
• tah komínu
• průměr kouřovodu
• tepelná ztráta objektu


Co jsou to bio krby

Bio krby jsou taková zařízení, která jednoduše nezatěžují životní prostředí a vyznačují se použitím moderních technologií. Jako palivo se v bio krbech používá biolíh, díky kterému oheň hoří přirozeným plamenem. Výkon je však o něco nižší než u klasických krbů a pohybuje se v rozmezí 1,5 kW až 4,5 kW. Při spalování ale vzniká pouze oxid uhličitý a vodní pára. Bio krby je možné použít díky designování do podoby klasické i moderní v domech i bytech nejrůznějších typů.
Široký sortiment nejrůznějších typů krbů, bio krbů a krbových kamen najdete na e-shopu specialisty na domácí pohodu 24krby.cz. Vybírat můžete z pohodlí vašeho domova ze stovek krbů, ze kterých si zcela jistě vyberete ten pravý i pro vás a vaši rodinu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.24krby.cz

Vydáno 20.10.2015
206 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP
Kachlová krbová kamna nebo krb dokáží s interiérem udělat doslova divy. Jedná se totiž nejen o velmi praktický, ale také ekonomický a estetický způsob vytápění. Uvažujete o pořízení kachlových kamen, klasické krbové vložky nebo jiném typu technologie do svého domu či bytu i vy? Není nic ...

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů
Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad ...

Myslete moderně i v oblasti krbů

Myslete moderně i v oblasti krbů
Vynálezy se neustále vyvíjí. Televize, telefony, notebooky a mnoho dalších ovládly naše životy. Ale ty nás v zimě nezahřejí a ani nevykouzlí teplo domácnosti - to vám poskytne jedině krb. I v oblasti krbů probíhá vývoj a vznikají nové technologie. Poznejte je i vy díky společnosti 24 mall.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen
WEBOVÁ STRÁNKA
24 mall s.r.o.
www.24krby.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 1402/64a
Opava - Kylešovice 747 06

info@24mall.cz
+420 553 662 586


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha